Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paweł Adamowicz zaatakowany nożem podczas WOŚP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
256 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Paweł Adamowicz zaatakowany nożem na scenie podczas finału WOŚP
https://wiadomosci.o...lu-wosp/cgyjrqs
  • 0



#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brak słów. Dojadą gościa za to co zrobił.





#3

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 657
  • Tematów: 18
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Brak słów. Dojadą gościa za to co zrobił.

No będzie usiłowania zabójstwa jak nic.


  • 0

#4

Bohun.
  • Postów: 229
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie, może też być sądzony za zabójstwo.


Użytkownik Bohun edytował ten post 13.01.2019 - 23:09

  • 0

#5

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Facet dostał wyrok za napady na banki a teraz wyszedł...na przepustkę
  • 0



#6

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

22:24

- Napastnik nie wyszedł na przepustkę. Zakończył on odbywanie kary - powiedziała ppłk. Elżbieta Krakowska,

rzeczniczka SW dla Onetu.

https://wiadomosci.o...lu-wosp/tx3frnc

 
 
Prezydent Paweł Adamowicz jest obecnie operowany w Uniwersyteckim Szpitalu Specjalistycznym w Gdańsku. "To jeden z najlepszych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce, prezydent jest w rękach bardzo dobrych lekarzy". Lekarze walczą o jego życie. Udało się przywrócić akcję serca.

https://dziennikbalt...5581#wiadomosci

 
 
AKTUALIZACJA GODZ. 22.30 Według nieoficjalnych informacji prezydent otrzymał trzy ciosy nożem - jeden w klatkę piersiową, dwa w brzuch. Najprawdopodobniej doszło do urazu aorty brzusznej i łuku aorty. Sytuacja jest skrajnie trudna, ale udało się przywrócić akcję serca rannego. Prezydenta Pawła Adamowicza podłączono do ecmo, czyli płuco- serca, zapewniającego krążenie pozaustrojowe.

https://dziennikbalt...303#aktualnosci


Użytkownik TheToxic edytował ten post 14.01.2019 - 21:23

  • 0



#7

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Za cztery napady na banki w 2014 roku dostał 5 i pół roku więc byłam przekonana że to za wcześnie na koniec odsiadki ale pewnie zaliczyli mu areszt przed procesem.Mój błąd.
  • 0



#8

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 657
  • Tematów: 18
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo łagodny wyrok jak za cztery napady ☹️
  • 0

#9

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Baaaaardzo łagodny wyrok.W dodatku nie odzyskano większości pieniędzy bo wydał je na kasyna i inne przyjemności.Nic tylko napadać na banki...
  • 0



#10

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

kasacja.gif

 

 

Edycja: D.K.

 

polityka2.gif

prawo2.gif

blokada7.gif


  • 0



#11

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak, bo jak ktoś nie zgadza się z takimi idiotyzmami i pochwalaniem morderstwa, to na pewno jest zmanipulowanym lemingiem.... Co ci ludzie mają w głowach?


  • 0



#12

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uwaga! Te ikonki nieprzypadkowo są umieszczone na końcu tych zdań, one informują że te zdania były pisane z przymrużeniem oka. Moze tak: jakoś mi go w ogóle nie żal, tak jak im jest nie żal reszty ludzi, mam obojętny stosunek do jego losu. I jakby nie patrzeć to jednak jakiś powód musiał kierować tym chlopaczkiem że zdecydował się pochlastac tego całego prezydenta, może frustracja? Mniejsza o to, on i tak wyrok ma już pewny więc macie "prawo i sprawiedliwosc"

I skończ pomawiac bo używasz poważnych słów z czego chyba sobie nie zdajesz sprawy A to dzisiaj plaga i przyczyną wielu nieszczęść. A jeśli coś tu jest dla Ciebie idiotyzmem to widocznie nie potrafisz tego pojąć i tyle w temacie aferzysto.

Użytkownik Blantinho edytował ten post 14.01.2019 - 04:50

  • 0



#13

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Obraza.Namawianie do przemocy a za to jest paragraf nawet w realu.
  • 0



#14

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie chce mi się nawet tego komentować, ale skoro tak to przeżywacie to ja ta linijkę usuwam skoro tak lubicie podkręcać i robić aferki i tyle w temacie.

Jeszcze Madzia jakąś z paragrafami mi tu wyjeżdża, proszę bardzo działaj dalej ja cie nie zatrzymuje


  • 0



#15

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uwaga! Te ikonki nieprzypadkowo są umieszczone na końcu tych zdań, one informują że te zdania były pisane z przymrużeniem oka. Moze tak: jakoś mi go w ogóle nie żal, tak jak im jest nie żal reszty ludzi, mam obojętny stosunek do jego losu. I jakby nie patrzeć to jednak jakiś powód musiał kierować tym chlopaczkiem że zdecydował się pochlastac tego całego prezydenta, może frustracja? Mniejsza o to, on i tak wyrok ma już pewny więc macie "prawo i sprawiedliwosc"

I skończ pomawiac bo używasz poważnych słów z czego chyba sobie nie zdajesz sprawy A to dzisiaj plaga i przyczyną wielu nieszczęść. A jeśli coś tu jest dla Ciebie idiotyzmem to widocznie nie potrafisz tego pojąć i tyle w temacie aferzysto.

No tak, mial powod taki, ze siedzial za napady na banki. Na bank byl nieslusznie skazany.

Zreszta to moze byc zwykly psychol - nawet na tym forum jest osoba po ktorej mozna by sie spodziewac czegos takiego, niestety, ale tacy sa wsrod nas i sa pieczolowicie pielegnowani bo nie da sie z nimi nic zrobic (tzn. z chorymi psychicznie). Na innym forum tez jest taki jeden, niedawno wytatuowal sobie na pol reki "[J***ć] NFZ i PO", twierdzi, ze nie moze schudnac ze 135kg bo jest przesladowany przez tajne sluzby PO oraz NFZ, ktore jezdza za nim jak schudnie i go przesladuja probujac zabic. To nie troll czy zart tylko chory czlowiek, z ktorym nic nie da sie zrobic. Tez ma juz jakies wyroki, siedzial na odwyku i zdaje sie przez krotka chwile w zakladzie zamknietym i caly czas neguje i twierdzi, ze przesladuja go za niewinnosc. Z tym typem moglo byc podobnie.

 

Ja tylko pragnę przypomnieć iż wygwiazdkowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm. Przypominam bo nie sądzę aby upomnienie było konieczne ;)

TheToxic


Użytkownik TheToxic edytował ten post 14.01.2019 - 21:18

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych