Skocz do zawartości


Zdjęcie

zamkneła sie w toalecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamknęła się w toalecie z kartami do głosowania
W komisji wyborczej w Lisowicach, w gminie Prochowice (Dolnośląskie), kobieta pełniąca funkcję męża zaufania zabrała karty do głosowania i zamknęła się w toalecie - poinformowała Małgorzata Zając z legnickiej Delegatury Krajowego Biura Wyborczego.
Komisja nie przerwała głosowania.

Jak wynika z relacji świadków zdarzenia, kobieta, o której mowa, miała zastrzeżenia do pracy komisji i żądała m.in. zamknięcia lokalu. W końcu wezwała na miejsce policję. W międzyczasie wywiązała się awantura między nią i członkami komisji i zdenerwowana kobieta pochwyciła część kart do głosowania i zamknęła się w toalecie. Dopiero policjanci skłonili ją do wyjścia i oddania kart.

Kobieta, która reprezentowała komitet wyborczy wyborców Alicji Sielickiej - kandydatki na burmistrza Prochowic, została zatrzymana i przewieziona do komendy miejskiej policji w Legnicy.

Jak powiedział PAP Sławomir Masojć, rzecznik prasowy legnickiej policji, kobiecie pobrano krew. Według niego, niewykluczone, że była pod wpływem środków odurzających.


zamieszczam to tutaj żeby każdy mógl sie posmiać bo mnie rozśmieszyło :lol :
  • 0

#2

Zick86.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ludzie są głupie istoty albo rząd na nich tak działa
  • 0

#3

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://wiadomosci.onet.pl/1432347,11,item.html"]http://wiadomosci.onet.pl/1432347,11,item.html[/url]
  • 0

#4

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie, i jak w tej Polsce ma być normalnie, jeżeli takie rzeczy się dzieją, przecież to wszystko śmiechu warte :rotfl:
  • 0

#5

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mówili o tym na TVN'ie :D Czego to ludzie nie wymyślą :) Jak to mówił Einstein :
"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone, ale tego pierwszego nie jestem pewien."
(powyżej mogą być błędy, bo z głowy pisałem :) )
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych