Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy jestem nawiedzona? Czy kroczy za mną śmierć?

zjawiska paranormalne duchy demony śmierć

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Daiana.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej,

Od dawna nurtuje mnie parę pytań dotyczących zjawisk, które mnie spotykają od bardzo dawna. Było ich na prawdę sporo, ale czym jestem starsza tym częściej ich doświadczam. Zacznijmy od tego, że w snach widzę zmarłych proszących o przekazanie wiadomości, o wybaczenie z strony jakiejś osoby, bądź takich którzy odpowiadają na wezwania z tego świata. Śni mi się także śmierć znanych mi osób, myślałam, że to zbieg okoliczności ale miał miejsce już około 4 razy. Za każdym razem sprawdzało się. Słyszę także różne rzeczy, od szeptów, kroków po kichnięcia, kaszel, szelesty i dzwonki. Często mam wrażenie, że coś lub ktoś jest obok. Doświadczam tego od 6 roku życia gdy w śnie objawił mi się dziadek informujący o moich zdolnościach.
Wczoraj słyszałam jak ktoś wchodzi do kuchni i kicha, myślałam, że to mama, jednak ta spała na górze, byłam na tyle przekonana o tym, że zaczęłam do niej mówić nie odwracawszy się by sprawdzić czy jest. Ostatnio nie mogłam się obudzić po przebudzeniu, byłam sparaliżowana, i miałam wrażenie, że "to" krępuje moje ciało, demon, zmora, diabeł, mnie opętał, nie wiem, chciał jakby zawładnąć moim umysłem ale nie umiał, niczym oprócz ciała, w końcu wyrzuciłam go z siebie z ogromnym bólem każąc mu się wynosić a ten krzycząc odszedł, wyszedł jakby przez moje serce a w miejscu tym pojawiła się u mnie czerwona plama.
Pewnego dnia bardzo dawno temu gdy wszyscy poza moim naprawiającym w piwnicy piec ojcem spali, w ten usłyszałam jego wołanie, więc chciałam iść na dół, gdy byłam na schodach usłyszałam śmiech, po czym straciłam równowagę i spadłam na dół. Po chwili gdy się obudziłam zobaczyłam ojca, pytającego co się stało. Powiedziałam, że do niego szłam bo mnie wołał i spadłam. Powiedział, że nigdy mnie nie wołał, to było niemożliwe, był jedynym mężczyzną w domu, to było po prostu niemożliwe. Tamtego dnia czytałam o pewnym słowiańskim demonie i mam nieodparte wrażenie, że to był właśnie ten byt.
O tym co zmarli przekazali mi w snach, nie mogę mówić, jednak opowiem pewną dziwą historię. Śnił nocą mi się tata, który mówił, że jest dobrze, był w domu, z innymi zmarłymi krewnymi, śniło mi się, że odwiedzam ich z "świata żywych". Kolejnego dnia opowiedziałam o tym mojej mamie, która zaczęła płakać, myślałam, że coś się stało. Tamtego dnia wieczorem była na cmentarzu prosząc o znak od ojca, że jest dobrze, bo nie umie wytrzymać tej niepewności, prosiła by jej "nie straszył" i ukazał się mnie (wie o tym co się dzieje i także uważa, że ze mną "coś nie tak").
Nie jestem jedyną osobą doświadczającą takich zjawisk, moja prababka słyszała dzwonek budzika ( to było dawno) zawsze o godzinie 00.00 w noc gdy ktoś ma umrzeć kolejnego dnia. Mam nieodparte wrażenie, że jestem jej "spadkobierczynią". Była ona jak ja zielarką, znała się na ziołach i dostałam od niej nawet niemieckie księgi o tym. Urodziłam się w dzień śmierci jej męża, który ukazał się kiedyś mojemu ojcu w piwnicy tak jak mi.
To tylko nieliczne historie z mojego życia
Pytałam osób które uznawane są za medium, co ze mną. Odpowiadały mi często, że jest przy mnie czarna postać, niektórzy mówili, że to śmierć, inny, że jakiś byt ale nie wiedzą co. Niektórzy mówili, że to ją słyszę i ona daje mi możliwość kontaktu z bytami. Mówili by rozwijać talent i pomagać duszą, ja sama czuje taki moralny obowiązek, trudno mi to wyjaśnić
Nie wiem co myśleć, kim jestem? Czym jest ta postać? Dlaczego dusze proszą o pomoc mnie? Co zrobić? Powiem jeszcze, że w większości doświadczania tych zdarzeń, nie boje się, czasem mam jednak wrażenie, że dzieje się coś złego. Jednak wokół mnie jest bardzo spokojna atmosfera, jak i w moim domu i szczególnie pokoju, ludzie uwielbiają spędzać u mnie czas, mówią, że czują tu i przy mnie niesamowitą harmonię i spokój.


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słyszysz szepty i inne głosy. A co na to medycyna? Przydało by się zrobić jakieś badanie, choćby eeg na początek. W twoim wpisie nie widzę żadnych racjonalnych pomysłów, wszystkie myśli kierujesz w stronę zjawisk paranormalnych.


  • 0



#3

Daiana.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszysz szepty i inne głosy. A co na to medycyna? Przydało by się zrobić jakieś badanie, choćby eeg na początek. W twoim wpisie nie widzę żadnych racjonalnych pomysłów, wszystkie myśli kierujesz w stronę zjawisk paranormalnych.

Badałam się, ale ze mną wszystko w porządku, miałam różne badania i byłam także u psychologa i to nie jednego, którzy stwierdzili, że absolutnie wszystko jest w porządku . Sama jestem terapeutą


  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według mnie jesteś https://en.wikipedia...one_personality


  • 0



#5

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj Daiana kim jesteś? Jesteś sobą przede wszystkim, naturalna, wyjątkowa, wrażliwa i pomocna. Nie pytaj kim jesteś bo nikt nie zna Ciebie osobiście aby wysunąć jakiekolwiek wnioski. Twój dar może być albo Twoim błogosławieństwem albo przekleństwem zależy jak do niego podchodzisz. Skoro oswoiłaś się z tymi snami i niesiesz pomoc innym to nie widzę potrzebny zadawania pytań w stylu "dlaczego ja" i tym podobne. Na badaniach i tak Ci nic nie wyjdzie bo jesteś zdrowa. Lepiej powiedz czy boisz się tych snów, opisz jakieś przykłady z przeszłości.





#6

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Daiana

"Śni mi się także śmierć znanych mi osób, myślałam, że to zbieg okoliczności ale miał miejsce już około 4 razy. Za każdym razem sprawdzało się."

W jakim wieku byly te osoby i w jakim czasie po snie umieraly? Byly na cos chore czy byla to smierc niespodziewana?

"Ostatnio nie mogłam się obudzić po przebudzeniu, byłam sparaliżowana, i miałam wrażenie, że "to" krępuje moje ciało, demon, zmora, diabeł, mnie opętał, nie wiem, chciał jakby zawładnąć moim umysłem ale nie umiał, niczym oprócz ciała"

To paraliz senny - zjawisko naturalne, zaburzenie snu.

"wyszedł jakby przez moje serce a w miejscu tym pojawiła się u mnie czerwona plama"

Krew czy co?

"Tamtego dnia czytałam o pewnym słowiańskim demonie i mam nieodparte wrażenie, że to był właśnie ten byt."

Ja mam wrazenie ze po tej lekturze sie nakrecilas i stad te wrazenia sluchowe.

"Śnił nocą mi się tata, który mówił, że jest dobrze, był w domu, z innymi zmarłymi krewnymi, śniło mi się, że odwiedzam ich z "świata żywych". Kolejnego dnia opowiedziałam o tym mojej mamie, która zaczęła płakać, myślałam, że coś się stało. Tamtego dnia wieczorem była na cmentarzu prosząc o znak od ojca, że jest dobrze, bo nie umie wytrzymać tej niepewności, prosiła by jej "nie straszył" i ukazał się mnie"

Zbieg okolicznosci.

"Mam nieodparte wrażenie, że jestem jej "spadkobierczynią". Była ona jak ja zielarką, znała się na ziołach i dostałam od niej nawet niemieckie księgi o tym."

A jaki zwiazek maja ziola z czuciem zjawisk nadprzyrodzonych?

"Urodziłam się w dzień śmierci jej męża"

Znow, przypadek.

"Odpowiadały mi często, że jest przy mnie czarna postać, niektórzy mówili, że to śmierć, inny, że jakiś byt ale nie wiedzą co."

No wlasnie, nie wiedzialy co, bo nie maja zadnych zdolnosci i daja najbardziej banalne odpowiedzi zwiazane z kulturowymi wyobrazeniami, to co kazdy glupi moze powiedziec, czyli ze czarna postac itp.

Ile masz teraz lat? Masz partnera, dzieci?
  • 0

#7

Daiana.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ile masz teraz lat? Masz partnera, dzieci?

23, rozstałam się niedawno z narzeczonym 


  • 0

#8

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ok, a odpowiedzi na pozostale pytania?
  • 0

#9

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do czytania/oglądania, to po prostu się człowiek nakręca. Rozbudzona wyobraźnia. Ostatnio czytałem książkę Czarna Madonna - generalnie o demonach. Jak zasypiałem w ciemności to każda rzecz w mieszkaniu nabierała jakby ludzkich kształtów. I każdy dźwięk który normalnie ignorujesz i o nim nie myślisz, zmieniał się w myśl że coś z tobą jest w pokoju. Tak działa wyobraźnia. Po przeczytaniu takich rzeczy jest się bardzo wyczulonym na wszelakie dźwięki. Przynajmniej z własnego doświadczenia tak wnioskuję.


  • 0

#10

piotr2221.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nakręciłaś się i po prostu masz dużą wyobraźnię, znajdź sobię jakieś inne zainteresowania, to przestaniesz słyszeć szepty, a jak nie, to polecam jeszcze raz się przebadać.


Użytkownik piotr2221 edytował ten post 09.11.2018 - 16:52

  • 0

#11

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż, przy każdym kto się urodził jest śmierć. I jak kto woli kroczy za nim lub przed nim. Możesz wybrać :diabel:


  • 2



#12

Majstersztyk.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj nie mogłem usnąć i dzwoniło mi w uszach, pod koniec poprzez czubek głowy słyszałem jak by takie buczenie jak stoisz przy transformatorze. Czubek głowy i jego czakra poczułem tam mrowienie. Kiedyś też już tak miałem z tym dzwonieniem, gdy długo nie spałem i nie mogłem usnąć. Co o tym myślicie?


  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Omamy hipnagogiczne albo zwykłe szumy uszne mogące wynikać z nadciśnienia.
  • 0



#14

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wczoraj nie mogłem usnąć i dzwoniło mi w uszach, pod koniec poprzez czubek głowy słyszałem jak by takie buczenie jak stoisz przy transformatorze. Czubek głowy i jego czakra poczułem tam mrowienie. Kiedyś też już tak miałem z tym dzwonieniem, gdy długo nie spałem i nie mogłem usnąć. Co o tym myślicie?

 

 

Czy powodem że nie mogłeś zasnąć, było nadmierne zmęczenie czy jego brak? 


  • 0



#15

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Omamy hipnagogiczne albo zwykłe szumy uszne mogące wynikać z nadciśnienia.

 

Ja mam czasem tak, że samo od siebie zaczyna mi dzwonić w uszach ale fakt mam podwyższone ciśnienie, ponieważ rozkurczowe od 90 do powyżej kwalifikuje się do leczenia na nadciśnienie, a mi wychodzi raz 85 - 95. 

 

 

 Czubek głowy i jego czakra poczułem tam mrowienie. 

 

Być może przeszły Cię po prostu ciarki. Przyczyna to zimny powiew wiatru, przeciąg lub lęk przy oglądaniu filmu.






 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: zjawiska paranormalne, duchy, demony, śmierć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych