Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wydarzenie z dzieciństwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Serena22.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam to mój pierwszy temat i od razu nie bardzo wiem gdzie go umieścić więc wędruje do pozostałych. O napisaniu tego tematu myślałam przez pare tygodni gdyż sprawa ta nurtuje mnie już od parunastu lat.

Zdarzyło się to jak miałam cztery lub pięć lat (tylko to zdarzenie pamiętam z tego okresu i to bardzo dokładnie), pamiętam, że obudziłam się w nocy - wstałam (spałam jeszcze wtedy w łóżku zapobiegającym wypadnięciu) i rozglądałam się ciekawie po pokoju. Nikogo oprócz mnie tam nie było. Co raz spoglądałam na leżącą kołdrę i spowrotem na pokój. W pewnym momencie zauważyłam na CAŁYM suficie przeźroczyste albo niebieskawe bąble (niestety nie bardzo pamiętam jaki to był w rzeczywistości kolor). Bardzo mnie to zaciekawiło lecz równocześnie byłam przerażona i dlatego próbowałam wezwać mamę lecz nikt się nie pojawił gdyż okazało się że owszem poruszam ustami ale nie wydobywał się żadny dźwięk. Próbowałam krzyczeć ale nic to nie dawało - zero głosu. Nie wiem ile czasu upłyneło kiedy okazało się że nie mogę oddychać (moje przypuszczenie na to, że nie mogłam oddychać to to, że byłam bardzo przerażona, płakałam i próbowałam z całych sił krzyczeć). W tym czasie, czyli moich usilnych prób wezwania kogoś bąble te nadal tkwiły na suficie. Po pewnym czasie pojawiła sie mama ale nie była zdenerwowana czy zmartwiona. Gdy sie pojawiła bąble znikneły. Zabrała mnie do drugiego pokoju i pewnie zasnęłam bo już nic więcej nie pamiętam.

I tyle, pisze o tym gdyż nie moge tego zapomnieć i co jakiś czas znowu mi sie to pojawia przed oczami tak jakby zdarzyło się to wczoraj.
Może jest ktoś kto przeżył coś podobnego. Bardzo prosze o komentarze, może znajde tu odpowiedź. Z góry dzięki.
Jeżeli temat jest w złym dziale prosze o przeniesienie
  • 0

#2

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda mi to na paraliż senny, miałem coś takiego 2 miesiące temu ale zamiast bąbli po ścianach i suficie widziałem dziwne przebłyski światła. I również nie mogłem się ruszać ani nic mówić. Bałem się, reszte nocy nie mogłem zasnąć, czując czyjąś obecność. Wg niektórych to normalne, nie powinnaś się tym przejmować. :) Miałem to jeszcze chyba trzy razy ale za każdym razem zaczynałem się modlić w myślach do mojego opiekuna i dzięki temu od razu zasypiałem.
  • 0

#3

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Paraliż senny. Bąble to złudzenia optyczne, zwane hipnagogami. :smile:
  • 0



#4

Serena22.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki moi drodzy widze że spokojnie można wszystko wyjaśnić pozdro :smile:
  • 0

#5

SyriusM.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rajuśku
miewałem coś podobnego lecz...
w pokoju była siostra która pakowała się do szkoły
wstać nie potrafiłem, po czasie jednak szarpaniny ze sobą podniosłem się i otworzyłem oczy
tylko coś nie tak :mrgreen: bo cały pokój był złoty :surprised:
wtedy obserwowałem siostrę
znając ją, ona by powiedziała, że mam iść spać i zaraz wychodzi
ale nawet na mnie nawet nie popatrzała chociaż była odwrócona w moja stronę ...
słowa powiedzieć także się nie dało, no lol z telemarkiem :D

podejrzewam iż to OOBE 8-)
jak wiadomo nie każdy przypadek to może być :)
  • 0

#6

Serena22.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm czyli spokojnie można to uznać za paraliż senny lub OOBE ale OOBE w tym wieku???? hmm fakt faktem, że dzieci mogą w takich sprawach o wiele więcej tyle tylko, że tego nie rozumieją.
  • 0

#7

SyriusM.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jasne ze dzieci znacznie więcej potrafią
nieświadome wpływy rodziców plus ich świadome ograniczenie, że takie coś nie istnieje
na koniec otoczenie które wmawia nam wręcz ze to zabobony (wiadomo jakie;] )

to wszystko ograniczenia, które potem przełamujemy
lepiej powiedzieć "możliwe" i sprawdzać niż powiedzieć "tak" lub "nie" i żyjąc w nieświadomości do końca

ja tam jestem za dzieckiem, nowością
  • 0

#8

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Paraliż :D Jak miałem to pierwszy raz też krzyczałem, błagałem o pomoc i takie tam różne barachło ;] Ja mam nawet dziesięć paraliżów podczas jednej nocy xD i dla mnie to już normalka.
  • 0



#9

Serena22.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Matkto jedyna 10 razy na noc!!!!!! To dziwne, że niektórzy mają tego typu rzeczy non stop a inni raz w życiu albo wogule. Refused ciekawe dlaczego ci sie to pojawia. Ja to przeżyłam raz i uchowaj nigdy więcej.
  • 0

#10

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Refused, mi się wydaje że ściemniasz ale to już inny temat.

Wydaje mi się że to wszystko był astral, a wy byliście w oobe- bo nie sądzę że hipanogi były, aż tak realistyczne.
Jeszcze bardziej przekonuje mnie że to było oobe fakt, że siostra patrzyła się na jednego z Was i nie zwróciła uwagi- niestety nie wpadliście na pomysł by spojrzeć że leżycie na poduszce.
Tak dla informacji podczas paraliżu sennego nie możesz ruszać ustami, a co dopiero wstać. Gdy ja mam oobe podczas snu pokój jest cały biały.

Ponadto wydaje mi się żę paraliż senny wywołany jest przemeczeniem mieśni, które są stymulowane przez mozg podczas snu. Ja czasem jak podczas LD, przesadze z treścia snu, rano nie moge wstać- ale co dzinwe nigdy nie miałem zakwasów z tego powodu.
  • 0

#11

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tez mam paraliz przysenny po kilka razy w tygodniu, szczegolnie jesli mam ciezkie okresy, jesli chodzi o wysilek fizyczny i intelektualny.
  • 0

#12

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skrzypu, Serena - tak, naprawdę mam takie częstotliwośći xD Szczególnie nad ranem lub po północy gdy się budzę, jest normalnie, wstanę, napiję się, czy coś zrobię w 2 minuty - kładę się spać i jebut, paraliż. Wstaję, zasypiam - again... i tak mam ciągle. Jak wchodzę w paraliż mam znajome wibracje, którymi już się przesadnie nie podniecam i czasem słyszę bardzo wysokie dźwięki przez parę pierwszysch sekund, teraz mam doświadczenie i z paraliżu umiem już wychodzić. NIC NA SIŁĘ !
  • 0



#13

Serena22.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli już to chciałabym przeżyć OOBE ale naturalnie bez relaksacji, wybrażania sobie niewiadomo czego tak na luzie bez problemów NATURALNIE. To by było coś !!! :mrgreen:
  • 0

#14

SyriusM.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam pytanie tutaj do was jeszcze
czy podczas paraliżów słyszycie dźwięki które być nie powinny?

grzmoty, dzwonki, bulgotanie...?
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja slysze taki glosny wysoki, nieprzyjemny dzwiek w uszach, ktoremu towarzysza takie jakby zawroty w glowie, sam nie wiem.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych