Skocz do zawartości


Zdjęcie

Demon, złośliwy duch, inkub? Bardzo erotyczne sny...


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#31

Emilli.
  • Postów: 18
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TheToxic - jak z wami się skontaktować?


  • 0

#32

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko i wyłącznie poprzez prywatne wiadomości.



#33

Incepcja.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaskoczyla mnie ta cala debata na ten temat. ktos tam wspomnial o sukubie jak i analiza miejsca zamieszkania, zly duch. Wszystko siedzi w podswiadomosci, aczkolwiek nigdy nie zrozumiem systemu snu jak i jego kierunku. Czesto bywa tak ze jak chcesz o czyms przysnic to nawet jak bedziesz snil o tym to nie bedziesz pamietal, choc czasem sie udaje trafic w ten sen. Zapamietasz jakies skrawki. Mnie najbardziej ciekawia sny ktore sa tak z nikad, schemat ich jest wyjety z kontextu calego tygodnia, ani nawet mysli ktore w dany tydzien sie przewijaly przez glowe.Ale wracajac do tematu, duzo osob ma sny erotyczne, uwazam ze jest to naturalne zjawisko, lecz zapamietanie ich to juz jest pewne cwiczenie w snie, Osoby ktore czesto maja takowy sen, ucza sie w jakis sposob wplywac na podswiadomosc przez to te sny sa ciagle i wracaja. Nawet jak ktos nie chce ich wiecej miec, to dziala na podswiadomosc tak samo silno jak chec posiadania jakiegos snu pozytywnego. Czyli budzac sie i mowiac ze znowu sie snily jakies erotyczne sny, to po prostu trening dla podswiadomosci w tym kierunku. Tak samo ze zlymi snami, jak cos nas przeraza to bedzie wracalo do nas w snach.Myslenie przed snem, zeby znowu sie to czy to nie smilo, to jest jak zaproszenie w taki sen. Najlepiej zaprzatnac sobie mysli czyms innym, Ciagla analiza tego tez nie pomoze. Ja osobiscie bym radzil, jak najmniej myslec o tym, w przypadku zlego snu, demona w jakiejs zlej formie, to bym radzil walczyc z tym bedac w snie. Tutaj to kwestia autosugestii przed snem i podswiadome myslenie i nakrecanie sie.


Użytkownik Incepcja edytował ten post 25.04.2019 - 02:44

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych