Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus Igrzyska Śmierci 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#16

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam i pozdrawiam... Jak wiadomo Chiny zaczęły odliczanie do letnich igrzysk olipijskich 2008 w Pekinie. Relacje telewizyjne z Pekinu już robią (przynajmniej na mnie) duże wrażenie jeśli chodzi o rozmach i pokazanie siły o kosztach już nie wspomnę. Wystarczy spojrzeć na sam stadion, ktorego projektantami jest szwajcarskie biuro Herzog & de Meuron a obiekt ma kosztować 730mln dolarów. Stadion przypomina gniazdo i oparty jest na olbrzymiej konstrukcji stalowej, do budowy której potrzeba około 160 tysięcy ton stali. Z tego też powodu wokół stadionu przez długi czas zbierały się burze. Grupa profesorów pekińskich uczelni uznała, że szwajcarski projekt „pochłania” cztery razy więcej stali niż standardowo i zaleciła przerwanie inwestycji z powodu rozrzutności. Na kilka tygodni nawet się to udało. Ale władze chińskie po jakimś czasie zawiesiły swoją decyzję. Reszta wioski olimpijskiej również robi wrażenie, ale nie ma co zagłębiać się w statystyki, już dziś wiadomo, że bedą to megaigrzyska...

Chciałem podjąć dyskusję na temat znanej zapewne wszystkim przepowiedni Nostradamusa dotyczącej "teoretycznie" tych właśnie igrzysk... dyskusji takich zapewne było już wiele i pewnie jeszcze jedna nie zaszkodzi tymbardziej, że jest na czasie. Może pojawią się jakieś ciekawe interpretacje lub ktoś wpadnie na trop owej tajemniczej sekty, czy organizacji terrorystycznej, która ma zaatakować... Na TVN.24 pokazywali operację Wielki Mur IV - ćwiczenia antyterrorystów przed olimpiadą, ale jacyś "zamuleni" mi się wydawali ci chińczycy (może przez te oczka skośne maja ograniczone pole widzenia)...

Dla przypomnienia :

Rok wielkiego siódmego numeru obrócony,
Pojawi się w czasie igrzysk hekatomby,
Niedaleko od Wielkiego Tysiąclecia,
Kiedy zmarli opuszczą swoje groby.

Tak to mniej więcej brzmiało, interpretatorzy twierdzą, że chodzi o igrzyska w Pekinie... a może jednak nie?
  • 0



#17

Wlos.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może chodzi o Euro 2012 w Polsce? :>
  • 0

#18

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie tam się już dawno znudziły niespełniające się przepowiednie, i już nie wierzę w żadne. ;)
  • 0

#19

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co je czytać w ogóle, martwią tylko człowieka a co będzie to będzie.
  • 0

#20

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie tam się już dawno znudziły niespełniające się przepowiednie, i już nie wierzę w żadne. ;)

Powiadasz, iż ta przepowiadania się już nie spełniła? Dziwne, Deja Vu? ;p
  • 0

#21 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Takitam, ale Nostradamus był tylko bałamutnikiem a nie wróżbitą w pełni tego słowa znaczeniu... po prostu była to jednostka wybitnie inteligentna jak na te czasy... Z tego choćby względu łatwo jest wyprorokować, że z jego przepowiedni będą nici... szczerze, to wolałabym usłyszeć jakieś przepowiednie Czeladnika :P
  • 0

#22 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak tak dalej pójdzie to sprawdzi się przepowiednia Kononowicza: Niczego nie będzie! :P
A przepowiednie Nostradamusa, jak i inne zawsze się sprawdzają. Ale dziwne, że zawsze po fakcie... I są straszliwie naciągane ;)
  • 0

#23

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[attachment=615:attachment][attachment=616:attachment]Ten temat juz istnieje :wall: - http://www.paranorma...?showtopic=4692
  • 0

#24 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

witam
pozwole sobie odkopać ten dosyć stary topic, bo jakby na to nie patrzeć to
nasz pan wizjoner Nostradamus miał troche racji w tym czterowierszu.

Oczywiscie sytuacja jaka teraz jest nie wymaga opisywania, bo to jak jest,
i to co sie dzieje przed igrzyskami na terenie Chin, każdy widzi. :(

Dołączona grafika
  • 0

#25

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak BTW Igrzysk - Od kiedy sport miesza się z polityką ?!
Bardzo dobrze, że Tusk nie jedzie na tego typu "zabawy". Podatki płacę, żeby pracował, a nie przypadkiem jeździł po olimpiadach.
  • 0

#26

Ignor.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie noc Zywych Trupow , a moze ludzie skarzeni genetycznie , jakis ciekawy wirus ;)
  • 0

#27

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pojawi się w czasie igrzysk hekatomby

Może jakies krwawe igrzyska?

Kiedy zmarli opuszczą swoje groby.

Dla mnie to dzien sądu - apokalipsa, kiedy to zmarli mają wyjsć z grobów, ale kto wie - przecież Nostradamus nie przepowiedział ludziom całkowitej zagłady :s a może chodzi o to, że ujawnią sie ludzie którzy byli uważani za zmarłych...

edycja: cisz
  • 0

#28

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rok wielkiego siódmego numeru obrócony,


Nie rozumiem tej przenosni, moze mi ktos wytlumaczyc ?
  • 0

#29

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to moze chodzic o inna sprawe ktora juz byla w mediach.... I nie trzeba za bardzo wchodzic w to wyobraznia czy cos. Poprostu w Pekinie jest mocno zanieczyszczone powietrze i wydaje mi sie, że sportowcy podczas igrzysk otrują sie tym powietrzem i poumierają ; /. Może też kibice z innych krajów sie tym otrują, zobaczymy ; ]
  • 0

#30

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rok wielkiego siódmego numeru obrócony,

Właśnie wpadłem na troche głupi pomysł dotyczący tego - 7 numer obrońcy. 7 lat kadencji George Bush, 7 lat "obrony" świata przed terrorystami? Sekta która dawno wymarła to może organizacja terrorystyczna, która zaatakuje igrzyska... tak mi sie skojarzyło

Korzystaj ze slownika

edycja: cisz

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych