Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przypadek


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1

Zjednoczeni36.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam dlugie lata przygladam sie tematom i z usmiechem na twarzy czytam forum :) . Polubilem tutejsza spolecznosc i tym samym zdecydowalem wlaczyc sie do dyskusji. Zalezy mi aby poprawic swoja ortografie,interpunkcje, gramatyke i wszystko co zwiazane z pisaniem. Dodam ze kompletnie mam problem z zapamietywaniem dat- co ma istotne znaczenie dla topicu.

Pozwole sobie przytoczyc przypadek ktory odmienil moje zycie i zarazem nadpisal mi wrazliwosc na pewne zbiegi okolicznosci w przetwarzaniu rzeczywistosci. Otoz jak kazdy szukajacy sensu w zyciu zdrowy samczyk szukalem przez wiekszosc zycia ukochanej dorodnej samicy o pokaznych biodrach. Takiej ktora wedlug algorytmow umyslu jest płodna. Mijaly lata a skazany na ciagle porazki tracilem smak zycia. Przytaczanie miejsc moich poszukiwan raczej nie ma sensu dla tematu. "Miastowe tarła",szkoła ,praca itd. to wszystko na nic. Konczylo sie lato a ja wsrodku wylem jak wilk do ksiezyca z samotnosci . Tyle ze zamiast ksiezyca przedamna byl rysunek dziewczyny idealnej. Jak wczesniej wspomnialem konczylo sie lato wiec wybralem sie na plener dzien przed moimi urodzinami. Zasadniczo glupi pomysl aby kogos poznac daleko poza miejscej swojego zamieszkania (zalezy od majatku). I wlasnie w ta noc poznalem milosc swojego zycia. Podczas rozmowy dowiedzialem sie dziewczyna mieszka niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Pochwalila sie ze wlasnie obchodzi urodziny. Faktem bylo ze mi brakowalo okolo godziny do swietowania co dla nas obojga bylo dosc hmm niesamowie. Fatkem jest ze osoba zasuszona bedzie sie nad tym zastanawiac bo jak na jedna sytuacje to za duzo.

Mowi sie historia/wydarzenia sa spisane ale los czlowieka nie jest przesadzony. Prosze o wyrozumialosc jestem nowy i musze sie jeszcze duzo nauczyc. Prosze podzielcie sie swoimi przypadkami :) . Pozdrawiam

Użytkownik Zjednoczeni36 edytował ten post 17.03.2019 - 21:11

  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jest to taki wyjątkowy przypadek. Poczytaj
https://pl.m.wikiped...ks_dnia_urodzin
Ogólnie fajnie, że znalazłeś sobie dziewczynę.
  • 0



#3

Zjednoczeni36.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sa powtorzenia w tekscie. Ciezko sie pisze na telefonie.

Według paradoksu potrzeba 50 osob. Zatem wydarzenie ktore zgromadzilo 1k osob podwyzszylo prawdopodobienstwo... :)
  • 0

#4

letztenbrief.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W mojej grupie na uczeni jest 30 osób. Trzy z nich (w tym ja) obchodzimy urodziny tego samego dnia. Oczywiście, mogłabym do tego dorobić teorię i ją tu barwnie opisać - ze połączyło nas przeznaczenie numerologiczne, ze wszystkie wybrałyśmy ten sam kierunek studiow, bo nasz los został napisany w dacie urodzenia i każda z nas nie wiem, powiela jakiś schemat... ale jakos tego w ten sposób nie odbieram i nie przypisuje temu żadnej ideologii. Ot, taka ciekawostka.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych