Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nagroda za ilość warnów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Siema siema , od razu mówię że choć tytuł może brzmieć jak kawał to temat jest jak najbardziej poważny. No więc skoro komuś się chce robić jakieś szczekajace firanki czy inne głupoty to nie lepiej byłoby wprowadzić odznaczenie dla osób co wręcz rekordowo łapią warny i się ich powala na dlugie banicje np. Ja zwykłych banow to już nie liczę, a dwukrotnie dostałem bana na 180 dni a to juz jest Coś. Np. Odznaka z rangą Recydywista, myślę że nikt nie ma tu tylu warnow co ja i w końcu bym się na jakąś odznake zalapal :P pozdro dla DK i TheToxic, nie ukrywam że tylko do was się z tym zwracam bo myślę że jesteście tu jedynymi osobami które mogą tu jakieś znaczne decyzje podejmować. Z fartem pzdr, Blancik.

PS jeśli ten temat może zaowocować drugim warnem to niech moderatorzy go usuna bo dopiero co zeszła mi blokada A chciałem chociaż chwilę popisać pzdr dla DK i TheToxic raz jeszcze z fartem aha i sory za orto ale pisze z tela co nieco popoprawialen to co widzialem Elo Elo

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 21.01.2019 - 13:48




#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tenże post wywołał u mnie salwę śmiechu. No to teraz na poważnie, oczywiście sprawa zostanie przedyskutowana, nie obiecuję iż administrator zgodzi się na takie odznaczenie ale temat zostanie choćby po to aby DK mogła go zobaczyć.



#3

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No spoko. W sumie wolę śmiechy niż warna hehe choć mam nadzieję że potraktujecie go poważnie poZDRo z fartem. W sumie to podałem solidne argumenty więc jeśli ten pomysł nie przejdzie to szczekajaca firanke też bym proponowal usunąć bo to troche tak jakby trolling nagradzać i to w dodatku naprawdę bardzo mizerny. Jeszcze raz poZDRo i z fartem

PS jeszcze wpadłem na pomysł żeby było jawnie ujawnione jak ktoś kogos zgłasza i takiego forumego konfidenta by się karalo odznaka Złote Ucho danego roku i tak co rok żeby każdy wiedział kto jest kim. Tylko mam pytanie do TheToxic czy mam inny temat założyć co do tej kwestii czy tak jak to teraz napisałem zostanie rozwazone z należytą powagą. pzdr z fartem

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 21.01.2019 - 14:33




#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może takiego awatara będziemy wstawiać jako odznaczenie.

kraty_aresztu.jpg



#5

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszystko weź się wypowiedź na temat drugiego akapitu w moim drugim poście co o tym sądzisz pzdr

Aha to w takim razie tym co mają szczekajaca firanke dawajcie w avatar na cały rok Stanczyka A taka krata to niech będzie na czas bana



#6

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

PS jeszcze wpadłem na pomysł żeby było jawnie ujawnione jak ktoś kogos zgłasza i takiego forumego konfidenta by się karalo odznaka Złote Ucho danego roku i tak co rok żeby każdy wiedział kto jest kim. Tylko mam pytanie do TheToxic czy mam inny temat założyć co do tej kwestii czy tak jak to teraz napisałem zostanie rozwazone z należytą powagą. pzdr z fartem

Niestety ta nagroda nie przejdzie. Każdy raport jest anonimowy i nikt z zielonego grona nie może ujawnić kto go wcisnął i czego dotyczy. Takie rzeczy tu nie przejdą bardzo mi przykro.





#7

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Blancik dziękuję za poprawę humoru w ten ponury dzień.
Jestem jak najbardziej na tak .Świetny pomysł z tą nagrodą tylko może stworzyć pewne niebezpieczeństwo notorycznego trolowania dla zdobycia tego wyróżnienia.Pomysł avatara w punkt.



#8

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Haha spoko Magda72 lubię obdarzac ludzi pozytywna energia bo misie potem zwraca. Ale jeśli chodzi o trolling to możesz być spokojna bo zanim ktoś by otrzymal eRke musiałby mieć parę Miechów wyjete z życia na forum A po pierwszym miesiecznym banie by miał dopiero tzw. Petke za którą i tak by nie było odznaki więc wątpię czy komuś by się chciało. A trolling jest zarezerwowany jak już pisałem dla Szczekajacej firanki, która się przyjęła. Dodam na dodatek trolling naprawdę niskich lotów.

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 21.01.2019 - 14:53




#9

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Blancik miałbyś poważnego rywala... Quintusa.





#10

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla Quintusa to przewiduje Żółte Papiery haha. Sory mordo niespecjalnie jak cie urazilem to przepraszam pzdr z fartem

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 21.01.2019 - 14:54




#11

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panowie... bo widzę, że was ponosi. Na forum jest jest 26941 zarejestrowanych użytkowników, chcecie aby każdy profil był sprawdzany i liczony ile kto ma ostrzeżeń i upomnień? A może tylko ostrzeżenia się będą liczyły a upomnienia nie, a może wszystko razem?

 

Jestem na nie.





#12

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to bany tylko liczcie, a jeśli chodzi o warny to i tak nikt nie ma podjazdu do Mnie elo

Jak już zjade na bana proszę mi ustawić avatar zaproponowany przez Wszystko bo ostatnio jak zjeżdżam na bany to mam całkiem konto zablokowane i nic nie mogę zrobic

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 21.01.2019 - 15:02




#13

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ban Twoim zdaniem to?

 

Napisze raz jeszcze bo widzę problem wzrokowy..... Na forum jest jest 26941 zarejestrowanych użytkowników, a to oznacza, że trzeba każdego profil przejrzeć i przeliczyć.





#14

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ban moim zdaniem to co najmniej 30-dniowa blokada pisania na forum



#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raporty są anonimowe bo w przypadku jawnosci tematy zostały by zalane postami z pretensjami że ktoś jest kapusiem i że sam tak robi a donosi na innego. Niepotrzebne dyskusje by były. Poza tym jak ktoś chce napisać że raportował to może to zrobić na pw do zgłaszanego.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych