Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znak religijny?

Znak

  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#16

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Będzie szczekająca firanka :) Idę właśnie zagłosować.

 

Wytłumacz mi zablokowanie kanałów w TV klikając na pilocie? Możliwość odblokowania kanałów dopiero po telefonie do cyfrowego Polsatu. Wydarzyło się to 1 listopada. Jak wiem jest to dzień w którym wielbią szatana.

 

Ten szatan to ma potężną moc żeby tak kanały w cyfrowym Polsacie zablokować. Kto to słyszał  :o


Użytkownik iLuminatek edytował ten post 21.12.2018 - 22:32

  • 1



#17

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak się składa że święto "szatana" to nie pierwszy listopada tylko dzień wcześniej, pierwszego listopada chrześcijanie składają hołd zmarłym i pokazują im że pamiętają o nich i że nadal dbają o to aby ich dusze trafiły do "nieba". Co do okultyzmu, bycie okultystą nie od razu oznacza czczenie "szatana". Jest to wmawiane wiernym przez kościół aby przypadkiem któryś nie stwierdził że nie warto inwestować w tą instytucję.

Co do znaków... generalnie im dłużej się im przyglądam tym bardziej mam wrażenie że (szczególnie na ostatnim zdjęciu) to zwykły bazgroł i czyjeś inicjały. O ile w pierwszym symbolu można doszukiwać się jeszcze podobieństwa do krzyża celtyckiego o tyle ten drugi to jak dla mnie zwykły bazgroł. Fakt, miejsce dość dziwne ale cóż, w Polsce nie takie rzeczy się widywało.

 

I nie myl, proszę osoby która nie wierzy w Boga z satanistą. Satanista musi wierzyć w Boga aby wierzyć w Szatana, w końcu to część jednego lore.

Te symbole nie są satanistyczne. Jeśli jesteś przekonany że dzieje się coś dziwnego to patrz bardziej w stronę sekty chrześcijańskiej, jako że obydwa mają w sobie krzyż.

Wydaje mi się jednak że to po prostu jakaś grupka która szła z wioski do wioski, może popijając coś po drodze i z nudów zostawiła jakieś maziaje i inicjały. Widywałem takie w wielu, wielu miejscach.

 

 

 

@up, to Ty nie wiesz że Szatan blokuje kanały, chowa skarpetki i wypisuje w nocy długopisy? Dlatego rano nie piszą mimo że wieczorem działały idealnie.


Użytkownik Kayoos-U edytował ten post 21.12.2018 - 22:35

  • 0

#18

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe co na to konsultant z Polsatu gdy ktoś zadzwonił w sprawie szatana blokującego kanały. Nie sądze aby miał pod ręką Pismo Święte i wodę święconą do odprawienia egzorcyzmu. Nie wiem nie znam się i nie znam nikogo kto pracuje na infolinia i jak przebiega taka procedura wypędzenia szatana z dekodera. :)


Użytkownik iLuminatek edytował ten post 21.12.2018 - 22:51

  • 0



#19

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muszę zostać szatanistą, bo mam dekoder Polsatu. Jak zostanę szatanistą to nie zablokuje mi kanałów.  :facepalm:





#20

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest  krzyż celtycki.

3556151_print_1.png?resize=max_sizes&key

 

Podejrzewam, że narysował go jakiś nazista. Ja bym nie doszukiwała się w tym znaku jakiegoś szatana. Kiedyś miałam czarną bluzę z ciekawym białym rysunkiem jakiegoś dziwnego godła a pod nim widniał właśnie ten krzyżyk. Żaden katecheta, ksiądz etc się nie przyczepił i nic mnie nie opętało, także wiesz...  Szatanowi dajmy spokój. :D Jednak w necie pisze, że ten symbol jest używany jako amulet i takie tam. Więc.. jest nie groźny. Groźni dla co poniektórych to mogą być ludzie co oprócz krzyża celtyckiego używają jeszcze innego znaku. Takiego :D

240px-Viking_Sun_Cross.svg.png


  • 0



#21

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Powiem Ci że wątpię w Twoją tezę co do łebków którzy szli by 5 km od wioski żeby takie coś namalować i później kolejne 6 km żeby namalować kolejne 2 znaki. Tym bardziej że ta droga jest między polami, zero zabudowań."
A może jechali sobie tam na rowerach/skuterach/autem etc. Kto powiedział że musieli tam chodzić pieszo.

" Wytłumacz mi zablokowanie kanałów w TV klikając na pilocie? Możliwość odblokowania kanałów dopiero po telefonie do cyfrowego Polsatu. Wydarzyło się to 1 listopada. Jak wiem jest to dzień w którym wielbią szatana."

To wytłumacz mi jak to możliwe że gość na infolinii pomógł ci odblokować kanały skoro twierdzisz że to mogła być sprawka diabła.
Na dekoderach cp idzie blokować dostęp do niektórych kanałów. Chyba że chodzi Ci o sytuację gdy dekoder przestaje reagować na sygnały z pilota. Dzieje się tak wtedy gdy się zawiesi. Czasami ta bywa. Mam cp od paru lat więc spotkałem się z tym.

A może ty sam malujesz te znaki?
  • 0



#22

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Boshe. :facepalm:  To znaki geodezyjne. Literki PK. oznaczają  Punkt Kontrolny. wyznaczony przez ten krzyżyk w kółku. Literka R oznacza reklamę. Więc zapewnw niedługo w tych miejscach postawią "piękne bilbordy reklamowe". 

 

 Literka A oznacza pomiar wykrywaczem przewodów. A "H" to Hydrofornia. więc pewnie tam rura z wodą leci.

 

Edit.

literka R może oznaczać również rurę  co ma większy sens w połączeniu z literami AH


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 22.12.2018 - 11:20

  • 5



#23

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

 

Była to rozmowa między osobami do których się wprowadziłem. Jedna osoba jest nie wierząca druga nie do końca jestem przekonany ale być może też nie jest. Rozmawiali między sobą.
Myślę że stosują okultyzm.
Pewnego dnia przyjechała do nich kuzynka, i razem wysmiewali się że modlę się do Boga itp. Nie dawno urodziło mi się dziecko, wyglądało to tak jakby chcieli żeby małego dusza była przejęta przez diabła. Ja byłem cały czas przy małym jak one siedziały razem. Cały czas się modliłem tylko że w trakcie modlitwy w środku zapominałem tekstu, i musiałem zaczynać od początku. Podczas tego słyszałem jak jedna mówi do drugiej "o chyba tatuś przyszedł". Były jeszcze inne sprawy które się wydarzyły.

 

Ale to kim są dla Ciebie ci ludzie, że przebywasz tak blisko nich, a nawet modlisz się przy nich ? Wprowadziłeś się komuś na wsi do pokoju czy jak ?


  • 0

#24

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Panjuzek widzę wyjaśnił cały temat. Ja przyznam się nigdy nie zwracałam na te znaki geodezyjne uwagi, no ale teraz już wszyscy wiemy :)


  • 0



#25

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak tu kiedyś zajrzy Mroova (a jest geodetą), to nam wyjaśni. Na dzień dzisiejszy, to są nic nie znaczące znaki narysowane przez kogoś w niewiadomym celu, ale nie będące w związku z satanizmem itp.

 

Shadow@

Na poprzedniej stronie wyjaśniłem co to za znak.

 

Stanowczy91@

Nie wpadaj w panikę, jak ktoś robi coś, co jest dziwne Twoim zdaniem. Może sobie robią z Ciebie jaja, widząc jaki strachliwy i łatwowierny jesteś.





#26

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba chodzi o oznaczenia sieci energetycznej, a nie geodezyjne. Znalazłem skrót rpk jako rozgałęźny przelotowo-krańcowy.
https://docplayer.pl...ges/page_13.jpg
  • 0



#27

Stanowczy91.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Tak się składa że święto "szatana" to nie pierwszy listopada tylko dzień wcześniej, pierwszego listopada chrześcijanie składają hołd zmarłym i pokazują im że pamiętają o nich i że nadal dbają o to aby ich dusze trafiły do "nieba". Co do okultyzmu, bycie okultystą nie od razu oznacza czczenie "szatana". Jest to wmawiane wiernym przez kościół aby przypadkiem któryś nie stwierdził że nie warto inwestować w tą instytucję.
Co do znaków... generalnie im dłużej się im przyglądam tym bardziej mam wrażenie że (szczególnie na ostatnim zdjęciu) to zwykły bazgroł i czyjeś inicjały. O ile w pierwszym symbolu można doszukiwać się jeszcze podobieństwa do krzyża celtyckiego o tyle ten drugi to jak dla mnie zwykły bazgroł. Fakt, miejsce dość dziwne ale cóż, w Polsce nie takie rzeczy się widywało.
 
I nie myl, proszę osoby która nie wierzy w Boga z satanistą. Satanista musi wierzyć w Boga aby wierzyć w Szatana, w końcu to część jednego lore.
Te symbole nie są satanistyczne. Jeśli jesteś przekonany że dzieje się coś dziwnego to patrz bardziej w stronę sekty chrześcijańskiej, jako że obydwa mają w sobie krzyż.
Wydaje mi się jednak że to po prostu jakaś grupka która szła z wioski do wioski, może popijając coś po drodze i z nudów zostawiła jakieś maziaje i inicjały. Widywałem takie w wielu, wielu miejscach.
 
 
 
@up, to Ty nie wiesz że Szatan blokuje kanały, chowa skarpetki i wypisuje w nocy długopisy? Dlatego rano nie piszą mimo że wieczorem działały idealnie.

Było to z 31 na 1 😉.

Mówisz że to bazgroł narysowany przez kogoś pijanego. No to wytłumacz mi proszę dlaczego te znaki zmieniły się w przeciągu 2 miesięcy?
Na początku był sam krzyż, później został domalowany okrąg na tym krzyż, a teraz są dodatkowo litery? Dodatkowo na tym ostatnim zdjęciu jest namalowane coś czerwonym sprayem, niestety nie widać tego na zdjęciu. Uda mi się zrobić zdjęcie w dzień to udostępnię.

Jakie to mogą być sekty?

Ciekawe co na to konsultant z Polsatu gdy ktoś zadzwonił w sprawie szatana blokującego kanały. Nie sądze aby miał pod ręką Pismo Święte i wodę święconą do odprawienia egzorcyzmu. Nie wiem nie znam się i nie znam nikogo kto pracuje na infolinia i jak przebiega taka procedura wypędzenia szatana z dekodera. :)

@iLuminatek więc w jaki sposób zablokowalem telewizję? A kliknąłem tylko na listę kanałów przeleciałem do 100 kanału chciałem rozwinąć streszczenie. Niestety przelaczylo mnie na kanał 150. I leciał w kółko skrót paranormaln actvity na vod. Następnego dnia zadzwoniłem i Pani powiedziała mi że kanały są zablokowane. Należy wcisnąć i przytrzymać nutkę aby się odblokowaly

"Powiem Ci że wątpię w Twoją tezę co do łebków którzy szli by 5 km od wioski żeby takie coś namalować i później kolejne 6 km żeby namalować kolejne 2 znaki. Tym bardziej że ta droga jest między polami, zero zabudowań."
A może jechali sobie tam na rowerach/skuterach/autem etc. Kto powiedział że musieli tam chodzić pieszo.

" Wytłumacz mi zablokowanie kanałów w TV klikając na pilocie? Możliwość odblokowania kanałów dopiero po telefonie do cyfrowego Polsatu. Wydarzyło się to 1 listopada. Jak wiem jest to dzień w którym wielbią szatana."

To wytłumacz mi jak to możliwe że gość na infolinii pomógł ci odblokować kanały skoro twierdzisz że to mogła być sprawka diabła.
Na dekoderach cp idzie blokować dostęp do niektórych kanałów. Chyba że chodzi Ci o sytuację gdy dekoder przestaje reagować na sygnały z pilota. Dzieje się tak wtedy gdy się zawiesi. Czasami ta bywa. Mam cp od paru lat więc spotkałem się z tym.

A może ty sam malujesz te znaki?

Resetowalem dekoder wielokrotnie, niestety nie przyniosło to skutku. Próbowałem wyszukać kanałów, ale nic nie znajdowało. A wyżej opisałem jak zostały odblokowanie kanały

Boshe. :facepalm:  To znaki geodezyjne. Literki PK. oznaczają  Punkt Kontrolny. wyznaczony przez ten krzyżyk w kółku. Literka R oznacza reklamę. Więc zapewnw niedługo w tych miejscach postawią "piękne bilbordy reklamowe". 
 
 Literka A oznacza pomiar wykrywaczem przewodów. A "H" to Hydrofornia. więc pewnie tam rura z wodą leci.
 
Edit.
literka R może oznaczać również rurę  co ma większy sens w połączeniu z literami AH

Jaki sens ma bilbord na drodze między małymi wioskami?? Wątpię w Twoją tezę bo raczej nikt by nie inwestował w bilbordy na takim zadupiu.
Edit:
Dlaczego przt 1 i 2 znaku nie ma RPK?
Więc to nie może oznaczać punkt kontrolny

Użytkownik Stanowczy91 edytował ten post 22.12.2018 - 18:50

  • 0

#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Można też zrobić ponowienie sygnał i z anteny przez infolinię albo icok. Ale to nie ma znaczenia w związku z tym tematem i nie ma w tym nic paranormalnego. To są sprawy techniczne i oprogramowania. Jak Ci się komp zawiesi albo żarówka przepali to też szukasz paranormalnych wyjaśnień. Przecież to jest jakiś moun Everest w dziedzinie magicznego myślenia.


  • 0



#29

Stanowczy91.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ale to kim są dla Ciebie ci ludzie, że przebywasz tak blisko nich, a nawet modlisz się przy nich ? Wprowadziłeś się komuś na wsi do pokoju czy jak ?


Wprowadziłem się do mojej dziewczyny. Są 2 domy i w tym drugim mieszkam z Nią. A modliłem się bo tylko modlitwa pomagała, widziałem jak powstaje w Nich złość przez to, że się modlę. I modlitwa pomagała w tym abym moje dziecko się uspokajalo. Bo zaczęło bardzo dziwnie krzyczeć. Dziecko miało wtedy 3 miesiące. Nigdy wcześniej nie widziałem żeby wydawało takie dźwięki.

Jak tu kiedyś zajrzy Mroova (a jest geodetą), to nam wyjaśni. Na dzień dzisiejszy, to są nic nie znaczące znaki narysowane przez kogoś w niewiadomym celu, ale nie będące w związku z satanizmem itp.
 
Shadow@
Na poprzedniej stronie wyjaśniłem co to za znak.
 
Stanowczy91@
Nie wpadaj w panikę, jak ktoś robi coś, co jest dziwne Twoim zdaniem. Może sobie robią z Ciebie jaja, widząc jaki strachliwy i łatwowierny jesteś.


Staniq@ Wydaje mi się że to nie są jaja. Kolejna sytuacja jaką przeżyłem:
Siedziałem z bratem mojej dziewczyny w kotłowni i rozpalalem w piecu. Przyszedł jego kolega. Pierwszy raz go widziałem na oczy. Dziwne dla mnie było to jak mówił do mnie słowa które ja kiedyś wypowiedziałem. Mówił do mnie było to wypowiedziane ja mu powiedziałem że tak było, a w myślach myślałem z kad to wie. On się tylko śmiał. Później co ja pomyślałem on mi odpowiadał, tak jakby potrafił czytać w moich myślach. Mógłbyś mi to wytłumaczyć? Skad taka moc?

 

Edit by TheToxic


  • -3

#30

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najprawdopodobniej to była kolka niemowlęca. Wygląda to trochę jakby dziecko czuło niesamowity ból i się zapowietrza. Ale dzieci płaczą o wszystko. O dziwnych dźwiękach nie wspomnę. Moja córa ma 13 miesięcy i naprawdę to jakie dźwięki czasami z siebie wydaje to się dziwię, że sąsiedzi nie wezwali nigdy policji. Czasami nawet się rozpłacze bo sobie skarpetkę ściągnęła. Nie doszukiwałbym się paranormalnych rzeczy w płaczu dziecka, a bardziej skupił na tym, żeby dziecko uspokoić. Może też po prostu głodne było.


  • 0


 


Also tagged with one or more of these keywords: Znak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych