Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opowiesc siostry od religii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedys na religii siostra opowiedziala nam pewna historie. Mowila, ze zna starsza siostre z zakonu, ma teraz ona ok. 80-u lat o ile pamietam. Byla w bardzo slabym stanie fizycznym, ale na tle psychicznym byla zupelnie zdrowa, zachowywala 100% swiadomosci umyslu. Pewnego dnia poszla do lazienki by cos wziasc, nie pamietam co. Poruszala sie o kulach. Potknela sie o cos i leciala do przodu. Dzialo sie to jakby w zwolnionym tempie, pomyslala wtedy dokladnie te slowa: "Matko Boska ratuj". Nie pamietam czy tak myslala czy to wykrzyknela. Wiem, ze znaczaca czesc historii jest dalej... W trakcie tego jak "leciala" straciala swiadomosc tzn. mozna powiedziec, ze zemdlala. Ale nastapilo to juz po potknieciu sie. W trakcie tej straty swiadomosci snily jej sie pewne liczby, wypadek samochodowy, a na tle wlasnie Maryja, ale nie pamietala jakie liczy. Obudzila sie po nieokreslonym dla niej czasie w salonie siedzac na fotelu. A jej "podpórki" leżały w łazience...
  • 0

#2

Henoch.
  • Postów: 62
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cud :mrgreen:
  • 0

#3

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mystiqe nie sądzisz ze poprostu ktos Być Moze sie tą Siostrą Opiekował ? i znalazł ja gdy juz lezała w łazience ? chociarz ta osoba zapewne by ja połozyła do łóżka, ale jest jeszcze mozliwosc ze to bylo cos w stylu Lunatykowania :) sam mialem taka sytuacje ze zdawało mi sie ze spie a głaskałem Psa lezacego kolo Mnie w zupełnej nieswiadomosci
  • 0

#4

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakieś cuda na kiju albo kolejna bajeczka wymyślona przez odoby duchowne aby poopowiadac na lekcjach religii i zaciekawić dzieci z reguły zanudzone na tej lekcji, wszystko jest mozliwe.
  • 0

#5

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciałem Umysłem Duchem

Choc nie wykluczone ze to poprostu bujda :P
  • 0

#6

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm troche ciężko określić, w sumie macie racje, że może to być bujda, ale nigdy nic nie wiadomo ;p ... W kazdym badz razie historia byla ciekawa ; ]
  • 0

#7

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo po prostu zasneła na tym fotelu i taki sen miała :/ Sen w śnie :P
  • 0

#8

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Di.Joke bardzo Prawdopodobne :) popieram to Twierdzenie.
  • 0

#9

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osoby religijne (całe życie poświęcając Bogu) zawsze próbują wszystko nawiązać do Boga i ze zwykłych snów lub normalnych rzeczy wkładają w to działanie sił wyższych.
  • 0

#10

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osoby religijne (całe życie poświęcając Bogu) zawsze próbują wszystko nawiązać do Boga i ze zwykłych snów lub normalnych rzeczy wkładają w to działanie sił wyższych.



dokładni dlatego wydaje mi się ze miałes racje z tym snem w śnie
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych