Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeżyła sześć strzałów w głowę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#31

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie były to żadne jej zdolności, szczęście ani wadliwa broń po prostu przeznaczenie :) widocznie czegoś ważnego w życiu nie zrobiła i musi to dokończyć... :) :mrgreen:
  • 0

#32

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widocznie tak mialo być..jest to bardzo dziwne......6 strzałów...kto by to pomyslał..jedna kula mogla przeleciec milimetr dalej lbo blizej i byl by ded....ale tak jak mowie....niesamowite szczescie ;-) :] ...ale pewnie ta osoba nie jest teraz normalna:P
  • 0

#33

jachu.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

50 Cent został postrzelony 9 razy (niekoniecznie w głowę) i też żyje.

Co tu dużo pisać, po prostu fart i kiepskie umiejętności strzelca sprawiły, że kobieta przeżyła. Może o sobie powiedzieć, że kulom się nie kłania. :smile:
  • 0

#34

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

albo jestesmy coraz blizej faktu ze powoli stajemy sie niesmiertelni :P :P albo zyjemy w ''matriksie''
  • 0

#35

Emson.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kobitka ma jakąś nadprzyrodzoną moc. ale moim zdaniem, po prostu ma grubszą czaszkę może. zdarzają się takie przypadki dziwne.
  • 0

#36

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moze strzelał srutówką :lol : :lol : dlatego nie zginela......dla mnie to cud ale...cuda sie zdarzaja....nawet w jak widac takich nieczestych przypadkach
  • 0

#37

Maresco.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biorąc sprawę naukowym okiem, czegoś takiego nie można przeżyć :omfg: . A jednak ktoś przeżył :) .
  • 0

#38

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale ludzie mają szczęście :D To można porównać do wygrania 7 razy z rzędu w Totka :D
  • 0

#39

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

albo jestesmy coraz blizej faktu ze powoli stajemy sie niesmiertelni :P :P albo zyjemy w ''matriksie''


Gdybyśmy żyli w matriksie to przerabialiby nas na małe bateryjki :D
  • 0

#40

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak narazie to my niszczymy ziemi a nie ja ladujem swoja moca Nicole-collie... ;p ;p jescze pare lat.....pare elektrowni jadrowych dwa czarnobyle i papa ....chyba ze bedziemy mieli szczescie tak jak ta kobitka....(nie wiem jak ona to zrobila....ale chyba NORMALNA to ONA nie jest teraz????)
  • 0

#41

Wengosh.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Armii Czerwonej, oficerowie na manewrach i szkoleniach mieli takie... pistolety o pojemności bodajże 8 kuli w magazynku, mały kaliber, pocisk krótki, produkowane po wojnie i pod koniec.
Może tym strzelał, bo jednak nie wydaje mi się, że było to czarno prochowiec.

A gdyby nawet miałby być to czarno prochowiec to żonka by się wykrwawiła szybciej...

Niezbyt w to wierzę.
  • 0

#42

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale badziewna broń co nawet czaszki nie przebije. Po co w ogóle coś takiego produkować ? żeby dzieci się w CS`a bawiły? :omfg:
  • 0

#43

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze mówiłem, że są takie rzeczy, które się fizjologom nie śniły:D No cóż babka miała, albo wielkiego farta, albo cud, jak w twarz strzelił ( tak mi się jakoś napisało )

Trochę kultury...
Wiesio

  • 0

#44

Masamune.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie strzelał do niej z pistoletu na kulki... albo z procy sohappy.gif

Ehem... metalowa kulka o średnicy 6mm wystrzrelona z profesjonalnej procy może przebić część ciała na wylot... widziałem gdzieś zdjęcie człowieka, który miał rękę przestrzeloną. :o
  • 0

#45

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no zgadzam się zwłaszcza że 6 strzałów z kulki również mogło by przebić czachę... chyba :wall:

(sorki ale w powiedzonku nie jest twarz tylko.... no ale nie no spoxik mogę tak nie pisać)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych