Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hybrydy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mianowicie słyszy sie iż ludzie są porywani po to aby pobierać od nich nasienie ... itd. + tajemnicze okaleczenia zwierząt (czyli pobieranie krwi przez UFO itd). Wszystko to według specjalistów ma mieć związek z tym , że Obcy tworzą hybrydy - czyli mieszanke Człowieka + obcego ...

Co sądzicie o tej tezie ?

W wielu książkach świadkowie opisują spotkania z obcymi do złudzenia przypominającymi ludzi (m.in. przypadek Ludwiga Pallmanna) - i twierdza , że mianowicie oni przebywali wśród normalnych ludzi jakby nigdy nic ...

Chce znac wasze zdanie o tym ?
I mam nadzieje , że zrobi się z tego jakąś ciekawa dyskusja ...
  • 0



#2

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jednak jestem chrześcijaninem i wierze w Boga... jeśli chodzi o to...
  • 0

#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aż ciarki przechodzą na mysl, że np. osoba która mijasz na ulicy to może być hybryda ...
  • 0



#4

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tak jak w "men in black" :D
zresztą wcale bym się nie zdiwił gdyby się okazało że część z nas to nie ludzie :(
  • 0



#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tak jak w "men in black" :D
zresztą wcale bym się nie zdiwił gdyby się okazało że część z nas to nie ludzie :(


Ja czytałem nawet takie relacje, że świadkowie porwań widzieli własne klony - po co miały by być stworzone ?

Pewnie do zamiany ... gdyby świadek porwania/uprowadzony był zbędny na tym świecie ...
  • 0



#6

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"fajna" sprawa, ale ja np. nie chciałbym spotkać własnego klona...
i pomyśłeć, że moi koledzy moga być klonami.. :shock:
  • 0



#7

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

pamietacie jeszcze grecka mitologie ??

podobno bogowie mieszkali na Olimpie i jedyna rzecza jaka sie zywili bylo (no wlasnie co to bylo ??) a na dodatek zwiazywali sie ze zwyklymi ludzmi dajac potomstwo (sadze ze cos w tym jest)
  • 0



#8

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jest jest, bo każda mitologia opisuje dokładnie to samo, tylko zmienia imiona bogów i panujące realia..., ale wydaje mi się, że ta wypowiedź powinna znaleźć się w innym temacie :D
  • 0



#9

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No ja tez bym sie sklanial ku temu aby kontynulowac dalej rozmowe o hybrydach w tym temacie :D

a swoja droga jesli juz mowa o tych klonach, jaka mamy pewnosc ze my sami klonami nie jestesmy? :(
  • 0



#10

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a swoja droga jesli juz mowa o tych klonach, jaka mamy pewnosc ze my sami klonami nie jestesmy? :D

..żedną? Nawet jeśli bylibyśmy własnymi klonami to i tak nie mielibyśmy takiej świadomości...
Ale klony ludzkie pewnie gdzieś chodzą po ziemi, a skoro to klony to się nie dowiemy czy nimi są, bo zostały stworzone na wzór człowieka :(
  • 0



#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

pamietajmy ze klonami sa rowniez blizniacy...

a co do chybryd to chyba nie chcialbym zobaczyc polaczenia czlowieka i jakiegos innego stworzenia, moze i zwiekszyloby to zdolnosci fizyczne i umyslowe, ale pomyslmy jakby to wygladalo
  • 0



#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... ale pomyslmy jakby to wygladalo


Dla mnie nieodróżniłbyś oryginału od hybrydy - tak sądze ... (przynajmniej w wyglądzie zewnętrzym).
  • 0



#13

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zalezy ktore geny zostalyby zmienione, pamietajmy ze kazdy gen odpowiada za cos innego, a jest ich mnostwo
  • 0



#14

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Np. gdyby podmienić geny zawierające informacje o dajmy na to regeneracji uszkodzonych tkanek to efektów zewnętrznych bo to raaczej nie miało (no chyba że jak się rana będzie szybko goić)
Swoją drogą to wątpie rzeby niektórzy naukowcy zwarzali na zakazy i konwencje i bawią sie inżynierią genetyczną, wiec na pewno istnieją różnego rodzaju mutanty...

Dodam tylko, że człowiek też jest swojego rodzaju hybrydą, a można tak powiedzieć śledząc proces ewolucji (jeśli taki faktycznie zaistniał)
  • 0



#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

niby tak ale ja jestem przyzwyczajony do tego jak teraz wygladamy i na pewno nie podniecaloby mnie to ze jakas dziewczyna jest w polowie kotem, albo co

naukowcy dowiedli ze geny odpowiadajace za regeneracje posiada rownierz czlowiek, ale dzialaja tylko ze w mniejszym stopniu, to by wyjasnialo ze w ogole goja nam sie rany, poniewaz regeneracja to odtwazanie zniszczonych tkanek
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych