Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy latające spodki to napewno przybysze z kosmosu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#16

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego sądzę, że twierdzenie mówiące o tym, że spodki to manifestacja obcej cywilizacji jest mocno przesadzone. Wg mnie większość jak nie 100% wszystkich o dziwnych obiektach latających zaobserwowanych na niebie zapewne była manifestacją ale ludzkich pojazdów testowanych bo przecież każdy pojazd należy najpierw przetestować a potem oddać do służby.
  • 0

#17

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No przecież to oczywiste... Jeśli ludzie są w stanie zamontowac kamerę w zapalniczce/długopisie, zrobić telefon wielkości paczki papierosów, który pokazuje ci twoją lokalizacją na mapie, stworzyc mysliwce, ktore przekraczaja predkosc dzwieku i zrobic bron, ktora moze rozwalic cale panstwo, to czemu mieliby nie zrobic prostego spodka latajacego? :) Z tego co wiem, to jego bezglosnosc wynika z tego, ze te odrzutowe wirniki powoduja taka roznice cisnien, ze jakies anomalie czasteczkowe itd. nie pozwalaja dzwiekowi dojsc do ziemi... Czy to prawda? Nie wiem, tak samo jak nie wiem czy Polska wygra Euro 2012 ;]
  • 0

#18

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co ja wiem to one posiadają silniki anty-grawitacyjne, które działając nie wytwarzają w ogóle dźwięku. Posiadanie tego rodzaju silników tłumaczyło by wspaniałe ewolucje na niebie. Skręty o kąt 230 stopni lub nagłe zatrzymanie w miejscu lub nagłe przyspieszenie. Silnik anty-grawitacyjny sprawia, że dany pojazd traci masę aż do 0%, że staje tak lekki, że lata. Dlatego na pilota siedzącego w środku nie działają żadne przeciążenia. Brak masy sprawia, że nie działa na dany pojazd bezwładność spowodowana właśnie grawitacją. To jest fajna sprawa. Chciałbym mieć takie cacko w domu! :) :) :) :) :)
  • 0

#19

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli już Hitler zajmował się budowaniem takich statków, to pewne jest, że USA już od dawna takie statki posiada. Nie chce tego wyjawić, ponieważ wtedy wszystkie obserwacje UFO byłyby wyjaśnione. Lepiej niech ludzkość (bynajmniej część) myśli, że jesteśmy obserwowani przez obce cywilizacje, wtedy oni moga dalej bez problemów kontynuować badania i testy lotów.
  • 0

#20

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No właśnie bynajmniej część, zapewne mniejszość takich jak my ludzi na forach, swoje wie :)
  • 0

#21

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli już Hitler zajmował się budowaniem takich statków, to pewne jest, że USA już od dawna takie statki posiada. Nie chce tego wyjawić, ponieważ wtedy wszystkie obserwacje UFO byłyby wyjaśnione. Lepiej niech ludzkość (bynajmniej część) myśli, że jesteśmy obserwowani przez obce cywilizacje, wtedy oni moga dalej bez problemów kontynuować badania i testy lotów.




yhy... dokładnie wydaje mi się że to jest własnie sekret UFO ale z drugiej strony wieżę też w ich istnienie chociaż jestem pewien że większość przypadków zaobserowania UFO to zwykłem samoloty
  • 0

#22

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wieżę też w ich istnienie chociaż jestem pewien że większość przypadków zaobserowania UFO to zwykłem samoloty

Według mnie przybysze z kosmosu w przeszłości odwiedzali nasza planetę, a dzisiejsze obserwacje to pojazdy stworzone przez człowieka ;-)
  • 0

#23

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w UFO wogole nie wierze, a co do tego napedu antygrawitacyjnego to na jakiej zasadzie mialby sie on opierac? Jak spowodowac by cos co wazy zalozmy pare ton, moze w przestrzeni wazyc 0 kg? To jest wogole mozliwe? Slyszalem kiedys o tym, ale wydaje sie to nieprawdopodobne... Aha i zapewne zauwazyliscie, ze te spodki latajace najczesciej widywane sa w poblizu tajnych baz wojskowych... To chyba mowi samo za siebie.
  • 0

#24

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Swoista propaganda, najlepiej powiedziec ze wszystkie niezidentyfikowane obiekty latacjące zbudował Hitler i Amerykańce. To dlaczego dalej sa nazywane UFO, a nie AFO (american flyig object :P ) lub HFO... I dziwne ze w zadnych obserwacjach nie bylo komentarza, ze jest to 'nasza technologia'.

A co do obecnosci UFO na obrazach, mozna to na wiele sposobów interpretowac. Począwszy od kapelusza świętego skończywszy na symbolu Ducha Św.
:beer:
  • 0



#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a co do tego napedu antygrawitacyjnego to na jakiej zasadzie mialby sie on opierac?...


Polecam Disclosure Project...
  • 0



#26

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To dlaczego dalej sa nazywane UFO

Dla dezinformacji
Dla niczego nieświadomego szarego człowieka jest to UFO
A w ogóle to się tak przyjeło od dawien dawna
  • 0

#27

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]

a co do tego napedu antygrawitacyjnego to na jakiej zasadzie mialby sie on opierac?...


Polecam Disclosure Project...


Ja polecam Artykuł, który znalazłem na stronie NDW i przedstawiłem go w dziale Nauka i Technika. Poczytaj sobie to się dowiesz na temat wirów itp. I na temat jednego podkreślam jednego ze sposobów na uzyskanie anty-grawitacji. Temat nazywa się:

Efekt Searla - Generatory elektryczności i dyski latające
  • 0

#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak wiemy ilości relacji o obserwacjach UFO na całym świecie są liczone w setkach tysięcy. Czy wszystkie są definitywnie obalane w stylu gazów bagiennych, zwid świadka, balonów meteorologicznych ? Nie... Z tej całej liczby obserwacji wystarczy, że jedna będzie niemożliwa do wytłumaczenia... nic więcej...

(ciekawe czy już takie były co nie ?) ;-)

P.S.
Czy dział jest dobry na ten temat ? Aha no tak... autor zakłada, że wszystko co UFO to tajne samoloty USA :)
  • 0



#29

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

P.S.
Czy dział jest dobry na ten temat ? Aha no tak... autor zakłada, że wszystko co UFO to tajne samoloty USA

cinex nie widzę w tym nic dziwnego, nie neguję też prawdziwości zjawiska ufo ale nie zapominajmy że 99% zjawisk w rzeczywistości była czymś zupełnie innym.
  • 0

#30

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"99% zjawisk w rzeczywistości była czymś zupełnie innym."
postawilbys na ta teze pieniadze? :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych