Skocz do zawartości


Zdjęcie

Człekokształtne maleństwo z Chile


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 replies to this topic

#31

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale może wszedło w proces hibernacji i akcja "serca" się zatrzymała...

Tak wszedło , a Ciało wysychło :lol :

Tiamat
Do małpy to chyba nie podobne - ale ja zostane przy twierdzeniu ze to noworodek ludzki
w sumie jesli pisze ze jakies dziecko znalazło To "maleństwo" zywe to nie mogł byc poroniony płód ... a moze nie chciane dziecko ?
  • 0

#32

jachu.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiadomo też, czy "znalazca" nieco nie ubarwił całej historii z tym, że to żyło. Na porzuconego ludzkiego noworodka też mi to raczej nie wygląda. Zbyt nieproporcjonalne kształty, długie paluchy i przede wszystkim jest zbyt małe. Na ostatnim ze zdjęć trochę przypomina obcego - ósmego pasażera Nostromo, ale wynika to raczej z faktu ususzenia się istotki. Jeżeli jest prawdziwa, to raczej pochodzi z Ziemi i tak, jak napisał Tiamat, może być małpim płodem, ale też nie musi. Tak czy inaczej, raczej pozostanie to zagadką, bo "miniaturowy ludzik" w końcu się wykruszy i ludzie zapomną o całej sprawie.
  • 0

#33 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiadomo też, czy "znalazca" nieco nie ubarwił całej historii z tym, że to żyło.

Ten fakt potwierdza cała rodzina. Wątpie, żeby wymyślili sobie to ot tak, żeby zyskać rozgłos...
  • 0

#34

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A bo to malo jest takich ? ;) pozatym dziwi mnie ze na zdjeciu widac ze trzymane to jest w walizeczce z watą, a nie w jakiejs formalinie.
  • 0

#35 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

A bo to malo jest takich ? ;) pozatym dziwi mnie ze na zdjeciu widac ze trzymane to jest w walizeczce z watą, a nie w jakiejs formalinie.

Najwyraźniej nie mają lepszych warunków ;) .
  • 0

#36

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja rozwazam jeszcze inna opcje. Widzial kiedys ktos z Was syrene na sprzedaz na eBay'u ? nie zdziwilbym sie ze ta "maskotka" tez tam moze byc. Jest koles, ktory handluje takimi rzeczami, koles ktory zajmuje sie produkcja podobnych stworzen do filmow.
  • 0

#37

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat
ale to raczej nie wyglada jakby było zrobione na sprzedarz , bo wrazenia w sumie nie robi ... i jeszcze jedna kwestia ze wyglada bardziej naturalnie niz te syrenki :P
  • 0

#38

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyżby krasnoludek tudzież Hałabała,który wpadł w szał odchudzania :victory: :o
  • 0

#39

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli to nie zwykły FAKE, to może to być po prostu wysuszony ludzki płód mający ok. 2 - 3 miesiące. Taki płód ma ok. 7 cm długości i jest już praktycznie doskonale wykształcony pod względem anatomicznym (ma nawet paznokcie, linie papilarne i można bez problemu rozpoznać płeć)
  • 0



#40

bosopopiasku.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... może to jakiś zdeformowany tudzież nierozwinięty gatunek nietoperza. Tyle ich gatuneczków przecież jest o których nawet nie mamy pojęcia o przedziwnych paszczękach itp. a ich uroda pozostawia wiele do życzenia ;)
  • 0

#41

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mariush ja takze sadze ze to płód ... tylko ta wysunieta szczęka jakoś nie pasuje do płodu ale to moze byc zwykla deformacja poprzez wysuszenie
  • 0

#42

Jankess.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyznam w pierwszej chwili jak zobaczyłem te foty dużo opcji mi przychodziło do głowy. Ale po przeczytaniu wszystkiego też jestem za tym że to zwykły płód porzucony w taki sposób przez jakiegoś lekarza od aborcji.
  • 0

#43 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

Przyznam w pierwszej chwili jak zobaczyłem te foty dużo opcji mi przychodziło do głowy. Ale po przeczytaniu wszystkiego też jestem za tym że to zwykły płód porzucony w taki sposób przez jakiegoś lekarza od aborcji.

Abortowane płody zazwyczaj nie żyją. ^^
  • 0

#44

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wg. mnie to fake,jakby takie "coś " znaleziono to na pewno nie obyło to sie bez echa w świecie nauki :]
  • 0

#45

Darcyan.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

płód, szczególnie tak małych rozmiarów, nie przeżyłby po wydostaniu się z ciała matki, a już na pewno nie przeżyłby 8 dni
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych