Skocz do zawartości


Zdjęcie

Orby?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1

Emilli.
  • Postów: 18
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć.

Czy takie kształty wskazują jednoznacznie na orby? Pojawiają się na wielu zdjęciach.

Niektóre są mniejsze (wręcz malutkie), inne większe i dobrze widoczne. Nie wszystkie zaznaczyłam...

Załączone grafiki

  • orby.jpg

  • 0

#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

4.3 Zamieszczanie zdjęć zawierających orby i podobnych tematycznie
Jeśli uważasz, że dysponujesz zdjęciem zawierającym tzw. orba i zamierzasz umieścić je na forum w celu poddania ocenie, rozważ uprzednio sens tego posunięcia. Przeważająca większość tematów dotyczących zdjęć z orbami w krótkim czasie staje się miejscem do nabijania bezwartościowych postów i z reguły są one usuwane lub zamykane przez moderatorów. Upewnij się więc, że Twojego zdjęcia nie spotka podobny los -- sprawdź, czy jego jakość jest na tyle wysoka, by nie wprowadzać dodatkowych wątpliwości, czy rzeczywiście zawiera ono nietypowe zjawisko itp.

 

Klik





#3

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ty chyba dostałaś korby
jesli widzisz tam jakieś orby

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 08.03.2019 - 13:38

  • 0



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Orb (z ang. sfera) – artefakt, przyjmujący zazwyczaj formę koła, pojawiający się przeważnie na zdjęciach wykonywanych głównie aparatem cyfrowym z użyciem lampy błyskowej lub innego, silnego źródła światła.

W przypadku gdy w powietrzu znajdują się drobinki kurzu (najczęściej), krople deszczu lub owady, światło z lampy błyskowej odbija się od nich i trafia do aparatu tworząc przeważnie białe koliste elementy na zdjęciu. Zdarzają się jednak inne kolory, kształty i struktury.
https://pl.wikipedia...rb_(fotografia)

Wygląda mi na to że emili chciała się przy okazji pochwalić ciałem ponętnym(bo chyba jedna z nich to ona)
  • 0



#5

Batman1988.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba plamy po ostrym imprezowaniu


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych