Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozdanie nagród w konkursie Złote Szaraki 2018!


  • Please log in to reply
132 replies to this topic

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Sytuacja na widowni w oczekiwaniu na rozpoczęcie gali...
 

malpa.gif


Uff, dopchać się tutaj na scenę to prawdziwy koszmar. Ci wszyscy dziennikarze, paparazzi i łowcy autografów. Grunt, że się udało. Jak widzę, jesteśmy wszyscy w komplecie, na widowni dość spore zniecierpliwienie, tak więc jedziemy z tym koksem. Na początek zwyczajowe wprowadzenie mające na celu zapewnić odpowiednią atmosferę na widowni...
 


Zanim zacznę, chciałam się poskarżyć. Namolność różnych takich przekracza wszelkie granice. Dosłownie każdy chce chyba wbić się na galę i się pokazać przed innymi. Dopiero co mnie jakiś taki w ząbek czesany łapał za rękaw i oferował grubą kopertę wypchaną po brzegi banknotami z Sobieskim w zamian za zareklamowanie jego firmy podczas gali. Przecież to jawny skandal! Jak w ogóle można sobie wyobrazić, że w trakcie tak poważnej imprezy, jaką jest gala rozdania Złotych Szaraków ktoś będzie ze sceny opowiadał o tym, że Januszex sp. z o.o. ze Smędziszewa Dolnego przy ulicy Cmentarnej 13a oferuje obniżkę 50% na wszystkie bulbulatory przyczłapowe oraz wihajstry i pipsztyki? A czy wiecie, że ten ktoś był na tyle bezczelny, że oczekiwał także wspomnienia o tym, że ta niesamowita promocja potrwa aż do końca lutego? No bądźmy poważni...

Widzę, że atmosfera na widowni zrobiła się nieco napięta, co doskonale rozumiem -- ja też się obruszyłam. Poza tym i tak nie mam gdzie schować tej koperty przecież.
 

widownia.gif


Ja tu się produkuję i rzewne żale wylewam, a tymczasem koło mnie przestępują z nogi na nogę (okazjonalnie cudzą nogę, słyszę posykiwania z bólu) nasi znakomici konferansjerzy! Pozwólcie zatem, że przedstawię Wam nasze szacowne grono, które poprowadzi dla Was dziś galę:
 

toxic.jpg

TheToxic



aquila.jpg

Aquila



staniq.jpg

Staniq



wszystko.jpg

... i po raz pierwszy w roli konferansjera: Wszystko


Oczywiście chciałam także bardzo serdecznie powitać wszystkich naszych użytkowników oraz gości. Proszę zauważyć, że każdy z zarejestrowanych użytkowników ma prawo do darmowego poczęstunku, kelnerzy już za moment zaczną roznosić po sali poszczególne porcje -- goście natomiast będą musieli obejść się smakiem. No chyba, że zdążą się w międzyczasie zarejestrować na forum! A warto to zrobić, bo poczęstunek został przygotowany na podstawie specjalnie przygotowanego na tę okazję przepisu przez Staniqa!
 

burger.jpg


Skoro już wszystkie standardowe sprawy mamy już omówione, na koniec zostaje mi tylko ogłosić, że
 

GALĘ ROZDANIA ZŁOTYCH SZARAKÓW,
EDYCJA 2018
UWAŻAM ZA OTWARTĄ!


ognie.gif


....

Momencik, coś mi tam ględzą w słuchawkach z reżyserki.... że co? Nie, nie zapomniałam. Teraz chciałam... co? A mam się tam do was na górę przejść?!
...

No właśnie, chciałam teraz jeszcze podsumować moje otwierające wystąpienie okolicznościowym sucharem:
 

Pewien mężczyzna dostrzegł z okna domu swojego sąsiada posypującego czymś cały ogródek.
- Panie sąsiedzie, co pan tam tak sypie?
- Proszek odstraszający UFO.
- Ale przecież tutaj nie ma żadnego UFO.
- Bo mam dobry proszek.


Tytułem przypomnienia: pomysłodawcami gali są Aquila i Yaw, całe to zamieszanie od kilku lat to ich sprawka!

To ja teraz znikam ze sceny i zapraszam za chwilę TheToxic!
  • 7



#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam państwa bardzo serdecznie na tegorocznej gali złotych szaraków. Niezmiernie mi miło stać przed państwem po raz drugi i miejmy nadzieję, że nie ostatni, pozdrawiam z tego miejsca wszystkie osoby w pierwszym rzędzie jak i te skryte na nie widoku które nie mają tyle odwagi aby ujawnić swoją obecność. Otóż mam w rękach kopertę pięknie zaplombowaną czerwonym lakiem z napisem "Najlepszy sceptyk" jej biel aż razi w oczy ale zastanówmy się nad samą nazwą najlepszy sceptyk. Samo słowo najlepszy w naszym domniemaniu oznacza iż taka osoba jest na miejscu pierwszym i nie ma sobie równych, jest wybitna i wyjątkowa dlatego same słowo "najlepszy" odzwierciedla jego alter ego w stu procentach i bije innych na głowę.  Co zatem oznacza słowo sceptyk? Czy to aby nie ten brzydki i paskudny jegomość co neguje zjawiska paranormalne? Proszę państwa otóż sceptyk to taka osoba która w logiczny i realny sposób szuka rozwiązań paranormalnych, jest to nie lada wyczyn ponieważ sceptyk szuka rozwiązań nie tylko w świecie duchowym - jak to ma za zadanie zwolennik - ale i w świecie poza nim czyli materialnym, fizycznym i kwantowym. Zadaniem sceptyka nie jest negowanie zwolennika lecz przedstawienie mu swoich propozycji zazwyczaj dających się w logiczny sposób rozwiązać magiczne i tajemnicze zjawisko. No ale dosyć już o sceptykach i otwórzmy razem kopertę. Ach te emocje, ach ten stres więc nie będę już trzymać państwa w niecierpliwości i tak wyglądają wyniki:

 

 

Na miejscu trzecim znajduję się nasz wspaniały redaktor Staniq, gromkie brawa dla niego :D

 

Miejsce drugie i pierwsze jest hmmm bardzo ciekawe ponieważ różnica jest niewielka, dokładnie parę głosów lecz miejsce drugie zajął Zaciekawiony, brawa dla tego pana.


Natomiast miejsce pierwsze, ehem chyba nikogo nie zdziwi ten fakt że należy się panu Wszystko!!!! Owacje na stojąco.

sceptyk.jpg

 

vfxri0.jpg





#3

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

200w.webp?cid=3640f6095c72eb41646d626149


Nic nie widzę ze swojego miejsca, bo widok zasłaniają unoszące się w powietrzu balony i kurz wzniecany rzęsistymi oklaskami...  Ale bez wątpienia Wszystko zasłużył sobie na wyróżnienie, zresztą jak co roku :)

 

Zapraszamy po odbiór statuetki i parę słów dla fanów :)


  • 3



#4

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Yuuuuuuuhuuuuu kolega zgarnia po raz kolejny statuetkę, czy to fair? W każdym razie gratki bracie :* 





#5

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spokojnie z tymi okrzykami, bo nie wystarczy Wam energii na kolejne owacje -- wydaje mi się, że możemy zatem przejść do kolejnej kategorii, którą tym razem zaprezentuje Wam właśnie Wszystko.

 

Tylko nie pomyl statuetek! :)


  • 1



#6

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak se siedzę i tak se patrzę...

 

                          2old guys.gif

 

Opieka społeczna znowu kupiła najtańsze miejsca...

 

Brawa dla Wszystko!!!!





#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję po raz kolejny za nagrodę.

Drodzy bracia i siostry zgromadziliśmy się dzisiaj jak już wiecie żeby ogłosić kto zdobył wyróżnienia w corocznym plebiscycie złotych szaraków. Mnie przypadł akurat ten zaszczyt żeby ogłosić kto zwyciężył w kategorii najwyższa kultura i szarak publiczności.
Więc zatem słuchajcie mnie co wam teraz powiem.
Najwyższa kultura wypowiedzi jest przyznawana za wybitne zasługi w propagowaniu dobrych manier na forum i sposobie wypowiadania się który nikogo nie obraża i nie poniża (no dobra stara się nie obrażać). Taka osoba musi być bardziej kulturalna niż minister kultury.
3 miejsce zajęli razem z tą samą ilością głosów:Nick i Mariush
Drugie miejsce:Endinajla

A na pierwszym miejscu:



kultura.jpg


  • 0



#8

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brawa dla całej trójki, a w szczególności dla Zaciekawionego! Cóż, tę kategorię można podsumować tylko w odpowiedni sposób, nie wypada wydzierać się jak sztubak:

 

200.webp?cid=3640f6095c72ed8a4d536966321


  • 3



#9

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

WooooW brawooooo :D Zaciekawiony byku gdzie jesteś? Napij się z nami lampkę wina  :beer2: albo kufel piwa, ewentualnie sześć.





#10

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Świetna zabawa

nc9r6mn8gay01.gif


  • 2



#11

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Toksynko, nie lampkę...

kielonka!

 

                       tumblr_nzz4ocxrXW1ukldkho1_400.gif

 

Zdrówko i brawa!!!





#12

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trzeba było przepłukać gardło, bo dopiero początek, a mnie się już głos z emocji załamuje. Uff...

 

200w.webp?cid=3640f6095c72ef3a7a71373032

 

Co tam mamy następnego... niech no tylko spojrzę na ściągawkę... A, tak, już wiem. Teraz nadeszła pora na kolejną kategorię, która poprowadzi dla Was ponownie TheToxic -- zapraszamy wręcz na scenę!


  • 2



#13

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Drep, drep sobie tak dreptam....

 

 

Dziękuję droga DK za kopertę. Moi państwo tym razem  w moich małych dłoniach znajduje się koperta z napisem "Najlepszy Redaktor/Tłumacz". O ile już wcześniej wyjaśniliśmy co oznacza same słowo "najlepszy" więc tym razem przyjrzyjmy się słowie Redaktor/Tłumacz.


54c682.jpg

Otóż redaktor i tłumacz mają najgorsze zadanie, muszą szukać nowych ciekawych artykułów, weryfikować je czy aby nie znajdują się na forum i o tyle redaktor ma prościej bo tylko publikuje, tłumacz musi go jeszcze przetłumaczyć. Tak więc jak widać nie jest to lekki kawałek chleba. Niestety nie samymi artykułami redaktorzy i tłumacze żyją, redaktor ma swój zakres obowiązków, tłumacze swój i tu znów podział na prostych i mniej prostych. Otóż w teczce należącej do samego redaktora oprócz pisania własnych artykułów znajdują się również wizyty domowe. Każdy redaktor ma prawo zabrać swój długopis, notes i jechać zweryfikować dane paranormalne zjawisko i opisać je na forum tworząc piękny i cenny artykuł. Kto więc w tym roku wyprzedził innych i znalazł się na prowadzeniu?

 

Otóż miejsce trzecie obsadzone jest przez naszą koleżankę Dagmii, brawa dla naszej koleżanki która pięknie nam tłumaczy :P

 

Miejsce drugie należy się staremu weteranowi forum czyli Staniq, oklaski dla kolegi.

 

Kolega z miejsca pierwszego rozłożył wszystkich na łopatki i zostawił tylko dym za sobą. Jego artykuły zalały forum niczym seria naboi z karabinu. Jest ambitny, wszędobylski i ma nosa do szukania nowych ciekawostek. Oto przed państwem Nick!

 

redaktor.jpg

 

 

 

2vwz2px.jpg

 

Brawoooooo! Aż mi w gardle zaschło. Idę chlapnąć co nie co. Ciiii.





#14

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wow! Że ja?

 

d9dcd8659a910d52.gif

 

Już, już...


  • 2



#15

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak jest, brawa dla Nicka -- myślę, że można spokojnie porównać go w tym miejscu do koniczyny:
 

szczescie.jpg

Nie pytajcie, dlaczego forum jest królikiem :)

 

W każdym razie, Szanowny Panie Redaktorze Nick, odwaliłeś Pan kawał dobrej roboty w tym roku. I jak widać nie jest to tylko moje zdanie :)


  • 3




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych