Skocz do zawartości
Zdjęcie

Hitler popełnił samobójstwo - dowody


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Nick.
 • Postów: 1399
 • Tematów: 676
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

gazeta.jpg

foto: domena publiczna

 

Naukowcy z Francji zbadali zęby, które miały należeć do Adolfa Hitlera. Swoimi badaniami udowodnili, że zmarł w 1945 roku.

 

Jak i czy umarł najsłynniejszy i prawdopodobnie najokrutniejszy dyktator na świecie? Teorie spiskowe na temat Adolfa Hitlera mnożyły i rozprzestrzeniały się przez lata. Wielu ludzi nie było w stanie uwierzyć, że bezwzględny nazistowski przywódca byłby w stanie odebrać sobie życie i zapewniali, że musiał znaleźć jakiś sposób, by umknąć wymiarowi sprawiedliwości.

 

I zdaje się, że francuscy naukowcy udowodnili właśnie, że umknął. Tyle tylko, że Hitler nie zbiegł z Europy, nie wsiadł w łódź podwodną i nie zamieszkał w Argentynie ani na Antarktydzie. Jego sposobem było dokładnie to, co lata temu podano za oficjalne - samobójstwo.   
 

Francuski paleopatolog, prof. Philippe Charliera, wraz z grupą innych naukowców postanowili zbadać zęby, które Rosjanie uznali za szczątki dyktatora.

 

Materiały dowodowe udało się pozyskać od rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa, wywiadu i z archiwów państwowych, po raz pierwszy od zakończenia II wojny światowej. Złożyły się na nie między innymi szczątki uzębienia oraz zdjęcia rentgenowskie szczęki Hitlera, wykonane na rok przed jego (oficjalną) śmiercią.

 

Co się okazało?

 

Zęby należą do Adolfa Hitlera

 

Jak podaje The Local, naukowcy porównali cechy morfologiczne zębów ze zdjęciem i orzekli, że materiały są ze sobą zbieżne. Znaczy to tyle, że przekazane im przez Rosjan kości należą do osoby, którą poddano badaniu rentgenowskiemu w 1944 roku. W ten sposób jednogłośnie orzekli, że Hitler musiał umrzeć rok później.

Zęby są autentyczne, nie ma wątpliwości, nasze badania dowodzą, że Hitler zmarł w 1945 roku. Możemy ukrócić wszystkie teorie spiskowe na temat Hitlera, który nie uciekł do Argentyny na łodzi podwodnej, nie znajduje się też w ukrytej bazie na Antarktydzie lub po ciemnej stronie księżyca - powiedział profesor Philippe Charlier.

 

Hitler popełnił samobójstwo

 

Francuscy naukowcy na zębach znaleźli między innymi osad kamienia nazębnego, ale nie odnaleźli tam śladów błonnika zwierzęcego, co miałoby być poszlaką w sprawie. Powszechnie wiadomo bowiem, że dyktator był wegetarianinem.

 

Naukowcy nie znaleźli także śladów prochu co miałoby wykluczyć, że przywódca nazistów popełnił samobójstwo strzelając sobie w usta, a potwierdzić strzał w skroń. Dowodem na to, że przed strzałem połknął cyjanek, miałoby być ubarwienie protez zębowych, które w wyniku reakcji z trucizną zabarwiły się na niebiesko.

 

Wyniki swoich badań Francuzi opublikowali w piśmie naukowym „European Journal of Internal Medicine”
 

źródło

 

To może jeszcze dla dopełnienia obrazu:

 

Znaleźli okręt, którym Hitler miał uciec do Argentyny. Teoria spiskowa legła w gruzach

 

gazeta łodz.jpg

Wrak U-3523 - Fot. 100 % | YouTube | Printscreen
 

Nurkowie z Danii odnaleźli wrak okrętu, którym według plotek Adolf Hitler miał zbiec zaraz po wojnie do Argentyny. Ich odkrycie ma być dowodem na to, że nigdy nie opuścił Niemiec.

 

Historia o tym, jakoby Hitler wcale nie popełnił samobójstwa, tylko zaraz po wojnie zbiegł z Niemiec do Argentyny, od lat podtrzymywana była przez potencjalnych świadków i wielbicieli teorii spiskowych.

 

Przez lata wielu ludzi żyło w przeświadczeniu, że samobójstwo Hitlera to tylko przykrywka, a ten przez wiele lat żył sobie spokojnie gdzieś na odległym kontynencie. Do Argentyny miał się dostać specjalnym okrętem podwodnym U-3523. Zabrać miał ze sobą swoją kochankę i wielu nazistowskich towarzyszy.

    

W 2017 roku FBI odtajniło akta, z których wynikać miało, że już w 1945 roku anonimowy informator doniósł o przybyszach z Niemiec. Mieszkaniec Argentyny prosił o azyl w zamian o informację o tym, że witał nazistów i miał pomóc im w ukrywaniu się przed światem.

 

Podał ponoć nawet szereg szczegółów, które miały ułatwić dojście do wioski i odnalezienie zbiegów, wśród których znajdować się mieli nieżyjący oficjalnie Hitler i jego kochanka Ewa Braun.

 

Prowadzono nawet śledztwo, które miało dowieść (lub zaprzeczyć), że odpowiedzialny za śmierć milionów ludzi przywódca przeżył i uciekł z Europy. To jednak, mimo wielu przesłanek zamknięto i uznano śmierć nazistowskiego przywódcy w 1945 roku za pewnik.

    

Nie przeszkodziło to jednak w spekulacjach na temat jego ucieczki. Przez lata podejrzewano, że zbiegł do Argentyny okrętem U-3523. Ten wyjątkowy statek przez całą daleką podróż nie musiał wynurzać się z wody. Całkowicie ukryty w głębinach mógł dopłynąć aż do Ameryki.

 

Przez lata nie znaleziono jednak ani statku, ani dowodów na ucieczkę. Aż do teraz. Duńscy nurkowie odnaleźli zatopiony U-3523 zaledwie 18 kilometrów na północ od miasta Skagen.

 

Jak twierdzą badacze z Sea War Museum, łódź podwodna została zatopiona w czasie bombardowania, o czym świadczyć mają ślady na kadłubie. Jej wrak utknął w cieśninie Skagerrak, na głębokości 130 metrów.

 

U-3523 faktycznie miał przewozić nazistowskich zbiegów z III Rzeszy. 6 maja 1945 brytyjskie bombowce zaatakowały szyk nazistowskich statków zmierzających w stronę Norwegii i zatopiły część z nich. Tyle tylko, że U-3523 miał wyjść z tego cało i odpłynąć, już nie w towarzystwie innych łodzi, ale samotnie. Dopiero w 2018 roku ostatecznie obalono teorię o jego ucieczce tą drogą.

 

Czy Hitler popełnił samobójstwo a jego zwłoki zostały spalone przez nazistów, czy może uciekł do Argentyny? Tego nie wiemy. Oficjalna jest wersja to odebranie sobie życia. A pewne jest to, że U-3523 nie pomógł mu w ucieczce.
źródło

 
 
 
 

 


 • 6#2

The Truth Is Out There.

  Internetowy Alvaro

 • Postów: 267
 • Tematów: 41
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A co z tym dziadkiem, który mówił, że jest Hitlerem? :)
 • 0#3

Nick.
 • Postów: 1399
 • Tematów: 676
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiesz, niektórzy utrzymują, że są reptilianami...


 • 0#4

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
 • Postów: 428
 • Tematów: 58
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A co z tym dziadkiem, który mówił, że jest Hitlerem? :)

A był taki? to ci atencjusz... 


 • 0

#5

Nick.
 • Postów: 1399
 • Tematów: 676
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten?

 

Niemiecki emigrant mieszkający od zakończenia II wojny światowej w Argentynie, twierdzi, że jest Adolfem Hitlerem. 128-latek mówi, że musiał ukrywać się przez tyle lat, gdyż obwiniono go o zbrodnie, których nigdy nie popełnił.

 

Argentyński dziennik „El Patriota” opublikował wywiad z Hermannem Guntherbergiem – 128-letnim Niemcem, który zarzeka się, że jest kanclerzem III Rzeszy.

 

– Obwiniano mnie o zbrodnie, których nie popełniłem i przez to właśnie musiałem połowę mojego życia ukrywać się przed Żydami. Zostałem więc w wystarczający sposób ukarany – przekonywał.

 

Guntherberg tłumaczył dziennikarzom, że obwiniono go straszne zbrodnie tylko dlatego, że Niemcy przegrały wojnę.

 

– Gdy ludzie poznają prawdę, zmienią zdanie na ten temat – oznajmił.

   

Hitler czy choroba?

 

Żona wiekowego Niemca przekazała jednak mediom, że dwa lata temu u jej męża zdiagnozowano chorobę Alzheimera. Para jest małżeństwem 60 lat, a mąż dotąd ani razu nie wspomniał o swojej sensacyjnej przeszłości.

https://dorzeczy.pl/...III-Rzeszy.html


 • 1#6

D.K..

  Semper invicta

 • Postów: 2101
 • Tematów: 1603
 • Płeć:Kobieta
 • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przez lata wielu ludzi żyło w przeświadczeniu, że samobójstwo Hitlera to tylko przykrywka, a ten przez wiele lat żył sobie spokojnie gdzieś na odległym kontynencie. Do Argentyny miał się dostać specjalnym okrętem podwodnym U-3523. Zabrać miał ze sobą swoją kochankę i wielu nazistowskich towarzyszy.

 

Pomijając wszystko inne, to akurat ta teoria jest całkowicie oderwana od rzeczywistości. Pozwolę sobie zacytować swojego dawnego posta na ten sam temat:

 

Dla mnie to zwykła bajka. Opowieść o ucieczce ma tyle słabych punktów, że aż szkoda wymieniać. Wystarczy spojrzeć na podstawowe założenie -- Fuerteventura i okręt podwodny. Zapewne autorzy uwierzyli w opowieści o tajnej bazie U-Bootów na Fuerteventurze publikowane tu i ówdzie, a potem nie wzięli pod uwagę realiów historycznych -- po pierwsze skąd miałby się tam wziąć U-Boot? Ostatnie działające bazy niemieckie mieściły się na Bałtyku, więc dystans do pokonania (szacuję na jakieś 20 tysięcy kilometrów) praktycznie rzecz biorąc wyklucza wszystkie typy niemieckich okrętów podwodnych poza XXI -- a tych ostatnich były łącznie cztery egzemplarze. Oczywiście obecność tajnych okrętów zaopatrzeniowych również nierealna.

 

Poza tym autorzy tej rewelacji o ucieczce Hitlera do Argentyny zapewne pojęcia nie mają o tym, że w 1945 niezauważony rejs okrętu podwodnego dowolnego typu z północy Niemiec, strzelmy sobie swobodnie w Kilonię, do tajnej bazy na Fuerteventurze, a potem do Argentyny był po prostu całkowitym absurdem. W końcu U-Boot musiałby prawie cały czas płynąć w wynurzeniu.


 • 0#7

kuba9449.
 • Postów: 165
 • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do niedawna te szczątki miały być szczątkami kobiety, teraz znowu hitler?


 • 0

#8

noxili.
 • Postów: 2628
 • Tematów: 17
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Złożyły się na nie między innymi szczątki uzębienia oraz zdjęcia rentgenowskie szczęki Hitlera, wykonane na rok przed jego (oficjalną) śmiercią.

 

,

że przekazane im przez Rosjan kości należą do osoby, którą poddano badaniu rentgenowskiemu w 1944 roku.

 

 

 I tyle . Niema dowodu że badanie rentgen nie był rentgenem sobowtóra(w wiemy że na 100% miał ich kilku).Jeśli naprawde się przygotowywał do ucieczki i znikniecia to takie materiały by raczej przygotowano. 

Co wiec mamy? 

Nie mamy choćby porównania DNA z miazgi zebowej(najtrudniej sfałszować/skontaminowac badanie) z DNA rodziny Hitlera. Nie byłby to dowód 100% bo da się to sfałszowac(choćby polewając próbke śliną czy krwią z od osoby której ma być zgodny wynik) ale jakismocna poszlaka.

Podobnie nie przeprowadono badań szkliwa zebnego na obecnośc i proporcję  izotopów strontu( tu da sie bezwzglednie określić skąd pochodzi jedzenie którym się żywiłą  taka osoba np w młodości , czy była nie dożywiona przez pewien czas (Hitler  przez dłuższy czas biedował)  wyłapać wegetarianiazm itp. itd.

 

 

Przypominam że taka ucieczka i znikniecie była by możliwa tylko przy współpracy i wiedzy  służb alianckich( dla obu stron alianckich wiedza, choćby o broni rakietowej, którą mógł przekazać Hitler była cenniejsza niż jego śmierć). A słuzby były by zainteresowane utrzymaniaem tajemnicy bo wywiezienie czy pozwolenie na ucieczke było nie dozniesienia wizerunkowo ani dla służb amerykańskich (mocno politycznopoprawnych obecnie ) ani dla wybielających ZSRR służb Putina.

Więc czy mozna założyć że nie popełnił samobójstwa ? Tak, bo niema wciąż obiektywnych dowodów na cąłą sprawę.I chyba nie będzie.

ale nie odnaleźli tam śladów błonnika zwierzęcego,

 

Co świadczy o poziomie albo tłumaczy albo badaczy albo ich razem

Niema błonnika zwierzecego tylko roślinny  Nawet gdyby był to ludzkie ciało jest złozone z białka zwierzecego więc z automatu zęby powinnny być pokryte wszelkimi substancjami zwierzecymi. No chyba że odlano je z plastiku ...

Swoja drogą niesamowita sprawa ... Wynik badań ogłoszono prawie jednocześnie z wynikiem  innych badań wykluczjących drugą ,wielką  zagadkę 2 WŚ czyli sprawę  sobowtóra Hessa . Badania oparto na "cudownie " odnalezionej fiolce z krwią Hessa. Niezwykły zbieg okoliczności.:)


 • 0#9

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 4997
 • Tematów: 657
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 22
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Dowodem na to, że przed strzałem połknął cyjanek, miałoby być ubarwienie protez zębowych, które w wyniku reakcji z trucizną zabarwiły się na niebiesko.

Bo...

 

No chyba że odlano je z plastiku ...

No właśnie, z czego zrobiono protezy Hitlera?...


 • 0#10

noxili.
 • Postów: 2628
 • Tematów: 17
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To mówimy o protezie, którą KAŻDEMU można  wcisnąć? TO ma być ten dowód?  


 • 0#11

Mkbewe.

  Poważnie Tajemniczy

 • Postów: 96
 • Tematów: 22
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co to za naukowcy, znaleźli jakieś zęby i od razu, że Hitlera, jak można takie coś stwierdzać, trzeba porównać z jego krwią, włosami, czymkolwiek Ale oczywiście takich rzeczy też nie mają, więc nadal czekam na dowody.


 • 0

#12

kype.
 • Postów: 6
 • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Dziwna sprawa bo oglądałem dokument, który polegał na badaniu tych szczątków z Rosji. Zakończył się w sumie na domysłach i badaniach wskazujących, że Rosjanie nie mają prawdziwych szczątków Hitlera. A druga sprawa to z tego co kojarzę to ludzie związani rodzinnie-krwią Adolfem odmawiali badań DNA. To też ma jakieś podstawy.


 • 0

#13

Anunnaki.
 • Postów: 540
 • Tematów: 10
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dna czaszki nie pasuje do dna hitlera.


 • 0

#14

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 4997
 • Tematów: 657
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 22
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To mówimy o protezie, którą KAŻDEMU można  wcisnąć? TO ma być ten dowód?  

Jeżeli według dokumentacji medycznej TE protezy są Adolfa, to chyba jest TEN dowód. Jeżeli zaś, nie ma możliwości udowodnienia, że do niego należały, to nie ma tematu.


 • 0#15

noxili.
 • Postów: 2628
 • Tematów: 17
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

To mówimy o protezie, którą KAŻDEMU można  wcisnąć? TO ma być ten dowód?  

Jeżeli według dokumentacji medycznej TE protezy są Adolfa, to chyba jest TEN dowód. Jeżeli zaś, nie ma możliwości udowodnienia, że do niego należały, to nie ma tematu.

 

 

Nie jest  to takie oczywiste.  Co najwyżej jest jakaś mocna poszlaka. Zakładasz że do ucieczki się nie przygotowywał wcale albo było to zrobione "na szybciora". Jeśli przygotowaywał się do ewentualnej ucieczki i "trwałego udawania martwego" to co za problem podstawić dokumentację protezy sobowtóra (i jego np odcisków palców ) jako tej właściwej? Zwłaszcza, że zwłoki znalezione w ogrodzie wcześniej rzekomo spalono. Jesli planował ucieczke za granicę to raczej powinien spodziewać się ze nikt nie pozwoli mu pożyć w spokoju bez potęznego aparatu ochroniarskiego. Mówimy o człowieku który zbudował sobie najpotężniejsze schrony epoki przed atomowej.Można przyjąć że miał obseję na pkt swojego bezpieczeństwa.

Czyli mówimy o poszlace.


 • 0
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u