Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łyżka walnęła o kubek na moich oczach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeszcze mocniej strzela pusta butelka wystawiona na balkon i jak postrzela to zabierasz do pokoju i czekasz na kolejne efekty,wszystko przez powietrze bo w chłodzie sie kurczy a w cieple się rozszerza,jeśli otworzysz pustą butelkę na mrozie to ona zasyczy.inny przykład to trzeszczące szafy w pokoju,jak kaloryfer jest na full to  stuknie kilka razy i przechodzi,po wyłączeniu ogrzewania nawet parkiet zaczyna się odzywać a w lecie  mieliśmy grający legar w podłodze który był pęknięty w taki sposób że przy upalnych dniach nas straszył ale dopiero od wieczora aż do rana,co kilka minut zgrzyt albo jęczenie raz strzał  legara był gwałtowny niczym krzyk.

 

Znalazłem tajemnicę kubka i łyżeczki...jesli siedzimy przy stole i mamy łyżeczkę opartą bokiem o ściankę kubka wystarczy wstać z krzesła aby łyżeczka się poruszyła,


  • 0

#17

letztenbrief.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moja mama ma pewnego rodzaju obsesję na punkcie starych, nakręcanych zegarów ściennych - nie potrafi się oprzeć, gdy takowy wynajdzie na jakiejś aukcji internetowej czy wyprzedaży garażowej. Mamy w domu chyba z 14 takich zegarów, wiszących w różnych miejscach domu. Naprawdę, nie wyobrażacie sobie, ile razy strzelenie "pudła" zegara, zwykle świadczącego o tym, że zegar trzeba niedlugo będzie ponownie nakręcić, przyprawiło mnie o palpitacje serca, haha. Wielokrotnie śmiałam się, że "coś te zegary nawiedza" - głównie dlatego, że są stare i odkupywane na jakichś dziwnych aukcjach... Ale oczywiście nie ma w tym niczego paranormalnego. 

 

Co do łyżeczki - tak naprawdę nawet mocniejszy oddech mógł wprawić ją w lekkie drżenie, które ostatecznie mogło doprowadzić do tego, że się poruszyła i spadła, bo jej ciężar ją przesunął. Zawsze w sytuacjach które wydają mi się "paranormalne" myślę najpierw o tym, co taki duch chciałby mi przekazać. Nie widzę powodu, dla którego miałby straszyć autora przy pomocy łyżeczki  ;p


  • 0

#18

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A czy zauważyliście jeden drobiazg?Autor tematu zniknął jak kamfora i chyba nie bardzo interesuje go ten temat.Dlaczego?Chyba wszyscy wiemy.
  • 0



#19

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niestety jest to prowokacja.... a szkoda

Temat zamykam, otworzę ponownie na wniosek autora tematu

196c9e67acfeb85cf82632fd067ebf33.png

closed.gif


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych