Skocz do zawartości

Zdjęcie

Upadek forum, czy zmiana charakteru forum?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

Ivellios.

ÓSMY ZMYSŁ

• Tematów: 401
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są takie tematy jakie interesują ludzi i te które są najczęściej poruszane w mediach

Czyli jeśli ludzi zainteresuje, co prezes partii rządzącej zjadł na śniadanie, to to również trafi na główną i na fanpejdż? :) Daj spokój. Albo trzymacie się jakiejś określonej tematyki albo zmieniacie paranormalne.pl w serwis o wszystkim i o niczym.

A to, o czym napisałeś - materiały na youtube czy w grupkach facebookowych - świadczy o tym, że boom na paranormalia wcale nie minął, tylko po prostu przeniósł się w inne miejsca. Nie znaczy to jednak, że forum jest już niepotrzebne bo np. "wszyscy" siedzą na Facebooku.

spooner.
  • Tematów: 33
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ehh.. to tylko grupa dyskusyjna. Nie rozumiesz do końca jak funkcjonuje FB i nie mam zamiaru tłumaczyć po kolei, po postu samemu trzeba się obeznać. 

Na tej grupie dyskusyjnej, gdzie będzie przyrost userów ze źródła FB można zamieścić reklamę do forum jest to więc taka wzajemna współpraca. FB przejmuje wszystko po kolei ale nie na takliej zasadzie, że już nikt nie wjedźcie na jakieś forum. Chodzi o to, że ten fm to już taka "strona startowa" a na mojej tzw. osi czasu mam wszystkie niusy jakie mnie interesują. Żeby jednak przeczytać pełny artykuł muszę wejść w link i tak przenosi mnie np. na te forum do artykułu. 

Czyyli jeśli ludzi zainteresuje, co prezes partii rządzącej zjadł na śniadanie, to to również trafi na główną i na fanpejdż?

Jak masz takie zainteresowania, to tak. To ty tworzysz swoją oś czasu. 

Użytkownik spooner edytował ten post 24.02.2019 - 21:19

ppp.
  • Tematów: 24
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mniej więcej miesiąc temu wysłałem prośbę do administracji portalu o usunięcie konta, do dziś nie otrzymałem odpowiedzi. 

Z mojego punktu widzenia to forum zalał beton nie do ruszenia, jak to określił Ogarnięty: "Nasi "sceptycy", którzy nie działają, jako zorganizowana grupa rozdająca sobie nawzajem nagrody i plusiki". 

Wszystko.
  • Tematów: 69
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogarnięty dał sobie sam plusa z innego konta których miał 6 tutaj na forum(do których się przyznał) choc są podejrzenia że było ich więcej. Ale jeśli słuchasz się go to współczuję.

Staniq.

In principio erat Verbum.

• Tematów: 640
  • Artykułów: 22
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pepepe@

Nie rozumiem jednego:

- dlaczego narzekacie na obecność zbyt dużej ilości sceptyków, a sami chcecie, aby forum składało się tylko ze zwolenników.

Będzie tak samo jak jest, tylko, że będzie odwrotnie. Gdzie tu logika?

D.K..

Semper invicta

• Tematów: 1457
  • Artykułów: 15
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mniej więcej miesiąc temu wysłałem prośbę do administracji portalu o usunięcie konta, do dziś nie otrzymałem odpowiedzi.

Wyślij proszę ponownie z adresu, którego użyłeś podczas rejestracji. Mam kilka maili z prośbą o usunięcie konta, ale adresy nadawców nie pasują do żadnego z istniejących na forum kont, ani też autorzy tych wniosków nie podali, o jakie konto chodzi :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u