Skocz do zawartości
Zdjęcie

Wnuczka Stalina jest jasnowidzem. Twierdzi, że wie, kiedy wybuchnie kolejna wojna


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

TheToxic.

  Faber est quisque suae fortunae

 • Postów: 1427
 • Tematów: 56
 • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chrese Evans z Portland w stanie Oregon wcześniej nazywała się Olga Peters. Jest córką Swietłany Alliłujewej - jedynej potomkini sowieckiego dyktatora. Oprócz niej Stalin miał jeszcze dwóch synów. Evans twierdzi, że potrafi przewidywać przyszłość.

 

 

 • Chrese przyszła na świat w 1971 roku na terenie Stanów Zjednoczonyc
 • O zbrodniach dziadka dowiedziała się od matki
 • Kilka lat temu kobieta odkryła, że posiada zdolności paranormalne

Swietłana Alliłujewa, jedyna córka Józefa Stalina, wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych w latach 60., zaczynając swoją wyprawę od Indii, gdzie chciała pochować prochy swojego męża. Tam wystosowała do rządu USA prośbę o azyl, który ostatecznie otrzymała. W Stanach poznała swojego kolejnego męża, architekta Wiliama Wesleya Petersa. Ze związku z nim narodziła się jej jedyna córka, Olga.

 

24bumbs.jpg

Wybuch trzeciej wojny światowej ma poprzedzić jedno zdarzenie

 

Córka Stalina po tym, jak znalazła się na terenie Stanów Zjednoczonych zaczęła jednoznacznie potępiać zbrodnicze działania swojego ojca, co bardzo nie podobało się władzom ZSRR. Jeśli zaś chodzi o Olgę, to ta przez pewien czas żyła w przekonaniu, że jej dziadek był jednym ze zwycięzców drugiej wojny światowej, obok Winstona Churchilla i Franklina Delano Roosevelta. Gdy matka w końcu wyjawiła córce prawdę, ta odcięła się od swojej przeszłości.

 

Chrese Evans w 2016 roku udało się pokonać nowotwór piersi. To właśnie wtedy ujawnić się miały jej rzekome zdolności paranormalne. Kobieta, która dziś mieszka w Portland, jest buddystką, ma tatuaże, kolczyki i kontrowersyjny styl, zaczęła podobno przewidywać przyszłość. Jej specjalnością jest przepowiadanie zbliżających się trzęsień ziemi. Jak twierdzi, nna kilka dni przez wydarzeniem we śnie widzi mapę, a jej palec sam wskazuje wtedy miejsce, w którym niebawem dojdzie do kataklizmu. Kobieta przepowiedzieć miała trzęsienie ziemi w Meksyku oraz erupcję wulkanu Agung na wyspie Bali. Oprócz prognozowania katastrof naturalnych Evans zajmuje się również poszukiwaniem zaginionych osób, podobnie jak nasz rodzimy Krzysztof Jackowski.

 

izyjy8.jpg

Chrese Evans

 

Jeśli zaś chodzi o samego Józefa Stalina, wnuczka podobno miała z nim już kontakt za pośrednictwem zaświatów. Co więcej, tajemne moce powiedziały jej, kiedy dojdzie do zapowiadanego również przez innych profetów wybuchu trzeciej wojny światowej. Jej proroctwo różni się jednak dość znacząco od tych autorstwa Baby Wangi czy Nostradamusa. Zdaniem Chrese Evans trzecia wojna światowa rozpocznie się w chwili, gdy dojdzie do zniszczenia daczy jej dziadka, zlokalizowanej w Kuncewie nad brzegiem rzeki Moskwa. To właśnie tam zmarł Józef Stalin. Oficjalną datą jest 5 marca 1953 roku, choć niektóre źródła podają, że mogła to być noc z 1 na 2 marca. Dokładnie w rocznicę tej drugiej daty kobietę nawiedził sen dotyczący wojny.

 

źródło

#2

abnormal.
 • Postów: 60
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Równie jak widać pokręcona jak dziadek. Powiedzmy dacza spłonie wskutek zwarcia elektryki. I to wywoła wojnę? Bezsens.


 • 1

#3

wolv52.
 • Postów: 8
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Równie jak widać pokręcona jak dziadek. Powiedzmy dacza spłonie wskutek zwarcia elektryki. I to wywoła wojnę? Bezsens.


Nie jest napisane, że to wywoła wojnę, tylko że zbiegnie się to w czasie z wybuchem wojny.
 • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u