Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Cos" w moich oczach

#oczy #spojrzenie #opetanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ari.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, że dość dawno już jest tutaj cicho, jestem jednak ciekawa czy coś się rozwiązało. Ostatnio sama obserwuje coś dziwnego w moich oczach oraz zachowaniu. Jestem dość sceptycznie nastawiona do jakiś zjawisk paranormalnych, jednak zarówno te błyski w oczach, jak i moje ogólne zachowanie zaczyna mnie niepokoić. Istnieje spora możliwość, że są to po prostu moje urojenia, jednak jeżeli autora jeszcze czyta forum, to będę bardzo wdzięczna za kontakt  :>  


  • 0

#17

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... jeżeli autorka jeszcze czyta forum, to będę bardzo wdzięczna za kontakt  :>  

Wątpię, bo od 2018 roku nie napisała żadnego posta. Często tak jest, że autorzy wpadają na forum, piszą temat i uciekają, kiedy okazuje się, że odpowiedzi nie są takie, jakich oczekiwali. Istnieje też inna możliwość: autorka musiała to z siebie wyrzucić. 

Co do Twoich niepokojów w zachowaniu, problem jest wtedy, kiedy robi się to, na co nie ma się ochoty, a nie można sobie samemu tego odmówić. Nasze zachowania zmieniają się, bo... my się zmieniamy, nasze poglądy odczucia i pragnienia.

Przeanalizuj swoje życie pod tym kątem, a może się okazać, że się sama siebie czepiasz.





#18

Ari.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Up.

 

Bardzo bym chciała, jednak zachowania są kompletnie spoza moich norm zachowania. I raczej działa to w coraz gorszą stronę. Wiem, że jest tutaj wiele sceptyków i sama się do nic zaliczam, jednak jestem coraz bardziej zaniepokojona. 


 

 

Co ważniejsze, są to rzeczy, których jednak nie do końca chcę zrobić. To tak jakby to był jakiś trans i nie mogę przestać.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 01.07.2021 - 07:47

  • 0

#19

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli jesteś nastolatką, można to położyć na karb dorastania i burzy hormonów. Jeżeli nie, zdroworozsądkowe będzie odwiedzenie lekarza, bo wachlarz możliwości się rozszerza, a nasza psychika jest nieobliczalna. Nie sugeruję od razu choroby psychicznej, a raczej jakieś zaburzenia. Lepiej przesadzić niż niedoszacować.





#20

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem dość sceptycznie nastawiona do jakiś zjawisk paranormalnych, jednak zarówno te błyski w oczach, jak i moje ogólne zachowanie zaczyna mnie niepokoić. Istnieje spora możliwość, że są to po prostu moje urojenia, jednak jeżeli autora jeszcze czyta forum, to będę bardzo wdzięczna za kontakt  :>  

Błyski? Jakie błyski? Opisz proszę.





#21

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To fotopsja - https://www.mp.pl/pa...oraz-teichopsje

 

Kiedyś czytałęm, że ozdrowieńcy mogąmieć błyski po COVID czy ogółem jako powikłania pogrypowe. Od grypy można nawet stracić wzrok po przez uszkodzenie nerwu wzrokowego na skutek wysokiej temperatury.

 

Zalecam pilną ale to na prawdę pilną wizytę u okulisty. 

 

Inna kwestia to to pole elektromagnetyczne z artykułu powyżej. Potocznie ekspozycja na to pole pojwia sie przy używaniu smartfonów, gorzej jeśli ktoś śpi z smartfonem pod poduszką. Smartfon i ekspozycja na pole są w stanie nawet podnieść temperaturęmózgu, doprowadzaćdo zmian potencjałów ładunków na błonach komórkowych co prowadzi to zaburzeń. 

Jeśli masz jakieś transy, zwidy otępienie to zalecam odpuszczenie żarcia, które ma kontakt z aluminium bo to się odkłada w mózgu prowadząc do zaurzeń pracy neuronów - trochę jak lipidy po maryśce. Woda krzemowa pomaga z pozbyciu się aluminium.

 

Zgaduję tylko ale wkwestii zdrowia te kroki warto stosować potocznie. 


Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 01.07.2021 - 13:25

  • 0

#22

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja droga, ja też miałem podobne zjawiska. (No może nie widziałem jakiejś postaci w oczach) ale wtedy kiedy się denerwuję zauważam że mam wyczulony słuch i przejawia się to gdy potrzebuję skupienia i najczęściej się śpieszę.

Inni mogą mi mówić żebym poszedł do psychiatryka, ale już od roku śpię 4 godziny w ciągu doby, i nie jest to przemęczenie. Wiele w życiu doświadczyłem i z czasem to przemija. Właściwię także posiadałem swego czasu wiele wizji w pewnych momentach mojego życia sądziłem że to się wydarzyło. Potem słyszałem głosy budzące mnie. Aż w końcu coraz więcej wizji, a potem wizja okazała się moją przeszłością. Prawdopodobnie zginąłem na motorze, i teraz mam fobię na ich punkcie.

Pozdrawiam,
BPW

P.S.
Dążysz do poznania swojej przeszłości aby ukształtować przyszłość. Nie zważaj na to większej uwagi. ;)
 

Chcesz mnie posłać do psychiatryka? Wiara jest cenną ale nie na zabój.

 

 

Cytat który nie był do Ciebie został skasowany.

TT.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 07.07.2021 - 10:50

  • -1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych