Skocz do zawartości


Zdjęcie

Katastrofa helikoptera w Leicester City k/stadionu piłkarskiego (28.X.18) - udrzenie helikoptera w UFO?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dziś czytając na głównej arty o UFO wszedłem na str. Nautilusa i tam zoabczyłem pokrewny tej tematyce wątek. Mianowicie dotyczy co zaskakujące słynnej, niedawnej (28.X.18) katastrofy helikoptera w Leicester City z właścicielem miejscowego klubu piłkarskiego na pokładzie, pilotowanego jak wiado przez Polkę. Zginęli niestety wszyscy, co byli na pokładzie :( RIP :( Ja do dziś miałem przekonanie, że ta katastrofa miała normalne, nieparanormalne przyczyny typu np. awaria helikoptera lub błąd pilotki. No ale jak sie okazuje, ta katastrofa może trafić na nasze łamy. Podaję link do tego arta na str. FN Nautulis: https://www.nautilus...elikoptera.html. Tam też są zdjęcia. Mimo, że autor nie ma przekonania, że te dziwne obiekty to UFO a wg niego to dusze, ja jednak mam zdanie, ze cosik jest na rzeczy i katastrofa mogła być spowodowana uderzeniem heli w UFO lub vice versa. A co Wy sądzicie? 


  • 0



#2

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to co tam się stało ma trzy możliwe wyjaśnienia 1. awaria wirnika głównego,zwykle awaria  kończy się rozbiciem helikoptera ale czasem udaje się wylądować,jak nawali tylko wirnik ogonowy to jeszcze  można wylądować na autorotacji,jeśli coś wpada w łopatki wirnika głównego czy to ptak czy to dron zwykle łopatki ulegają uszkodzeniu które  najlżejszym przypadku się rozwarstwią w najgorszym dojdzie do ich urwania,taki wirnik z urwaną łopatką nie będzie ładnie pracować i z biegiem czasu  powstaną dalsze uszkodzenia,jeśli tak się stanie na wirniku ogonowym to się go wyłącza i lądowanie jest na autorotacji,a jak pech trafi wirnik główny to niestety koniec.  jest jeszcze jedna rzecz która może  spowodować nagłą i natychmiastową utratę siły nośnej,jest to zjawisko dziury powietrznej które często spotyka samoloty ale rzadko powoduje jakieś poważniejsze konsekwencje,z filmu wynika tylko tyle że coś od helikoptera odpada,może to być  fragment łopatki wirnika,może to być  zniszczony przez wirnik dron..helikopter spadł bardzo szybko co sugeruję że coś stało się z wirnikiem głównym albo heli wpadł w dziurę powietrzną. nic tam paranormalnego nie widzę a edynie awarię techniczną

 

przykład autorotacji

 

uderzenie ptaka w pracujący wirnik przy próbie startu.

 

samolot bez pilota

https://pl.wikipedia...23_pod_Kortrijk


  • 0

#3

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

No dobra ANNUNANKI - no ale co to są wg Ciebie TE BIAŁE OBIEKTY (k/heli) na filmiku zamieszczonym na Nauti? Nie napisałeś tego. Mój tytułowy post nie tyczy jakie są przyczyny katastrofy (piszę, że sam dotąd myślałem tak jak Ty) tylko CZYM MOGĄ BYĆ OWE BIAŁE OBIEKTY? Wg mnie to UFO, w które heli uderzył (lub odwrotnie) i dlatego spadł i się rozbił. 


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 10.11.2018 - 00:58

  • 0



#4

Matejas.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Małe sprostowanie, pilotował mąż polki, ona była drugim pilotem
  • 0

#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 CZYM MOGĄ BYĆ OWE BIAŁE OBIEKTY? 

To kawałki maszyny, lub czegoś, co w nią uderzyło. Na filmie nie widać, czy coś podlatuje do śmigłowca. Nad stadionem mógł znajdować się dron jakiejś stacji telewizyjnej czy też prywatny. Poza tym, nad takimi jasno oświetlonymi obiektami nawet po zmierzchu latają ptaki. Wznoszący się obiekt mógł wystraszyć siedzące na koronie stadionu ptaki. Wzniosły się i być może zostały wessane przez wirniki. Spadające części to prawdopodobnie oderwane kawałki wirnika. 

Zamieszczono film o marnej jakości, gdzie nie widać czy nastąpiła kolizja z jakimś obiektem czy z ptakami. W dużej odległości od helikoptera widać jasny punkt, który szerokim łukiem go omija. Dla mnie to ptak.





#6

piotr2221.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam pytanie, na tym świecie jeszcze ktoś umiera śmiercią nazwijmy to naturalną, czy za wszystkim stoi ufo, szatan, demony, klauny i lalki?

 

offtop2.gif

 

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

TheToxic


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych