Skocz do zawartości


Zdjęcie

Człekokształtne maleństwo z Chile


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 odpowiedzi w tym temacie

#1

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W skrócie: Kidyś w Chile znaleziono to "coś".Kształty humanoidalne,ale nie wiadomo co to..
Wszystko pod linkiem (po angielsku)
http://www.rense.com...ral31/tinyt.htm
  • 0

#2

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba to już gdzieś widziałem ale myślałem że to było z metalu a nie martwa istota :> takie cenne znalezisko a oni w łapach trzymają i mierza go jakimś metrem przemysłowym :mad: :-|
  • 0

#3

Bulldogs-f.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja już czytałem o tym na forum( tak mi się wydaje ). Jest to bardzo ciekawe znalezisko. Takie malutkie a takie cenne :mrgreen:
  • 0

#4

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...p?showtopic=413 - mam, mniej obszernie ale już było.

Użytkownik +..... edytował ten post 12.09.2008 - 23:01

  • 0

#5

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fakt było ale bardzo Ciekawe znalezisko jesli tak pomyślec , to co to moze byc ? zaden ze znanych gatunków zwierząt , ja chyba zostane przy twierdzeniu ze to mały kolega z innej planety - taka 1 mysl jaka mi do głowy przyszła
  • 0

#6

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm, jak możecie zauważyć czaszka tego czegoś jest nie proporcjonalna do reszty ciała, to coś ma wydłużone palce z pazurami oraz szerokie i skośne oczy. To coś również wg. badaczy było mumifikowane i pochodzenie oraz śmierć tego czegoś nie jest jasna.
  • 0



#7

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm tak po dłuższym zastanowieniu mam jeszcze jedna teorie , mianowicie mozna sadzic ze jest to Płód dziecka - aczkolwiek nie jestem pewien co do wielkosci Płodu ktory moze wygladac juz podobnie , ale to całkiem prawdopodobne poniewaz tak jak napisał Refused , głowa jest nieporpoprcjonalna do ciała dokladnie tak jak jest Gdy dziecko Sie formuje :) głowa jest Wlasnie nieproporcjonalnie wieksza
  • 0

#8

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm, dopuszczalna teoria, Jamochłonik, być może jest to płód (ja się na tym nie znam) który po jakimś zdarzeniu (nie będziemy się w to wdrążać) wydostał się do środowiska zewnętrznego, zginął odrazu, ciało wyschło i zachowało się mniej więcej jako tako ;] Te długie palce to może być zwykła skóra, forumujące się mięśnie, aby mógłby być tam szkielet dłoni, to się da wytłumaczyć... chyba :D Trafne spostrzeżenie, Jamochłonik.
  • 0



#9

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

śniło mi się w nocy ze miałem to coś w domu i okazało się metalowe :D
  • 0

#10

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O kurde,żle sprawdziłem,rzeczywiście już było.
Wobec tego proszę o zamknięcie tematu i przepraszam adminów.
  • 0

#11

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm... Bardzo ciekawe :-| Chyba zaczyna się inwazja alienów :surprised: :mrgreen:
  • 0

#12

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

QLIG lepiej niz zamknąc - scalić temat :) bo w tym linku jest sporo fotek - a tam z tego co pamietam Tylko jedna :) i moze ktos sie podejmie tłumaczenia :)
  • 0

#13

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to wygląda jakby miało maskę :surprised:
  • 0

#14 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Wygląda jak te "wyciskarki do cukierków" co to miały na końcu głowę, na którą się naciskało i miętusy wypadały ;) ... Pamięta je jeszcze ktoś? :)

Szczerze, to mi wygląda na jakąś zabawkę, ewentualnie grubymi nićmi szytą intrygę z laleczką w tle ^^. Nawet jakbym był niewiadomo kim, nie brałbym do gołych rąk czegoś, czego pochodzenia nie mogę określić - a tutaj panowie macają to to z wszystkich stron i wymachują przy tym łapami, jakby odganiali muchy...
  • 0

#15

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wg.mnie to figurka albo zwłoki myszki
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych