Skocz do zawartości


Zdjęcie

Upadek forum, czy zmiana charakteru forum?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
187 odpowiedzi w tym temacie

#151

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Koleżka parę postów wyżej pisze coś o zwalczaniu konkurencji - iksde no to żeśmy się pośmiali. Gdybym miał jakie uczucia to nawet bym te wasze fora traktował jako sentymentalną ciekawostkę bo panuje u was mentalność jakbyście byli po odkryciu archiwum x i nie do wiary i dorwali się do internetu czyli grubo ponad dekadę wstecz, więc musielibyśmy się w rozwoju cofac by widzieć w was konkurencje. Poza tym to admini z waszych śmiesznych portali tu się udzielają regularnie i w między czasie próbują robić przemeblowanie będąc w gościach i ty jeszcze śmieszy pisać że zwalczamy konkurencję czyli was :D Jakbyś nie zauważył to poki co sami się zwalczacie, a my z uśmiechem obserwujemy jak se rzucacie kłody pod nogi.

Użytkownik #FreeBlancik edytował ten post 07.05.2019 - 05:25




#152

PomiotSzatana.
  • Postów: 21
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze - żadne nas. Ja nie należę do żadnego z Was.
Po drugie - nie mówię o paranormalium, bo obstawiam, że tam takie perełki widziałeś.

#153

Spectra Carmen.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hehe dopiero co się zarejestrowałam, a tu taka niespodzianka, forum widmo :(

 

Będę umieszczała ciekawe niusy co jakiś czas, może forum odżyje, pozdrawiam!


Użytkownik Spectra Carmen edytował ten post 26.06.2019 - 17:26




#154

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok jak będziesz umieszczać to dobrze. Ale pisz też cos od siebie bo wrzucanie newsów to pójście na łatwiznę.



#155

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie takie znowu widmo, skoro samych gości jest tutaj prawie zawsze około 300. Nie zawsze się logujemy, aby sobie coś poczytać.

Każdy, kto ma ochotę brać udział w życiu forum jest cenionym użytkownikiem, dlatego, że mu się chce.

Tutaj możesz się przywitać ze wszystkimi i coś o sobie napisać.





#156

Spectra Carmen.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Panie Wszystko, stawiasz mi takie warunki na dzień dobry? Nie dziwne, że ludzie się boją moderatorów, przeczytałam i przeanalizowałam temat z tym związany i jestem w szoku. Administracja, zadajcie sobie mega pytanie, jak przyjmować gości ... z mojej strony.... jestem za głupia, żeby pisać swoje farmazony, ale mam nosa do ciekawych newsów z którymi mogę się podzielić, myślałam, że po to jest forum, ale posadziłeś mi poprzeczkę tak wysoko, że nie wiem co mam właściwie napisać.


Kurczę... chciałam zostać członkiem forum, na prawdę, ale Wasze przywitanie i "warunki" to nie jest to o czym  myślałam czytając to forum, jestem kompletnie zniesmaczona tym, że wymagacie ode mnie pisać coś od siebie, chciałam się czegoś dowiedzieć, a od razu dostałam klapsa, śmieszne to jest, do widzenia i przepraszam, że chciałam się dzielić ciekawymi informacjami, pozdrawiam.


Tak się zaczytałam, ze odniose się do postu staniku ...

 

Tak proszę pani/pana ... 300 gości... strona ma popularną domenę, ale 300 gości? Przepraszam, że się powtórzę, ale gdzie są użytkownicy? 10 moderatorów i 2 aktywnych użytkowników? Uszczypnijcie mnie, bo chyba śpię, że dałam się w to wkręcić ...


Użytkownik Spectra Carmen edytował ten post 26.06.2019 - 23:37




#157

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

50-Funniest-Meme-Faces-Ideas-For-Faceboo

jestem za głupia, żeby pisać swoje farmazony, ale mam nosa do ciekawych newsów z którymi mogę się podzielić, myślałam, że po to jest forum, ale posadziłeś mi poprzeczkę tak wysoko, że nie wiem co mam właściwie napisać.



Wysoko poprzeczkę? Napisałem żebyś jedynie pisała także coś od siebie. Czyli opisać historie ciekawą z dzieciństwa albo z obecnego życia, podzielenie się opinią na jakis temat (społeczny, filozoficzny, paranormalny etc.) Więc jesli coś takiego jest wysoko podniesioną poprzeczką to wybacz bo śmieszne to jest. Ludzie piszą komentarze na Facebooku na różnych grupach, opisują gdzie byli, co robili, wrzucają foty, lajkują itp. itd.

Jak widać w poście wyżej to jesteś w stanie napisać "coś od siebie" bo ukręcilaś kilka zdań czyli jednak się da.



#158

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... 300 gości... strona ma popularną domenę, ale 300 gości? Przepraszam, że się powtórzę, ale gdzie są użytkownicy? 10 moderatorów i 2 aktywnych użytkowników? Uszczypnijcie mnie, bo chyba śpię, że dałam się w to wkręcić ...

 

Bo:

 

 Nie zawsze się logujemy, aby sobie coś poczytać.

Jeżeli widzę, że powinienem coś napisać wtedy się loguję. Czasem nie ma takiej potrzeby. "Podglądacze" są zawsze.

Po drugie, jaki problem jest w napisaniu czegoś o sobie, przywitaniu się? Oczywiście nie ma takiego wymogu w regulaminie, to tylko kurtuazja. Natomiast bardzo nas cieszy chęć uczestnictwa w życiu forum i to forma taka aktywna, a nie "pasożytnicza". Zazwyczaj o umieraniu forum mówią Ci, którzy nie robią nic, a wymagają wiele. Dla mnie, jako naczelnego pismaków nie ma znaczenia, czy tworzysz temat ze swoim własnym artykułem (które są zawsze cenniejsze), czy kopiujesz go z innego serwisu. Szanuję każdy rodzaj włożonej pracy, pod warunkiem, że to co robisz ma sens. 

Dziel się z nami swoją wiedzą, pracą i zapałem. Docenimy to na pewno.

 

P.S. Pod moim avkiem jest taka linijka: Płeć: Mężczyzna

Nie dywagujemy kim kto jest na prawdę, ale odnosimy się do niego, tak jak się podpisał, lub jak się zwraca w swojej osobie.





#159

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... i po tych wszystkich witających cię reprymendach  @Spectra Carmen - witaj ^^,





#160

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@

To nie są reprymendy, po prostu próbujemy ustalić konsensus, bo każdy może mieć inny pogląd na sprawę. Poza tym reprymendę dostaje się po zrobieniu czegoś sprzecznego z ogólnie przyjętymi zasadami, a tu nic takiego nie miało miejsca.





#161

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Toż to filipika ^^, w czystej formie. 
Jeśli jak napisałeś chcesz ? ustalić konwenans czytaj -  zwyczaj parujący na para... to ten - jest oględnie twierdząc dziki. 
Czym innym jest posiadanie odmiennego poglądu na cokolwiek, a czym innym przestrzeganie dziwnych norm i zwyczajów. Poza tym łamanie przyjętych przez przodków zwyczajów jest  normą ^^, inaczej nie zaistniałby postęp. heh...





#162

Spectra Carmen.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Śmieszne to jest, jestem nową użytkowniczką, ale zostałam potraktowana jak śmieć, tak jak mówisz Aidil, na samym wstępie reprymendy jakbym gdzieś do wojska poszła, a później edytowanie i podmienianie filmików w temacie któy założyłam  (są dowody) .., a jak poprosiłam o wytłumaczenie swojego zachowania to zostałam olana, a temat został zablokowany. Miałam nadzieję ożywić forum, dziękuję za przyjęcie i pozdrawiam.


Użytkownik Spectra Carmen edytował ten post 28.06.2019 - 15:50




#163

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil@

Nie wiem o czym piszesz, bo mylisz konwenans z konsensusem.

 

Spectra Carmen@

Po co drzeć szaty publicznie. Źle się zachował według Ciebie, pisz skargę do super moderatora. Jeżeli nie będziesz zadowolona z wyniku, możesz napisać skargę do Admina, szefowa nie gryzie.





#164

Spectra Carmen.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chyba sobie żarty robisz, nie mam czasu na pisanie skarg, jakby właściciel zobaczył co sie dzieję to by sam zareagował, ja nie zamierzam brać udziału w tym cyrku, nie tak to miało wygladać, nie dziwię się że tu nikogo nie ma, pozdrawiam.





#165

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Również pozdrawiam.

Nie dajcie się na to nabrac. Przecież ewidentnie widać że specjalnie jątrzy i podburza na moderację. Kręci aferę tam gdzie jej nie ma. I co chwilę się żegna z forum a dalej pisze.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych