Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy jestem nawiedzona? Czy kroczy za mną śmierć?

zjawiska paranormalne duchy demony śmierć

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

Majstersztyk.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brak zmęczenia, ja byłem sceptykiem i kilka lat temu po przeczytaniu trylogii Roberta Moonroe zacząłem bawić się w OOBE i kilka rzeczy się sprawdziło z tego co on tam napisał. Sądziłem, że to totalne bzdury z tymi czakrami, czakramami, ale nie do końca - coś się dzieje. Być może to tylko programowanie siebie swojej własnej percepcji.


  • 0

#17

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brak zmęczenia, ja byłem sceptykiem i kilka lat temu po przeczytaniu trylogii Roberta Moonroe zacząłem bawić się w OOBE i kilka rzeczy się sprawdziło z tego co on tam napisał. Sądziłem, że to totalne bzdury z tymi czakrami, czakramami, ale nie do końca - coś się dzieje. Być może to tylko programowanie siebie swojej własnej percepcji.

 

 

Przy braku zmęczenia mogą wystąpić trudności z zasypianiem.

Jest takie stare powiedzenie - co było a nie jest nie pisze się w rejestr - przestałeś być sceptykiem to pomiń i już.

Z tego co napisałeś nadal mało lub prawie wcale nie doświadczyłeś tego o czym pisał  R. Monroe.

 

ps.

Po co programujesz swoja percepcję? nie wystarczy z niej korzystać?


  • 0



#18

eerie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odnośnie tej czarnej postaci, które widziały obok ciebie inne osoby, to możliwe, że chorują na synestezję. Jest to zdolność do kojarzenia i odczuwania emocji kolorami, zapachami, smakami. Jest podejrzenie, że ludzie widzący aury mają właśnie synestezję.
  • 0

#19

Majstersztyk.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Strach ma wielkie oczy, nabijesz sobie głowę straszydłami, to nawet diabła możesz zobaczyć. Poczytaj o oszustwach naszego mózgu, ciekawa tematyka.


  • 0

#20

robertcb.
  • Postów: 57
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są sny prorocze, sny ze zmarłymi i inne takie...  ale żeby śmierć była czarną postacią? tu ktoś naoglądał się za dużo bajek i horrorów.


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: zjawiska paranormalne, duchy, demony, śmierć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych