Skocz do zawartości


Zdjęcie

Upadek forum, czy zmiana charakteru forum?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
187 odpowiedzi w tym temacie

#166

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba sobie żarty robisz, nie mam czasu na pisanie skarg, jakby właściciel zobaczył co sie dzieję to by sam zareagował...

Do żartów mi daleko, a reszta to Twój wybór. Szefowa nie musi reagować, jeżeli to Cię nie obraża.





#167

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poza tym my wiemy coś za jeden i jaką masz historię.



#168

Valfare.
  • Postów: 384
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie dajcie się na to nabrac. Przecież ewidentnie widać że specjalnie jątrzy i podburza na moderację. Kręci aferę tam gdzie jej nie ma. I co chwilę się żegna z forum a dalej pisze.

 

Każdy ma swój rozum i sam może ocenić to, co ewidentnie widać. Według mnie, w większości Twoich wypowiedzi ewidentnie widać pogardę wobec innych użytkowników.

 

Nie dajcie się nabrać na jego reputację.





#169

Spectra Carmen.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

Nie dajcie się na to nabrac. Przecież ewidentnie widać że specjalnie jątrzy i podburza na moderację. Kręci aferę tam gdzie jej nie ma. I co chwilę się żegna z forum a dalej pisze.

Gdzie ja specjalnie jątrze i podburzam? Proszę powiedz wszystkim niech się dowiedzą... lazisz za mną cały czas i prawisz mi kazania jakbyś był moim ojcem, dobrze się czujesz? Podmieniasz filmy w temacie który założyłam, a jak chciałam żebyś wytłumaczył swoje zachowanie, to mnie olałeś i zablokowałeś temat, to była jedyna sytuacja, która mnie zasmuciła.





#170

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niczego nie podmieniłem, więc nie kłam.



#171

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W tym temacie o pijanym kosmicie widziałem film 2 min po stworzeniu tematu. I był taki sam jaki został do teraz. Także chyba raczej nikt nic nie podmieniał. A pani nowa użytkowniczka powinna spuścić z tonu i olać temat, bo zrobiła z "Napisz coś od siebie" wielką obrazę majestatu.



#172

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sztuczka jest taka, że nie jest to nikt nowy. Wrócił stary użytkownik, któremu już kiedyś to forum też się "nie podobało" i nawet poprosił o kasację konta. Wrócił pod nowym nickiem i ma do tego prawo. Na razie czekamy, jak się nam będzie "współżyło od nowa"...





#173

Spectra Carmen.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jaka sztuczka? i o co chodzi? Na czym ma polegać sztuczka? Jak już piszecie to jaśniej proszę, o co Wam chodzi i co złego zrobiłam?? Słucham?





#174

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O tą sztuczkę chodzi. Musisz sam domyślić się na czym to polega.




#175

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaraz ten temat zamknę bo oprócz narzekania nie widzę nic tu sensownego poza tym kłania się regulamin oraz FAQ. Zwłaszcza FAQ 4.4 uproszczę i podam bezpośrednio link klik. Tak więc jak już przestaliśmy robić z siebie ofiarę to zapraszam na PW w celu wyjaśnień temtu o pijanym kosmicie. Osobiście uważam, że temat mógł zostać otwarty ale to tylko moja sugestia i nie mam zamiaru wchodzić na drogę kolegi, jednak nie wiem o jaką podmianę filmów chodzi więc jeśli @Spectra Carmen czujesz że moderator nadużył wobec Ciebie swojej "władzy" proszę dokładnie opisać co się stało na PW. Moderacja nie ma prawa publicznie odpowiadać na skargi i zażalenia jest to sprawa poufna i każdy użytkownik ma prawo do odrobiny prywatności nawet na publicznym forum.

 

I obojętnie czy jest to stary użytkownik czy zupełnie nowy szacunek i podejście profesjonalnie do tematu się należy jak każdemu innemu. Uczucia czy ktoś kogoś lubi czy nie nie mają wówczas miejsca. I proszę nie robić offtopu bo temat jest o upadku forum, a zrobił się z tego temat do narzekań na moderację. Moderacja była, jest i będzie i jak nie ta to inna, a osobiście uważam, że i tak lekko podchodzimy do poszczególnych przewinień. Jak czytam posty z dziesięciu lat wstecz to bana zarabiało się o wiele łatwiej i o dziwo, wówczas chociaż rygor był, było zdecydowanie mniej narzekaczy. Im więcej swobody tym więcej pretensji, a przecież każdy z was akceptował regulamin, a co za tym idzie gdyby regulamin był przestrzegany to nie wchodzilibyśmy sobie w paradę.

 

Kończąc ten post nawołuję o zdrowy rozsądek i wzajemny szacunek. Proszę więcej tu nie pisać o tamtym temacie tylko wleźć mi na PW, a jak będzie trzeba to temat się otworzy. Każdy kto zgłosi się o pomoc u mnie pomoc dostaje. 





#176

Valfare.
  • Postów: 384
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Narzekanie na moderację to nie offtop, bo jeśli jest do niczego, to całe forum na tym traci. Poza tym, to był główny powód założenia tego tematu. Osobiście nie mam większych zastrzeżeń, co do działania portalu, jeśli jednak ktoś chce wyrazić swoje wątpliwości, to jest to idealne miejsce, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że temat jest aktywny od ponad pół roku. Jeśli należało go zamknąć, to wraz z końcem pierwszego wątku, a nie teraz.





#177

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jaka sztuczka? i o co chodzi? Na czym ma polegać sztuczka?

Sztuczka, to zastępcze słowo do opisania sytuacji. Sytuacja jest taka:

- przychodzi nowy użytkownik,

- szybko mu się coś nie podoba (bardzo rzadkie zjawisko, bo zazwyczaj takie odczucia ma się po długim czasie),

- następują utyskiwania na moderację, administrację, na to, że nikt mu nie wierzy (a przecież on nie kłamie), że przecież to forum paranormalne, więc co tu robią sceptycy...

- pokazujemy paluszkiem, gdzie tkwi błąd,

- użytkownik twierdzi, że jest to wina moderacji, administracji i sceptyków,

- obraża się (czasem wyzywa i dostaje warna),

- wszem i wobec oświadcza, że forum jest do bani i się wypisuje,

- następuje likwidacja konta na jego prośbę.

 

Po kilku miesiącach ten sam użytkownik wraca, zakłada nowe konto pod innym nickiem i zaczyna udawać kogoś nowego. Po jakimś czasie rozpoczyna ten sam proces.

Problem w tym, że w internecie nie jest łatwo się ukryć i my wiemy, kim jest ten "nowy" ktoś, który udaje, że nie wie o co chodzi.





#178

Spectra Carmen.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kompletnie nie wiem o czym do mnie mówisz, ale i tak życzę wszystkim powodzonka, heja





#179

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kompletnie nie wiem o czym do mnie mówisz,

No jasne... i dziwnym zbiegiem okoliczności masz IP (które jest niepowtarzalne jeżeli jest stałe) takie samo jak inny były użytkownik, który po długich narzekaniach na forum  poprosił o skasowanie konta.

Jednak to forum jest paranormalne...





#180

Spectra Carmen.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przedstaw proszę wszystkim historie mojego ip, bo sama jestem ciekawa kim ja byłam w poprzednim wcieleniu, jak już zacząłeś to skończ.
 
Co do tego "wszystko" koleś nie ma pojęcia jak obchodzić się użytkownikami i jest cholernym oszukańcem, przynajmniej w moim wypadku. Ja w przeciwieństwie do Was robię coś pożytecznego, a Wy tak na prawdę nie wiem do czego dążycie.

Ostrzeżenie zostało wycofane. Powód - brak podstaw.

Thetoxic






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych