Skocz do zawartości


Zdjęcie

Film: "Znaki"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to raczej chodziło o trzymanie w napieciu widza;)Widzialem film juz 2x i jest niezly, przyznaje, 3ma w napieciu do konca :) nie dopatrywalbym sie jakiegos glebszego sensu w filmie dla przeciętnego widza


Nie wiem, moze z wiekiem staje sie coraz bardziej wymagajacy, ale mnie w ogole on nie trzymal w napieciu :/ ET i Bliskie spotkania III stopnia bardziej mnie trzymaly w napieciu.
  • 0

#17

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Głupota, kosmici mogliby nas najechać już w latach 50, jak nie wcześniej. Poza tym gdyby naprawde nas najechali, to raczej nie mielibyśmy szans na obrone...
  • 0



#18

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film fajny, ale wyraźnie widać że po zatrudnieniu Gibsona i tgo drugiego od "Buffalo Soldier" nie starczyło kasy na inne efekty specjalne, omijali pokazania tego kosmity, jak oni sami wody... (a jak już pokazali to facet w kombinezonie)
  • 0

#19

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mogliby nas najechać już w latach 50

Nawet teraz nie mają potrzeby, bo i tak my w stosunku do nich(chyba) jesteśmy nic nie warci pod względem rozwoju technicznego, a oni sami też na ziemi nic ciekawego nie znajdą.
Zresztą mówią że coś ma się zdarzyć w 2012, więc albo teraz albo nigdy.
  • 0

#20

Wiesław.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ach ludzie ludzie..... :-|
W tym filmie glownie chodzilo o odejscie od wiary i pozniejsze jej odzyskanie.
A ci kosmici byli tylko marnym dodatkiem.
  • 0

#21

robson.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie najważniejsze momenty w tym filmie to ostatnie 5-7 minut, choć jedna kwestia nie jest wyjaśniona, ale na jej podstawie i właściwej ocenia inaczej patrzy się na ten film. Warto pogłówkować, choć być może moje wnioski są błędne, ale wydaje mi się ze nie. ;-)
  • 0

#22

rkulp.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda na to, że inwazja skończyła się po pierwszym deszczu :mrgreen:
Film bez wątpienia ma "atmosferę" ale z logiką jest na bakier. Aktorsko Mel Gibson raczej nie błyszczy ale nadrabia to gra dzieci - one są wręcz wspaniałe.
Najlepszy moment - Mel w nocy na polu kukurydzy - czy ktoś zauważył nogę obcego ?
Najzabawniejsza scena - Mel przybija deski do framugi drzwi sypialni od strony korytarza chociaż drzwi otwierają się do wewnątrz sypialni :lol :
  • 0

#23

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W tym filmie glownie chodzilo o odejscie od wiary i pozniejsze jej odzyskanie.


dodałbym jeszcze "nic nie dzieje się przypadkiem"
  • 0

#24

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[url="http://youtube.com/watch?v=WtDDEg6UhhQ&mod...=related&search"][/url] - mala parodia filmu, spadlem z krzesla :rotfl: nie ogladalem jeszcze Strasznego filmu 3, musze to nadrobic.
  • 0

#25

atwa.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie ten film jest kiepski.Wizja Obcych jako krwiożercze istoty, chcące zniszczyć ludzkość- to już było!można by wymyślić coś lepszego :-/
I szkoda, że te znaki były tak kiepskie i wykonane kukurydzy. :-/ Jest tyle fotek świetnych piktogramów... ale to tylko moje skromne zdanie :mrgreen:
Mimo że "chodzilo o przekaz filozoficzno-moralny" to i tak uważam, że oprawa mogła być lepsza.
  • 0

#26

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi, jak pierwszy raz oglądałem film (dawno temu..) podobał się chociaż pomysł z pokonaniem obcych był smieszny :D
A najbardziej podobało mi sie jak ten gościu z bejsbola rozwalił obcego 8-)
  • 0

#27

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W tym filmie brak głębszej logiki, skoro kosmici przybyli po to by nas zjeść, a pokonano ich wodą, to jaki sens miałoby pożeranie ludzi, którzy w dużej mierze składają się z wody??
  • 0



#28

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

film nawet fajny. nowa rada do działu "co robić jak porywa nas ufo"-wystarczy cały czas mieć przy sobie szklanke wody ;)
  • 0

#29

Asik.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film leciał znów dzisiaj i według mnie jest do kitu
  • 0

#30

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsza godzina niezła ale od inwazji wszystko zaczyna się "jeb**" i film już nie jest taki fajny.
A kosmici wyglądali jak zombie....
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych