Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje z Michałem Rosiakiem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro koło 2:25 jacyś ludzie przechodzili obok przystanku i nie widzieli telefonu to możliwe że ten Michał miał go jeszcze przy sobie. Nie wiem jakiego koloru jest ten telefon, ale jak był czarny to trudno zauważyć w środku nocy na ciemnym asfalcie czarny telefon. Potem przez przypadek wysłał czarną fotę a dopiero koło 5 jakaś kobieta go znalazła.
Poza tym nawet gdy przechodzili a telefon by tam leżał to nie musieli na niego zwrócić uwagi. Równie dobrze mógł go znaleźć ktoś inny niż ta kobieta i to jeszcze później.

Chcesz od innych żeby Ci podali co się mogło stać a jak dostajesz możliwe wyjaśnienia to dalej piszesz to samo. Sam nie podajesz
swoich pomysłów. I czuję że jak chłopaka znajdą żywego czy martwego to poszukasz sobie innego zaginego szukając takich kwiatków a o tym przypadku zapomnisz.
  • 0



#17

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

WSZYTSTKO  - Bo jak wszyscy nie mam pojęcia co się stało i dzieje z Michałem. Po prostu uwypuklam dziwne, niezrozumiałe dla mnie punkty bo może dzięki Wam zrozumiem i wpadnę na jakiś logiczny pomysł, rozwiązanie, scenariusz wydarzeń.

 

Dobra, mówisz, że:

 

 

Skoro koło 2:25 jacyś ludzie przechodzili obok przystanku i nie widzieli telefonu to możliwe że ten Michał miał go jeszcze przy sobie. Potem przez przypadek wysłał czarną fotę a dopiero koło 5 jakaś kobieta go znalazła.

 

Zapominasz jednak, że o 2:25 ta młoda para JUZ NIE WIDZIAŁA MICHAŁA NA PRZYSYTANKU czyli O TEJ GODZINIE GO TAM NIE BYŁO. Nic nie mówią o telefonie i o kałuży no więc chyba z tego można przyjąć, że ICH TEZ TAM O TEJ GODZINIE NIE BYŁO. Nagle kobieta znajduje TELEFON I WYMIOTY ok. 5:00 nad ranem. Czyli logicznie myśląc TELEFON I KAŁUŻA MUSIAŁY SIĘ POJAWIĆ w GODZ. 2:25 - 5:00. Innej możliwości nie ma bo gdyby były przed 2:25 to by ta młoda para o nich wspomniała w zeznaniach. Pytam więc: jakim cudem o 2:25 NIE BYŁO KAŁUZY I WYMIOCIN a o 5:00 nad ranem JUZ BYŁY (skoro o 2:25  NIE BYŁO NIKOGO NA PRZYSTANKU a więc MICHAŁA TEŻ) ?! 


  • 0



#18

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tu chyba materiał w temacie


  • 0

#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może po prostu był na tym przystanku a potem poszedł sobie pochodzić. Kręcił się w pobliżu a potem wrócił w okolice przystanku, dlatego ci przechodzący go nie widzieli.
  • 0



#20

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

WSZYSTKO - wracał ponoć do domu ale nawigacja go zmyliła bo w Poznaniu są 2 ulice o początkowym wyrazie ,,Armi''. Podpowiedziała mu złą i dlatewgo znalazł się idąc z Euphorii na tym przystanku. No więc dlaczego miałby WRACAĆ NA TEN ZŁY PRZYSTANEK? Chyba by wpisał POPRAWNY JUŻ ADRES w jakdojade.pl i SZEDŁ DO DOMU. Ja nie widzę sensu powrotu, zwłaszcza, że autobus o 1:30 BYŁ OSTATNIM NOCNYM (wg rozkładu). Nie było więc sensu wracac i siedzieć na przystanku bo już zaden autobus nie podjedzie. 


  • 0



#21

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak złą skoro Ci pisałem że jakdojade podaje najpierw armii krajowej.
Weź poprawkę na to że koleś był mocno pijany, wtedy często się nie postępuje logicznie. Jak to sobie uzmysłowisz to będzie łatwiej.
  • 0



#22

niniwczyk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

WSZYSTKO - wracał ponoć do domu ale nawigacja go zmyliła bo w Poznaniu są 2 ulice o początkowym wyrazie ,,Armi''. Podpowiedziała mu złą i dlatewgo znalazł się idąc z Euphorii na tym przystanku. No więc dlaczego miałby WRACAĆ NA TEN ZŁY PRZYSTANEK? Chyba by wpisał POPRAWNY JUŻ ADRES w jakdojade.pl i SZEDŁ DO DOMU. Ja nie widzę sensu powrotu, zwłaszcza, że autobus o 1:30 BYŁ OSTATNIM NOCNYM (wg rozkładu). Nie było więc sensu wracac i siedzieć na przystanku bo już zaden autobus nie podjedzie. 

ależ ty jesteś upierdliwy, nie rozumiesz podstawowej kwestii - koleś był kompletnie pijany jak świnia.


  • 0

#23

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podsumowując, nie śmiejcie się ze mnie ale zbierając to wszystko razem wyłania mi się TYLKO SCENARIUSZ pokrewny naszemu forum czyli PARANORMALNY: WZIĘCIE PRZEZ UFO lub TELEPORTACJA (są przecież potwierdzone przypadki teleportacji).

A pozniej olaboga bo jakis typ wpada na scene i dzga prezydenta bo ma jakies urojenia. :)


  • 0

#24

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Potwierdzone przypadki teleportacji? Ciekawe jakie, chyba jedynie tej kwantowej.

Konrad juz tak ma, widać lubi sprawy związane z zaginięciami i w każdym (no może prawie każdym) przypadku pisze ze to mogła być sprawka ufo. Kiedy już dane zdarzenie się wyjaśni to szuka następnego.
W temacie o zaginięcia piłkarza też wtrącił ufo
http://www.paranorma...19/#entry716739
http://www.paranorma...ikoptera-w-ufo/
I kolejny http://www.paranorma...owa-noc-670118/
  • 0



#25

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Konrad

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie - jak ty tłumaczysz to ciemne zdjęcie? Bo rzucasz tym jak jakąś niesamowitą wątpliwością, a nie proponujesz nic w zamian.

 

Nawiasem mówiąc - czemu nie zdrabniasz imienia zaginionego?


  • 0



#26

niniwczyk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

@ Konrad

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie - jak ty tłumaczysz to ciemne zdjęcie? Bo rzucasz tym jak jakąś niesamowitą wątpliwością, a nie proponujesz nic w zamian.

 

Nawiasem mówiąc - czemu nie zdrabniasz imienia zaginionego?

 

Koleżka był schlany jak świnia, gmerał w telefonie i przypadkiem zrobił zdjęcie.


  • 0

#27

letztenbrief.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Koleżka był schlany jak świnia, gmerał w telefonie i przypadkiem zrobił zdjęcie.

 

 

Albo sprawdzał na snapchacie geolokalizację - ja czasami też tak robię, kiedy nawigacja mnie zawodzi. Okolice Warty to zasięgowa dziura, często nawigacja tam szwankuje. Snapchat ma nieźle rozbudowaną i szczegółową mapę i jeszcze posiada dodatkowo te geotagi, w Poznaniu (w którym mieszkam, więc wiem) każda dzielnica ma własny geotag (czyli naklejkę z napisem np. Poznań Rataje). 

 

WSZYSTKO - wracał ponoć do domu ale nawigacja go zmyliła bo w Poznaniu są 2 ulice o początkowym wyrazie ,,Armi''. Podpowiedziała mu złą i dlatewgo znalazł się idąc z Euphorii na tym przystanku. No więc dlaczego miałby WRACAĆ NA TEN ZŁY PRZYSTANEK? Chyba by wpisał POPRAWNY JUŻ ADRES w jakdojade.pl i SZEDŁ DO DOMU

 

 

Tak szczerze, to mi się to nie wydaje takie oczywiste.
1. Ze względu na charakter mojej pracy i hobby, dużo podróżuje, a więc zdarza mi się zgubić się w obcych dla mnie miastach i krajach. Nie zawsze przy zorientowaniu się, że zabłądziłam, wpisuję jeszcze raz poprawny adres w nawigację. Czasami cofam się właśnie do jakiegoś charakterystycznego punktu, którym mógł być dla  ten przystanek. Może chciał się tam schronić przed wiatrem, może chciał po prostu się cofnąć do miejsca, które wydaje się wzglednie bezpieczne - jest wiata, jest gdzie usiąść, można chwilę odpocząć.

2. Od razu zakładasz, że on myślał jak osoba trzeźwa, którą z całą pewnością nie był. Wg mnie chłopak mógł się w ogóle nie zorientować, że wpisał złą ulicę. 

 

I dodam od siebie tylko, ponieważ mieszkam w Poznaniu i znam to miasto na wylot - przystanek Garbary jest cholernie blisko Warty. I naprawdę nie musiałby się starać, by do niej wpaść. Wystarczyło że się pośliznął. 


Użytkownik letztenbrief edytował ten post 16.02.2019 - 13:52

  • 2

#28

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gość mógł po prostu naspawać sobie na rękę i wpaść na pomysł, żeby ją umyć sobie w Warcie. A co potem się stało to już raczej każdy jest w stanie się domyślić.

 

Edit: o ile wiedział gdzie jest, ja nawet nie wiedziałem, że tam tuż obok płynie Warta.


Użytkownik szatkus edytował ten post 17.02.2019 - 22:54

  • 0



#29

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardziej bym tutaj stawiał na morderstwo. Telefon leżał, bo ktoś chłopaka szybko zawinął, a ten po prostu wypadł mu w całej szamotaninie, możliwe, że właśnie do wymiocin, co spowodowało, że jakaś osoba biorąca udział w porwaniu przeoczyła ów fakt i nawet nie zauważyła, że ten telefon tam leży. Dalsze losy niestety mogą być tylko naprawdę smutne. Motyw? Pewnie zobaczył za dużo w klubie, był w złym miejscu, o złej porze. 

 

Dlaczego nie odjechał autobusem, stawiam nie tyle co na alkohol, ale narkotyki, które zaburzyły mu postrzeganie świata.


  • 0

#30

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Koniec lutego za kilka dni a Michała JAK NIE BYŁO TAK NIE MA. Pojawiają się informacje, że psy tropiące poprowadziły spory kawałek za ten przystanek Wartostradą i straciły dopiero tam trop. No więc zaczyna robić się ciekawie. Michał NIE ZNAJĄCY POZNANIA WCALE (mieszkał tam dopiero od 3 miesięcy) i od Euphorii  w.w. powodu wślepiający się na każdym kroku w nawigację miałby pójść gdzieś dalej za przystanek BEZ TELEFONU? Stan ubzdryngolenia się (lub narkotyki) swoją drogą, nie neguję ale chyba nawet w takim stanie odczuwa się brak telefonu (i nawigacji gdy się nie zna miasta) i się go szuka a nie się gdzieś lezie BEZ TELA. 

 

Dla mnie dziwne też, że z tego Go-Go (Euphoria) ULOTNIŁ SIĘ BEZ SŁOWA, ŻE NIC NIE POWIEDZIAŁ KUMPLOM, ŻE IDZIE (i gdzie, dlaczego i po co) i SIĘ Z NIMI NIE POŻEGNAŁ. Chyba nawet w stanie wskazującym na alko i narko wiedział, że nie przyszedł sam TYLKO Z PACZKĄ KUMPLI. 

 

VOICE - wg Ciebie morderstwo bo coś za dużo widział w Euphorii. Nikt nie widział ani 1 filmiku z monitoringu (Policja nie udostępnia ich co dziwne wziąwszy pod uwagę udostępnianie monitoringów w tak głośnych sprawach jak Iwona Wieczorek, śp. Ewa Tylman [też z Poznania], śp. Piotr Kijanka czy śp. Magdalena Żuk [monitoringi z wnętrz szpitala w Hurghadzie]). Policja jednak mówi, że aż do przystanku NIKT GO NIE ŚLEDZIŁ, NIKT ZA NIM NIE SZEDŁ. Skąd więc ci z klubu wiedzieli, że jest na tym przystanku? Poza tym Twoja wersja nie wyjaśnia czarnego zdjęcia na Snapie wysłanego do kumpla. 

 

Imiona osób zmarłych piszemy normalnie!

TheToxic


Użytkownik TheToxic edytował ten post 26.02.2019 - 10:02

  • -2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych