Skocz do zawartości


Zdjęcie

10 Tajemniczych miejsc w Polsce

polska

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

outdust.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapraszam do obejrzenia ciekawego filmu.


  • -1

#2

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O kuźwa, mordo skad żeś wytrzasnął ten filmik? Ja NIGDY wariacie nie widzialem filmiku o takim tytule na yt, powaga. Nie a tak serio to jak zakladasz juz temat tylko po to zeby wrzucic filmik typu top 10 tego albo tamtego to chociaz bys dal cos od siebie wiecej i zrobil liste tych miejsc w temacie z krotkim opisem nawet na jedno zdanie i obrazkiem do kazdego i juz lepiej by wygladalo, podziw bys wzbudzil i mial szacunek ludzi ulicy :D a tak? E co ty gosciu masz nas za pol tepych ze rzucasz filmik jakich setki tu bylo i na co ty liczysz na oklaski? Flaszke w podziece od kazdego? Buziaka od dziewczyny ładnej? Wez wariacie, ja cie ładnie prosze zacznij jeszcze raz bo poki co nie zaprezentowałes sie godnie, no nie ma za co i ruchy

Edit: co do Muchołapki - żadne lądowisko przecież to chłodnia kominowa - aczkolwiek robi wrażenie i jak pierwszy raz ja widziałem z bliska to nie spodziewałem sie ze to takie ogromne jest, polecam odwiedzic kazdemu kto interesuje sie takimi rzeczami a nie widzial muchołapki na żywo, naprawde warto wprawia w zadume

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 12.03.2019 - 09:59

  • 1






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: polska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych