Skocz do zawartości


Zdjęcie

Upadek forum, czy zmiana charakteru forum?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
187 odpowiedzi w tym temacie

#91

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są takie tematy jakie interesują ludzi i te które są najczęściej poruszane w mediach

Czyli jeśli ludzi zainteresuje, co prezes partii rządzącej zjadł na śniadanie, to to również trafi na główną i na fanpejdż? :) Daj spokój. Albo trzymacie się jakiejś określonej tematyki albo zmieniacie paranormalne.pl w serwis o wszystkim i o niczym.

A to, o czym napisałeś - materiały na youtube czy w grupkach facebookowych - świadczy o tym, że boom na paranormalia wcale nie minął, tylko po prostu przeniósł się w inne miejsca. Nie znaczy to jednak, że forum jest już niepotrzebne bo np. "wszyscy" siedzą na Facebooku.





#92

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ehh.. to tylko grupa dyskusyjna. Nie rozumiesz do końca jak funkcjonuje FB i nie mam zamiaru tłumaczyć po kolei, po postu samemu trzeba się obeznać. 

Na tej grupie dyskusyjnej, gdzie będzie przyrost userów ze źródła FB można zamieścić reklamę do forum jest to więc taka wzajemna współpraca. FB przejmuje wszystko po kolei ale nie na takliej zasadzie, że już nikt nie wjedźcie na jakieś forum. Chodzi o to, że ten fm to już taka "strona startowa" a na mojej tzw. osi czasu mam wszystkie niusy jakie mnie interesują. Żeby jednak przeczytać pełny artykuł muszę wejść w link i tak przenosi mnie np. na te forum do artykułu. 

 

Czyyli jeśli ludzi zainteresuje, co prezes partii rządzącej zjadł na śniadanie, to to również trafi na główną i na fanpejdż?

 

 

Jak masz takie zainteresowania, to tak. To ty tworzysz swoją oś czasu. 


Użytkownik spooner edytował ten post 24.02.2019 - 21:19




#93

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mniej więcej miesiąc temu wysłałem prośbę do administracji portalu o usunięcie konta, do dziś nie otrzymałem odpowiedzi. 

Z mojego punktu widzenia to forum zalał beton nie do ruszenia, jak to określił Ogarnięty: "Nasi "sceptycy", którzy nie działają, jako zorganizowana grupa rozdająca sobie nawzajem nagrody i plusiki". 



#94

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogarnięty dał sobie sam plusa z innego konta których miał 6 tutaj na forum(do których się przyznał) choc są podejrzenia że było ich więcej. Ale jeśli słuchasz się go to współczuję.



#95

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pepepe@

Nie rozumiem jednego:

- dlaczego narzekacie na obecność zbyt dużej ilości sceptyków, a sami chcecie, aby forum składało się tylko ze zwolenników.

Będzie tak samo jak jest, tylko, że będzie odwrotnie. Gdzie tu logika?





#96

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mniej więcej miesiąc temu wysłałem prośbę do administracji portalu o usunięcie konta, do dziś nie otrzymałem odpowiedzi.


Wyślij proszę ponownie z adresu, którego użyłeś podczas rejestracji. Mam kilka maili z prośbą o usunięcie konta, ale adresy nadawców nie pasują do żadnego z istniejących na forum kont, ani też autorzy tych wniosków nie podali, o jakie konto chodzi :)



#97

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Swoją drogą, ja sama coraz rzadziej tu zaglądam. Kiedyś było więcej paranormalnych historii, więcej rozmow na shoutboxie i nie było inwigilacji... Mówcie sobie co chcecie, ale wchodzę tutaj tylko od święta jak się bardzo bardzo nudzę. O czym tu rozmawiać?



#98

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co nazywasz inwigilacją, jakie działania?



#99

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Forum upada ale na własne życzenie administracji. Nie dość że zostało tu zaledwie paru aktywnych użytkowników to jeszcze o byle co lecą warny skutkujace banami, żeby było mało to straszycie (od straszenia to są duchy albo strachy na wróble) banami na pół roku tylko za to że ktoś okazał się mądrzejszy od was i nie naruszając regulaminu używa słownictwa w którym łatwiej jest mu się wypowiadać, zresztą mam to gdzieś tylko ciekawi mnie kiedy to ogarniecie że takim zachowaniem doprowadzacie do tego że na tym forum zostanie sama super (śmiechu warte) moderacja i adminka :)

A z inwigilacją to strzał w dziesiątkę, jakbym na maszynie teraz rozwalal penge to by mi 77777 wyskoczyło

Myślicie że robicie dobrze i pokazujecie jaka to łaskę innym robicie że w ogóle możemy się tu udzielac ale cytując klasyka:

"I obyś się przeliczył
żebyś plecy zaliczył
jak pies ogrodnika
szczerze będę Ci dziś życzył..."

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 01.05.2019 - 20:35




#100

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A wg. mnie TheToxic bardzo dobrze wykonuje swoja role moderatorki, obecnie nikt nie ma do niej podjazdu. Jak umiesz zwrocić sie o coś z kulturka to Cie nie oleje na ów gdy masz jakiś problem. O dziwo Wszystko również dobrze się wywiązuje że swojej roli, a myślałem że będzie stronniczy czy pamietliwy, a nie mam się o co przyczepić do żadnego z nich. Tak, pisze to po drugim półrocznym banie :D siemanko

A jeszcze niedawno pisałeś jak wyżej
To co jest prawdą?



#101

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak nie kumasz o co loto to ja ci nie pomoge bo nie będę za ciebie myślał...



#102

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie obrażaj bo ja tego nie robię.Nie potrafisz odpowiedzieć jak cywilizowany człowiek?



#103

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wmawiaj mi droga koleżanko forumowa obrazy tam gdzie jej nie ma bo chyba nie chcesz żebym poleciał na pół roku bana, no nie? :P świruje, wiem że o to ci chodziło ale niestety, lipa. A jeśli tak cie nurtuje odpowiedź na twoje pytanie przeczytaj jeszcze raz ten post i zastanów się co mogło spowodować że wyrazilem takie a nie inne zdanie

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 01.05.2019 - 21:26




#104

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeszcze raz czytać nie będę bo potrafię czytać ze zrozumieniem.Może jak nabierzesz ogłady to i warny nie będą lecieć.To wszystko.Pas.



#105

PomiotSzatana.
  • Postów: 21
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuję eksperyment społeczny:
Zrobić alternatywne forum dla nie-sceptyków i patrzeć gdzie więcej ludzi zostanie.

A tak swoją drogą, to zauważyłem, że zainteresowanie tematyką paranormalną nie zmalało, lecz przeniosło się na grupki na FB. Taki mamy klimat. Może to być efekt złego zarządzania i jawnej niechęci administracji do zjawisk paranormalnych na forum o tej tematyce. To w sumie trochę jakby ateista władał forum katolickim. Ale z drugiej strony może to być efekt tego, że na FB łatwiej się kontaktować. Tak czy inaczej, to forum nie wydaje się być przyjaznym miejscem.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych