Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad Mazowszem? Tysiące świadków zgłasza dziwne obiekty nad Nasielskiem


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Badacze UFO zainteresowali się dziwnymi obiektami, które nocą pojawiają się w okolicach Nasielska, Płońska i Ciechanowa. W internecie pojawiło się kilkanaście nagrań.

 

Przeanalizowano kilka sygnałów i naniesiono je na mapę. Badacze mówią, że na pewno nie są to światła z lądujących niedaleko samolotów wojskowych i cywilnych. Obiekty zachowują się zupełnie inaczej. Towarzyszy im światło, brak jakiegokolwiek dźwięku, dymu czy zapachu paliwa. Dodatkowo potrafią „zawisnąć” w powietrzu i pojawiają się w miejscach, gdzie wcześniej takich lotów nie wykonywano.

 

Żrtódło: https://warszawawpig...ielskiem-wideo/

 

EDIT (20.03.19)

Po poście Moda Wszystko wykasowałem PS mówiący, że w arcie nie ma filmika. Jest, po prostu go nie zauważyłem - dzięki Wszystko za zwrócenie uwagi.  


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 20.03.2019 - 06:49

  • 2



#2

letztenbrief.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dopóki ta informacja jest jedynie tekstem, bez jakichkolwiek dowodów, które "zostały przeanalizowane ale ich nie pokazujemy", jest to dla mnie zwykła kaczka dziennikarska i szkoda naszego czasu, by się w to zagłębiać. 


  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W linku jest jeden filmik krótki trwa 54 s. Widać na nim kilka światełek. Mnie to wygląda na lampiony. Chyba że ktoś ma lepszą teorie
co to jest.
  • 0



#4

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ponieważ warszawawpigulce.pl już kiedyś wrzucała fałszywki (przez kilkanaście artykułów promowali legendę o demonicznej staruszce z bezgłową lalką) to nie wygląda to zbyt dobrze.


  • 0



#5

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie chcę się bawić w moda, ale ten temat da się chyba podpiąć pod to: 

 

http://www.paranormalne.pl/topic/47079-masowe-obserwacje-ufo-nad-mazowszem-lutymarzec-2019/#entry718456 


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych