Skocz do zawartości


Zdjęcie

Snienie na jawie czy coś więcej.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

szyszaaaa.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Otóz odkąd pamiętam potrafie śnic na jawie lub mieć swiadome śnienie. Sny pamietam z dokładnościa od 90% do 100% przez długi okres czasu. I zaczęło mnie ostatnio zastanawiać czy rzeczywiście są to sny bo potrafie je kontrolować do pewnego stopnia. 

Pamiętam je jak napisałem bardzo dokładnie a przez wiele dni czy miesięcy mam uczucie że faktycznie to co zrobiłem w śnie wydarzyło się w zyciu lub wydarzy.

Takim przykładem jest np: W śnie pożyczyłem od dziewczyny której nie znam 2 czekolady. Wiem które to, jak wyglądają, jaka ilośc lecz to w życiu codziennym nie wydarzyło się a uczucie te mam już 2 msc.

Także 2 kwestia są sny w którym widze nieznane mi twarze lub rzeczy których nie da się opisac a także Kosmitów,Różnokolorowe kształty, Istoty wyższe lub rzeczy związane z podróżami w czasie. Ciekawi mnie również to że o ile widze kosmitów w śnie nie potrafie się do nich zbliżyć. Sen sie przerywa lub zostaje przeniesiony we śnie w inne miejsce.

3 kwestią jest to że pomimo tego że, jestem wyspany poprostu zasypiam. Potrafie iśc i zasnąć. Ogólnie jak przestane sie ruszać i zaczne myśleć to duża szansa jest że zasne. Wdłg wszelkich lekarzy od strony organizmu nic mi nie jest i myśle czy coś to może miec wspólnego własnie z tak dokładnymi snami które posiadam lub podobnymi rzeczami.

 


  • 0

#2

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiedz mi jakie są Twoje zainteresowania, jakiego gatunku filmy lubisz oglądać?  Co robisz przed snem? W co wierzysz?


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych