Skocz do zawartości


Zdjęcie

Film: "Znaki"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#46

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogli by nakręcić drugą cześć. Tylko w innym miejscu żeby miało sens. I najlepiej nie w Stanach. Może wytłumaczyli by trochę działanie obcych (konkretnie chodzi mi o film). Bo w tym filmie są dla mnie niejasne.
  • 0

#47

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To pewnie podobna ściema do tej jaka wciskali ludziom podczas wojny z Kubą. Ludzie wtedy masowo uwierzyli, że podczas wybuchu bomby atomowej wystarczy się schować pod stół, a teraz chcą żeby podczas ataku ufo zabijać okna deskami. Tak dodam jeszcze tylko, że fajną ściemie Hollywood zdemaskowali "pogromcy mitów". Było to chowanie się przed kulami za drzwiami samochodu. Jak strzelili w drzwi to okazało się, że kule przebiły drzwi po drugiej stronie auta nawet, a w bak władowali cały magazynek i nie wybuchło.
  • 0

#48

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to grubo :) A wracajac do filmu: Obcy nie mogl skorzystac ze swojej technologii, bo byl zamkniety w nieznanym mu otoczeniu bez jakichkolwiek urzadzen, ktore mogl pojac swoim umyslem (a jego pobratymcy najwyrazniej o nim zapomnieli, albo nie umieli go zlokalizowac) Czlowiek nie nosi dzwigu pod pacha, tak samo on nie mial przy sobie swoich zabawek (a przynajmniej wszystko na to wskazywalo) Ja to tak widze ;)
  • 0

#49

lukigl.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież oni wcale nie chcieli do tej spiżarni wchodzić. Sam Gibson mówił że chcą ich tym przestraszyć. Oni specjalnie walili w te drzwi.


Kosmici walili w drzwi aby odwrócić uwagę ludzi od drugiego wejścia(starego zsypu na węgiel). ;p
  • 0

#50

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tak samo on nie mial przy sobie swoich zabawek


no ale ostatecznie się jednak wydostał bo to on dostał kijem od tamtego kolesia, jeśli ktoś zwrócił uwagę :P
  • 0

#51

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owszem ale zauwaz, ze on pojawil sie dopiero po inwazji obcych na ludzkie domy, wiec mozna wywnioskowac, ze to raczej pobratymcy go uwolnili niz on sam, pewnie sondowali wszystkie domostwa w okolicy poszukujac zywych form ludzkich a tym czasem w jednym z domow znalezli swojego ziomka. Takie jest moje zdanie co do tego.
  • 0

#52

lukigl.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czlowiek nie nosi dzwigu pod pacha, tak samo on nie mial przy sobie swoich zabawek


Ale żołnierz idący na wojnę z obcą cywilizacją mógłby posiadać choćby podstawowe wyposażenie. :/
  • 0

#53

Gospo.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale żołnierz idący na wojnę z obcą cywilizacją mógłby posiadać choćby podstawowe wyposażenie. :/



Po co jakieś wyposażenie??Przecież jak dało się tego ufoka zabić wodą i baseball'em to równie dobrze można było go załatwić gołymi rękami.
  • 0

#54

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie dobrze że kosmici nie mieli laserowych karabinów i mieczy świetlnych rodem z Gwiezdnych wojen przez to ten film był na swój sposób oryginalny.
  • 0

#55

Gospo.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie dobrze że kosmici nie mieli laserowych karabinów i mieczy świetlnych rodem z Gwiezdnych wojen przez to ten film był na swój sposób oryginalny...



...i bardzo nierealny :/
Jak ONI umią porozumiewać się telepatycznie to po co im jakieś bronie??
Telekinezy nie znają czy co...

edit [14.09.08] AlienGrey
Padłem..
Pisze się "potrafią".
Nie ma słowa umią w słowniku.

  • 0

#56

Magnolia.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi się ten film podoba, zaciekawił mnie ;) Tylko ci kosmici tacy trochę nieporadni... :)
  • 0

#57

MaryJane.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm...Ja się bałam tego filmu, ale co się dziwić skoro to było ładnych parę lat temu :) Najbardziej przerażający według mnie był ten program w tv kiedy pokazywali kosmitę na przyjęciu urodzinowym :D Ale wykorzystali ten moment w "Straszny film 3" :rotfl:
  • 0

#58

Ixodides.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tak dla mnie nic nie przebije "Wojny Swiatow", chyba najlepszy film/powiesc o inwazji obcych na ziemie jaki/jaka powstala.
Swoja droga tam tez obcy mieli slaby punkt, ktory najzwyczajniej w swiecie przeoczyli bo "pantofelek to zwierzatko ktorego nie widac golym okiem" :D

Swoja droga czekam teraz na remake "Dzien w ktorym stanela ziemia", starej wersji nie widzialem, za mlody widocznie bylem a jakos mnie nie ciagnie teraz do obejrzenia.

A co filmow tworcow "Znaki", podobal mi sie tylko "Szosty Zmysl" i "Niezniszczalny" przy reszcie robili tylko duzo szumu podczas reklamowania a w kinach sie okazywalo, ze to co pokazali na trailerze generalnie bylo cala esencja filmu.
  • 0

#59

MaryJane.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najbardziej żenujący- "Marsjanie atakują" :mrgreen:
  • 0

#60

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaraz bedzíe nowy film o UFO ale teraz o pierwszym kontakcie cos ala Bliskie Spotkoania 3 stopnia

w grudniu premiera
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych