Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna śmierć Roksany R. w jeziorze w samochodzie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#31

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

WIKTOR - a coś takiego? Wyobrażam sobie coś takiego też: Jechała naprawdę do sklepu po pieczywo (nie zauważyła, że kasa została w domu, zdarza się) i ktoś mógł ją zatrzymać i poprosić by go zawiozła w tamtym, innym kierunku. Roksana się zgodziła i pojechali. Nagle on (np. przystawiając jej gun'a do głowy) zmusił by skręciła w leśną drogę. Potem już nad samym jeziorem mógł ją zabić (np. zmuszając do wypicia trucizny - zwłoki wg śledczych nie wykazują śladów obrażeń zewnętrznych a więc udziału osób 3-cich) i auto ze zwłokami wepchnąć rękoma do jeziora i sam odejść per pedes.

 

Co o tym myślisz?


  • 0



#32

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Można gdybać. Sekcja zwłok wykaże. I nie wiem skąd Ty to wymyśliłeś? Czemu akurat wypicie trucizny przez osobę która jechała po bułki do sklepu? 

Jest to tak poważne gdybanie, że to mogłoby być nawet UFO, CIA albo morderstwo na zlecenie FBI  :facepalm:


Użytkownik wiktor_44 edytował ten post 11.12.2018 - 16:53

  • 0



#33

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

WIKTOR - śmierć poprzez zmuszenie Roksany do wypicia trucizny wywnioskowałem z doniesień śledczych, że ZWŁOKI NIE WYKAZUJĄ OBRAŻEŃ ZEWNĘTRZNYCH, A WIĘC NIE MA ŚLADU, ZE OSOBY 3-CIE BEZPOŚREDNIO NA CIAŁO ODDZIAŁYWAŁY, ŻE RĘCZNIE COŚ JEJ ZROBIŁY (np. włożenie zywej do wody i trzymanie np. za szyję by się utopiła). Skoro nie ma żądnych takich śladów na ciele to jedyna metoda na morderstwo właśnie nie zostawiająca śladów na zwłokach jest podanie ofierze trucizny w jedzeniu/napoju. Teraz rozumiesz? 

 

A czemu ktoś to zrobił osobie, która jechała po pieczywo? Jeden ze scenariuszy, zresztą na necie, w komentarzach na WP się przewijający: ZAZDROSNY KOCHANEK na zasadzie: skoro ja Cię nie mogę mieć (ślub z innym) to nikt Cię mieć nie będzie. Zazdrość, zemsta. Kolejny: pokłóciła się ze świeżo upieczonym mężem i postanowiła odejść do tamtego. Mąż śledził i to mąż postąpił wg w.w. przeze mnie zasady. Kolejna: miała długi i dłużnik ją na tamten świat wyprawił. Jest przecież wiele możliwości. Nawet ta, że to zrobiła jej własna matka. Nie na zasadzie ofc Kaśki W. tylko, bo poroniła czyli pozbawiła ją wnuczka/wnuczki i nie mogła tego przeboleć i Roksanie darować. Jest tez przypadkowy morderca, ktoś kto lubi zabijać, zabija dla własnej przyjemności zabijania jak BREIVIK. 

 

No i pytasz dlaczego ktoś to zrobił osobie jadącej do sklepu? To ja pytam: dlaczego ktoś to co zrobił, zrobił Iwonce W.? Czemu ktoś zniknął ją, dziewczynę WRACAJĄCĄ Z KLUBU, PO POBYCIE TAM Z PACZKĄ KUMPLI? 

 

Zauważyłem też, że ostatnio samobójstwa (o ile tu to samobójstwo - mocno w to wątpię) są TYLKO POPRZEZ UTOPIENIE SIĘ:

  • Ewa T. - utopienie się w rzece Warcie (Poznań)
  • Piotr K. - utopienie się w rzece Wiśle (Kraków)
  • no i teraz Roksana R. - utopienie się w aucie w jez. Borówno Wlk. (o ile się utopiła)

Dziwne, że ostatnio samobójcy wybierają tylko topienie się, żadnej innej metody. Ostatnie samobójstwo (?) inną metodą czyli poprzez powieszenie się to był śp. A. Lepper. A tak to cały czas woda i topienie się.  


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 11.12.2018 - 17:37

  • -4



#34

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Albo samobójstwo albo upozorowane morderstwo. Badania toksykologiczne są prowadzone więc dowiesz się wkrótce czy było coś lub ktoś co mogło odurzyć kobietę i upozorować jej śmierć. Wszyscy się dowiemy. 

 

Skoro znaleźli odpryski lakieru to jest możliwość, że była pod wpływem czegoś co wzięła zaraz po wjechaniu do wody, a potem już nie potrafiła zapanować nad kierownicą będąc po zażyciu. Może jakieś środki usypiające, przeciwbólowe połączone z alkoholem na przykład?

 

Zdziwie się niesamowicie jeśli pisząc takie rzeczy jak piszesz, którekolwiek się sprawdzi, bo to tak jak już napisałem: same domysły od Twojej i naszej strony.


Użytkownik wiktor_44 edytował ten post 11.12.2018 - 18:06

  • 0



#35

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

WIKTOR:

 

 

Skoro znaleźli odpryski lakieru to jest możliwość, że była pod wpływem czegoś co wzięła zaraz po wjechaniu do wody, a potem już nie potrafiła zapanować nad kierownicą będąc po zażyciu. Może jakieś środki usypiające, przeciwbólowe połączone z alkoholem na przykład?

Albo równie dobrze KTOŚ JE JEJ WMUSIŁ. 

 

A co do rozkminiania sprawy przez nas, co do naszych, internautów domysłów, hipotez i przypuszczeń: dobrze, że to robimy na forach takich jak to, Wykop czy WP. Pod wpływem naszych argumentów Smerfy wycofały się ze swojej niedorzecznej wersji: walnięcie w bliżej nieokreśloną przez nich przeszkodę, utrata panowania nad kierownicą i w wyniku tego wjazd w jezioro, w wodę. Już biorą pod uwagę jak sam widzisz mapkę Wykopowicza, mapkę z mojego postu #1. A gdybyśmy nie dążyli do poznania prawdy to najpewniej by na tej wersji Policja zakończyła dochodzenie i podała ją jako werdykt końcowy. No więc moim zdaniem dalej powinniśmy dyskutować o tym, dla dobra sprawy mimo, że jak mówisz są to tylko nasze przypuszczenia i domysły i ja dobrze wiem o tym.


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 11.12.2018 - 18:17

  • 0



#36

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trzymaj dwa dodatkowe zdjęcia z wykopu. Nic nie znaczace, poza tym, że jest tam nachylenie terenu. 

https://imgur.com/a/wavlzem


Użytkownik wiktor_44 edytował ten post 11.12.2018 - 18:32

  • 0



#37

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

WIKTOR - nic nie ma. Oto dowód:

 

Bez tytułu 2.png

 

 


  • 0



#38

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

https://zapodaj.net/...088f09.jpg.html

https://zapodaj.net/...7a934d.jpg.html

 

Wcześniej działało a teraz nic. Dodaje ponownie.


  • 0



#39

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po wejściu w link z imgura który dał wiktor widzę inne memy ale nie tego o jakim mowa.



Modzie ,,Wszystko'' (wiedzacy) - nie jesteś jednak tak wszytsko wiedzący, bez obrazy. Proszę, czytaj mnie dokładnie i uważnie. Specjalnie dla Ciebie powtórzę raz jeszcze: ,,Przecież rodzina mówiła, że od pon. szukali jej i że W TYM MIEJSCU TEŻ SZUKALI i ŻADNYCH ŚLADÓW TAM WTEDY NIE BYŁO." ŻADNYCH ŚLADÓW w tym miejscu"

Nie jestem wszystko wiedzący. Poza tym to pisałeś w innym przypadku zaginięcia że to mogło być porwanie przez ufo. Więc trochę umiaru.
A może nie widzieli tych śladów po prostu. To jest tak jak jeden pójdzie na grzyby i nic nie znajdzie a drugi w to samo miejsce się uda i znajdzie. Trzeba wiedzieć na co patrzeć.
Na niektórych portalach z newsami piszą że auto zostało znalezione na dnie. Więc utopienie jest jak najbardziej możliwe. Oczywiście samobójstwo to jest wersja prawdopodobna.
  • 0



#40

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

WIKTOR - jedno Ci powiem: te fotki JUŻ DOKUMENTNIE I CAŁKOWICIE POGRĄŻAJĄ I OBALAJĄ WERSJĘ POLICJI. Przecież tam ASFALTU NIE WIDAĆ WCALE, to jest GŁĘBIA LASU. Poza tym ta droga pozioma, nad skarpą wydaje mi się równa i nie ma tam o co walnąć tak by zjechać z tej skarpy do wody. 

 

MOD ,,WSZYSTKO'' - trzeba wiedzieć na co patrzeć, racja. No ale ci co szukali chyba WIEDZIELI CZEGO SZUKAJĄ, wiedzieli, że nie  szukają przytoczonych przez Ciebie grzybów, jagód czy malin albo ładnych, kolorowych liści jesiennych czy kwiatów do bukietu. Szukali przecież właśnie ŚLADÓW SAMOCHODU, ŚLADÓW OPON, połamanych gałęzi przez koła auta, pogniecionej autem trawy itp. itp. Szukali TEGO a nie czego innego przecież, nie wyszli sobie na wycieczkę, na spacer do lasu. I TAM TYCH ŚLADÓW TEDY NIE BYŁO, W TYM MIEJSCU, W PON. NIE BYŁO. Pojawiły się DOPIERO W PIĄTEK co pomogło znaleźć, zlokalizować auto. Nie wiem jak dla Ciebie ale jak dla mnie podejrzane jest to, ze w pon śladów w tym miejscu nie było a były w piątek. Jak dla mnie są tego 2 wersje:

  • całe wydarzenie, cała akcja miała miejsce w piątek mimo, że Roksana zaginęła w pon. - ale wtedy pojawia się pytanie: gdzie Roksana i jej auto byli od pon. do pt.?
  • wzięcie ze skutkiem śmiertelnym na pokład UFO - piszę to zupełnie serio i poważnie. Zdarzają się przecież śmiertelne wzięcia niestety :( I to jest przecież też częste, że Alieny biorą ofiarę razem z pojazdem (samochodem) i potem odstawiają nie w miejsce gdzie miało miejsce wzięcie, porwanie tylko gdzie indziej zupełnie, nawet wieleset km dalej. Samochód więc tam pojawia się bez śladów przebytej drogi do tego punktu. Tak właśnie jak tu, identycznie.

Poza tym, zna ktoś z was inny niż przypadek Roksany SAMOBÓJSTWA Z UŻYCIEM AUTA (znaczy WJECHANIE AUTEM BARDZO GŁĘBOKO DO WODY [jezioro, staw, rzeka] tak by sobie uniemożliwić wyjście, ratunek)? Ja pierwsze słyszę. Dlatego hipoteza samobójstwa jest jak dla mnie dziwna i nie przyjmuję jej. Wpisałem w Google ,,samobójstwo samochodem'' i mi w wynikach dało zawsze albo wypadek albo walnięcie w coś autem. Ani 1 wynik nie jest ,,wjechanie autem do wody''. 

 

Gdyby naprawdę chciała popełnić samobójstwo to już wg mnie prościej byłoby się powiesić. OK, bała się, że w domu mąż i inni goście weselni jej to uniemożliwią, uratują ją, odetną gdy już będzie wisiała. To rozumiem. Jednak mogła to zrobić w lesie właśnie. Tam była sama (ponoć) i miała wiele drzew i gałęzi do wyboru, do koloru. Dlaczego więc nie powiesiła się tylko wybrała taki dziwaczny i niespotykany rodzaj samobójstwa: wjechanie autem w wodę? 

 

Dziwne jest też dla mnie, że mąż zaczął się niepokoić i szukać Roksany JUZ PO 1/2 GODZINY, TAK SZYBKO. Przecież to zupełnie za wcześnie jak na powrót ze sklepu. Nie znam tamtejszych dróg i ilości samochodów na nich ale przecież w obie strony mogły być korki. Do tego dochodzi chodzenie po sklepie, wybieranie zakupów i mogły być też duże kolejki do kas. Nie jest powiedziane gdzie to pieczywo Roksana chciała kupić: czy w lokalny sklepiku czy np. w Biedronce albo innym TESCO, Żabce, Netto, Auchanie itp. itd. (o ile tam są supermarkety). Czyżby coś wiedział, przeczuwał, obawiał się czegoś? Poza tym: GDZIE BYŁ GDY ROKSANA WYJECHAŁA? Cały czas w domu czy wyszedł gdzieś? Ma alibi? Szwagierka też od razu mówiła, że biorą pod uwagę najgorsze. 


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 11.12.2018 - 20:01

  • -2



#41

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Zauważyłem też, że ostatnio samobójstwa (o ile tu to samobójstwo - mocno w to wątpię) są TYLKO POPRZEZ UTOPIENIE SIĘ:

A ja zauważyłem, że popadasz w jakąś dziwną paranoję i widzisz Wielką Tajemną Intrygę w każdej medialnie głośnej sprawie.

 

 

A gdybyśmy nie dążyli do poznania prawdy to najpewniej by na tej wersji Policja zakończyła dochodzenie

Myślisz że Polica przegląda to forum i dlatego zmienia kierunek śledztwa?

 

Wedle danych Policji, w zeszłym roku w Polsce popełniono 5276 samobójstw; najczęściej (4313) poprzez powieszenie, rzucenie z wysokości (342), rzucenie się pod pojazd (105), uszkodzenie żył (75), zastrzelenie (72). 


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 11.12.2018 - 19:56

  • 0



#42

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

ZACIEKAWIONY - nie wykluczam, że ktoś ze sledczych tutaj looka :) Przecież tak do końca nie wiadomo kto jest po drugiej stronie ekranu ;) Poza tym nie miałem na myśli tylko naszego forum, miałem na myśli każde o śp. Roksanie R., np. WP czy Interia. Tam też mogą zaglądać niebiescy i widząc argumenty logiczne wycofali się, dostrzegli, że ta wersja ich jest błędna i nie trzyma się kupy. Na pewno byli na Wykopie, co do tego jestem pewien na 100% bo mapka ta, którą dałem w poście #1 i którą wreszcie śledczy biorą pod uwagę POCHODZI WŁAŚNIE Z WYKOPU, zrobił ją jeden z Wykopowiczów. 

 

OK podałeś oficjalne dane Policji co do samobójstw podzielonych na ich rodzaje i metody. OK, ale: ILE WG POLICJI POPEŁNIONO WJEŻDZAJĄC AUTEM DO WODY (JEZIORO, STAW, RZEKA)? ILE? Z Twojego zestawienia wynika, że 0, znaczy, że 1-dno - przypadek Roksany R. I ŻADNE INNE WCZEŚNIEJ, PRZED NIĄ. Łopatologicznie: ONA PIERWSZA I JEDYNA POPEŁNIŁA SAMOBÓJSTWO W TEM SPOSÓB, JEST PREKURSORKĄ TEJ METODY. Stąd, dlatego nie mogę przyjąć tej wersji, ona jest dla mnie zbyt dziwna i zupełnie niespotykana. Gdy wjechała w las to przecież miała mnóstwo drzew do dyspozycji. Mogła rozpędzić auto i walnąć w któreś i w ten sposób popełnić samobójstwo. Dlaczego ominęła wszystkie na jej trasie drzewa i wybrała niespotykany wcześniej wjazd w wodę samochodem? Skąd to jej do głowy przyszło gdy jak widać NIKT NIGDY PRZED NIA W TEN SPOSÓB NIE POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWA? Kolejna dziwna sprawa: dlaczego wjazd w wodę akurat w tym miejscu? Dlaczego nie w innym, o wiele wcześniej? Dlaczego wybrała na samobójstwo akurat takie odległe miejsce, odległe knieje, otchłanie lasu? 


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 11.12.2018 - 20:26

  • 0



#43

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozmyślne utopienie to 54 przypadki w zeszłym roku.


  • 0



#44

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

ZACIEKAWIONY - OK, 54 ale ILE Z NICH POPEŁNIONO WJEŻDZAJĄC AUTEM DO WODY (JEZIORO, STAW, RZEKA)? ILE? Jest jakiś taki przypadek?

 

3.14 Nie nadużywaj emotikonów, kolorów, wielkich liter, pogrubień i innych dekoracji tekstu.

 

Odpoczynek, w przerwie zapoznaj się z regulaminem, trochę wyluzuj, ochłoń, zrób sobie spacer i zacznij pisać zwykłą czcionką, a jak jeszcze raz zobaczę włączony Caps lock to odpoczniesz na dłużej.

blokada1.gif

I jeszcze jedno skończ z tymi Ewusiami, Madziami i innymi zdrobnieniami imion. Jak nie potrafisz pisać, nie będziesz pisał w ogóle.

 

TheToxic


  • 0



#45

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie zostało to wyszczególnione. Często dopiero po pewnym czasie wychodzi na jaw, że tajemniczy wypadek samochodu był samobójstwem:

http://jeleniagora.n...al,t,id,tm.html


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych