Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czas budowy Piramidy Cheopsa

piramidacheopsa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
607 odpowiedzi w tym temacie

#91

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Legalize, wybacz moje niedopatrzenie...
To przecież iloczyn nie suma :huh2: , ale moje zaintrygowanie nie znika ;-)
Nadal czekam na wyjaśnienie. :smile:
  • 0



#92 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

=]

... tylko napisz dokladnie co chcesz wiedziec, bo nie wiem czy dobrze zrozumialem...


Co pani Lucyna mówiła o budowniczych ?
Kiedy według niej (data) powstała piramida ?
Kto ją budował (nazwa boga - Sumeryjskiego itd. - jeśli taką podaje) ?
Jakie miała przeznaczenie (bo grobowcem nie była) ?
Czy wydarzyło się coś ... w czym owa konstrukcja miała wielkie znaczenie ?



Odpowiedz 1;

Wsród ludzi mieszkajacych na ziemi na czele był Faraon - Cheops. Byl to nieslychanie madry czlowiek, utalentowany i z ogromna wiedzą.

Drugi w kolejnosci byl kaplan Juno.Pomocnik Cheopsa.(nie pamietam dokladnie ale ktorys z nich inkarnowal z Oriona na ziemie by wybudowac piramide).

Oboje kierowali ludzmi ktorzy pomagali przy budowie(egipcjanie).

Ludzie pracowali w nocy.


Odpowiedz 2;


ok 6500 lat temu.Czas trwania budowy piramidy to 20 lat wlacznie z korytarzami wokol piramidy.( byl taki w planie).


odpowiedz 3;


Głowna role odgrywali ludzie z Oriona(aszun). . .Ludzie z ziemi tylko wykopali kanaly na wode i ta woda polewali bloki.Mieli dodatkowo jeszcze inne drobniejsze prace.Kto ludzmi kierowal to wiadomo.

Ludzie z oriona byli nazywani przez ziemian nazywani roznie - zazwyczaj Biali bracia.

Cheops i Juno co jakis czas dostawali instrukcje od nich zwiazane z budowa.

(narazie nie znalazlem zadnej nazwy bogow sumeryjskich).


odpowiedz 4;


Mysle ze ten cytat odda najlepiej jakie miala przeznaczenie:

"P. Po co budują Piramidę?

L. Jest to przesłanie.

P. Co chcą przekazać ludziom?

L. Istnienie Drugiej Ziemi.

P. Po co? Przecież już jedna jest.?

L. Tak, ale nie taka jak tam.

P. Czyli jaka?

L. Doskonała, czysta, pozbawiona zła."


Celem drugorzednym bylo to zeby piramidy na ziemii tworzyly ochrone dla planety i byly polaczeniem z Orionem.

Bardzo wazne jest tez to :


"L. Nad Komnatą Króla jest tajemna komnata. Jest do niej wejście.

P. Skąd to wejście jest?

L. Z Komnaty Króla trzeba przesunąć pusty sarkofag.

P. W którą stronę?

L. W kierunku gwiazdy pierwszej pasa Oriona i wtedy otworzy się wejście.

P. Do tej komnaty?

L. Tak, poprowadzą schody.

P. Co ta komnata zawiera?

L. Stoi tam postument, sarkofag, tylko odwrócony. Na nim stoi piramida, cała jest z kryształu.

P. Jak duża jest ta piramida?

L. Nie duża.

P. Jakiej wielkości?

L. Może metr, może półtora.

P. Czy zawiera coś w środku?

L. Tak, zawiera.

P. Co?

L. Nie wiem, to jest jakieś urządzenie.

P. Nie wiesz do czego służy i jak wygląda?

L. To urządzenie elektroniczne.

P. Domyślasz się, do czego mogą służyć?

L. Tak.

P. Do czego?

L. Do kontaktowania się.

P. Z kim?

L. Z Aszun.

P. Co to jest?

L. Planeta, z której przybywali i przybywają. Piramida jest centralnym punktem łączenia się z Drugą Ziemią. Cały czas to urządzenie działa na zasadzie pól magnetycznych, które płyną w obu kierunkach.

P. Czy bezpiecznie jest wejść do tej komnaty?

L. Tak.

P. Gdyby ktoś wszedł, czy grozi mu coś?

L. Tak.

P. Co takiego, co by się mogło stać?

L. Jeżeli będą chcieli ruszyć piramidę, małą piramidę, to nastąpi eksplozja. Jest połączona z Piramidą.

P. Czy nie można jej ruszyć?

L. Nie można. Ma zabezpieczenie.

P. W jaki sposób jest zabezpieczona?

L. Nie wiem. Dotarcie bez wiedzy do małej piramidy jest niemożliwe. Już nauka zbadała, że tam coś jest, tylko nie mogą znaleść drogi wejścia.

P. Czy są jeszcze inne wejścia?

L. Nie. Należałoby tylko przesunąć pusty sarkofag w Komnacie Króla a drzwi same się otworzą, kamień się odsunie wskazując wejście.

P. Sarkofag któla?

L. Tak.

P. Z królem?

L. Pod Piramidą jest król Cheops.

P. Pod Piramidą? Skąd się tam wziął?

L. Tam jest pochowany.

P. Kapłan też jest tam pochowany. Dlaczego on się tam znalazł?

L. Tak sobie tego życzyli aniołowie.

P. Dlaczego?

L. Tajemnica musi być ujawniona.

P. Dlaczego ma być ujawniona? Czemu to ma służyć?

L. Żeby ludziom stworzyć taką samą Ziemię jaka jest tam. Ta była wersja Drugiej Ziemi.

P. Jak to ma się stać?

L. Ci co budowali przybędą, będą uczyć wszystkiego, będą naprawiać to, co zostało zniszczone przez ludzi.

P. Jak będą to robić?

L. Będą uczyć miłości i dawać miłość. Wszystko było dokładnie przemyślane, opracowane, omówione już za czasów budowy. Juno dużo rozmawiał ze mną.

P. Czy coś tobie przekazał?

L. Tak.

P. Co tobie powiedział?

L. Że wrócę.

P. Dokąd?

L. Na ziemię.

P. Po co?

L. Żeby pomóc odnaleźć grobowiec.

P. Kto to ma zrobić?

L. Szaman lub osoba, której intencje są szczere oraz musi posiadać predyspozycje pobierania i odbioru energii. Kiedy osoba stanie na grobie Faraona odbierze ogromne wibracje, ale tylko taka osoba, żadna inna, gdyż wtedy energia nie zadziała.

P. Gdzie ma stanąć owa osoba?

L. Na miejscu spoczynku Faraona.

P. Co dalej?

L. Wtedy ta osoba odbierze wibracje ogromne i to będzie to miejsce.

P. Czy jest jakaś szczególna osoba?

L. Nie, każdy może nią być i może być wybrany. Chodzi tylko, żeby jego intencje były szczere i kierował się miłością. Grobowiec jak i Piramida są pod bardzo ścisłą ochroną.

P. Czyją ochroną?

L. Właśnie tych, którzy ją budowali. Jest prowadzony bardzo ścisły nadzór przez naukę.

P. Dlaczego?

L. Nie wiem dlaczego nauka prowadzi nadzór.

P. Czy oni dużo wiedzą?

L. Tak, wiedzą.

P. Co wiedzą?

L. Wiedzą, że Piramida ma połączenie ze Sfinksem, grobowcem i piramidą na dnie oceanu.

P. A jak się dostać do grobowca Faraona?

L. Zasypany jest piaskiem.

P. Jak go odnaleźć?

L. Jest wejście. Stanąć twarzą do głowy Sfinksa, wtedy staniesz na wejściu do labiryntu. Trzeba kopać, nie ma innego wyjścia.

P. Jak głęboko trzeba kopać?

L. Nie wiem. Jedno piętro, może dwa. Czas zrobił swoje i dlatego labirynt jest głębiej. Zsypany został celowo.

P. Jest możliwe dotarcie?

L. Jest możliwe dotarcie do grobu Faraona, trzeba kopać, innej drogi nie ma.

P. Czy mamy ujawnić to, co wiemy?

L. Tak.

P. I co powiedzieć?

L. Że znacie tajemnice miejsca pochówku Faraona.

P. Komu to przekazać?

L. Ludziom, którym nie zależy na sensacji, na zrobieniu dużych pieniędzy.

P. Co to za ludzie, jak ich szukać?

L. Sądzę, że są, nie są żądni bogactwa.

P. Gdzie ich szukać, jak do nich dotrzeć?

L. Naukowcy, którzy też chcą znaleźć Faraona.

P. Co należy zrobić najpierw?

L. Powiedzieć, że znacie tajemnice Faraona.

P. Czy jest jakaś konkretna osoba?

L. Tak.

P. Gdzie?

L. W Kairze, w muzeum.

P. Czy to wystarczy na początek?

L. Nie, publikacje ogłosić, znajdą się, których to zainteresuje.

P. Czy oni pomogą?

L. Tak, pomogą.

P. Czy Piramida i grobowiec Cheopsa zostaną odkryte?

L. Tak.

P. Tak się stanie?

L. Tak się musi stać."



odpowiedz 5; "Czy wydarzyło się coś ... w czym owa konstrukcja miała wielkie znaczenie ?"


w jakim sensie?
  • 0

#93

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Czy wydarzyło się coś ... w czym owa konstrukcja miała wielkie znaczenie ?"


w jakim sensie?


Czy pani Lucyna wspomina o wydarzeniach zwanych "Bitwami o piramidy" (konkretnie 2) ?

To co ona mówi odnośnie piramidy (oriony itd.) nie pokrywa się z tym co piszę Sitchin - to dla tych, którzy tak myślą i z góry tak sądzą, żę pani Lucyna naczytała się owego pana...

A czy pani Lucyna wspomina może o tym, że w owej piramidzie był więziony Marduk ? ;)

Jak przyjdą mi na myśl kojene pytanka to je zamieszcze...
  • 0



#94

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam pytanie. Na początak dwa cytaty:

Pierwszy to słowa kierowane do Pani Lucyny.

P. Za chwilę wrócisz na ziemię i wrócisz w jedno z poprzednich wcieleń. Za chwilę pozwolisz swojej podświadomości, żeby wybrała życie 4500 lat przed obecnym życiem. Jak staniesz stopami na ziemi będziesz w swoim poprzednim życiu w Egipcie, przy piramidzie Cheopsa, która będzie budowana i opowiesz co widzisz..


Drugi to odpowiedź na pytanie: Kiedy według niej (data) powstała piramida ?

ok 6500 lat temu.Czas trwania budowy piramidy to 20 lat wlacznie z korytarzami wokol piramidy.( byl taki w planie).


Pytanie się już samo nasuwa.
Która data budowy jest poprawna? A może obie? :surprised:

P.S.

A czy pani Lucyna wspomina może o tym, że w owej piramidzie był więziony Marduk ?


Jeśli miała w ręku "Wojny bogów i ludzi" pana Sitchina to można się tego spodziewać ;-)

Pozdrawiam :smile:
  • 0



#95 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

mariush, to byl zwykly blad.Lucyna nie zasugerowala sie data tylko wlasnym wcieleniem.

w nastepnych sesjach juz wiadomo bylo, ze to bylo 6500 lat temu.

"P. Kiedy policzę do trzech przekroczysz granicę pustki i znajdziesz się w momencie, kiedy była budowana Piramida Cheopsa. Pamiętaj, odpowiadasz na pytania moje i Iwony. Mogę cię wyprowadzić z tego stanu odliczając od 1 do 5. Kiedy powiem pięć, niezależnie od tego jak daleko będziesz i z kim będziesz - wrócisz. W tej chwili jesteś 6500 lat temu. Gdzie jesteś?"

Samuel pozniej rowniez to sprostowal.

Kto czytal ten wie.Nie chce mi sie tego teraz tlumaczyc.


Jesli chodzi o to czy naczytala sie sitchina to raczej wzialbym pod uwage to ze Samule powiedzial, ze to sitchin powinien troszke zaktualizowac swoje badania.(tak na marginesie ;-) )


=]

"Czy wydarzyło się coś ... w czym owa konstrukcja miała wielkie znaczenie ?"


w jakim sensie?


Czy pani Lucyna wspomina o wydarzeniach zwanych "Bitwami o piramidy" (konkretnie 2) ?

To co ona mówi odnośnie piramidy (oriony itd.) nie pokrywa się z tym co piszę Sitchin - to dla tych, którzy tak myślą i z góry tak sądzą, żę pani Lucyna naczytała się owego pana...

A czy pani Lucyna wspomina może o tym, że w owej piramidzie był więziony Marduk ? ;)

Jak przyjdą mi na myśl kojene pytanka to je zamieszcze...




Nie przypominam sobie zeby cos mowila ani Samuel o jakichkolwiek bitwach.Musialbym bardziej poszperac.Jesli znajdę to napewno dam znac.



P.S jesli chodzi o pojawienie sie imion Bogow to :


"A. Kto jest strażnikiem?

L. Sfinks jest strażnikiem... Sfinks jest strażnikiem i bóg Ozyrys."
  • 0

#96

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Drugi w kolejnosci byl kaplan Juno.

A w rzeczywistości był nim Hemiunu z rodziny królewskiej.

ok 6500 lat temu.

Dziwne, że narzędzie z tamtej epoki były totalnie prymitywne i nie ma żadnego śladu żadnych zaawansowanych budowli w tamtego okresu.

Mówiąc krócej - wtedy żyli tam ludzie dość prymitywni.

Nie. Należałoby tylko przesunąć pusty sarkofag w Komnacie Króla a drzwi same się otworzą, kamień się odsunie wskazując wejście.

Jakie to proste... mnie zastanawia jedno, jak wszystkie take stare pułapki działąjace tak na wyobraźnię - zapadnie, otwierające się drzwi, ukryte kusze strzelajace strzałami rodem z Indiany Jonesa przetrwały tyle lat i dalej działają? Niesamowici byli ci Egipcjanie, zrobili takie drzwi z kamienia i one do dzisiaj się gładko otwierają i działają :)

Ci co budowali przybędą, będą uczyć wszystkiego, będą naprawiać to, co zostało zniszczone przez ludzi.  

P. Jak będą to robić?  

L. Będą uczyć miłości i dawać miłość. Wszystko było dokładnie przemyślane, opracowane, omówione już za czasów budowy. Juno dużo rozmawiał ze mną.


Szkoda, że jakoś nie ruszli swoich dupsk i nie nauczali miłości w czasach Hitlera i Stalina, nasi troszczący się o nas braciszkowie :D

Albo że w ogóle od razu nie zrobili tego, tylko zmarnowali nam 6500 lat istnienia :D


I to wszystko znowu na podstawie jednej osoby która ma zwidy albo sprytnie udaje...

Przypomniało mi się jak jeden z forumowiczów mówił, że telepaci latali na księżyc i jakiś jeden widział tam lasy i roślinki :lol :

To mnie tylko utwierdza w przekonaniu że takie przedstawienia to ściema dla ludu :lol :
  • 1



#97 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Aquila, Aquila powiedzmy ze juz nie chce mi sie w kolko tego Tobie tlumaczyc.Ide na maly urlop:)


powiem Ci tylko na koniec ze kontakt z nimi urwal sie wraz z narodzinami Chrystusa a kolejne 2000lat mialy byc szansa dla ludzi, ktorej nie wykorzystano.
  • 0

#98

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Legalize, wybacz moje niedopatrzenie...
To przecież iloczyn nie suma :huh2: , ale moje zaintrygowanie nie znika  ;-)  
Nadal czekam na wyjaśnienie. :smile:

Najmnocniej przepraszam za twoje długie oczekiwania... Kto jak kto ale ty powinieneś wiedzieć o co mi chodzi ;)
  • 0

#99

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sęk w tym, że nie wiem i coś mi sie zdaje, że się nie dowiem. :P
  • 0



#100

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eh Legalize przyznaj sie ze palnales glupote, a nie owijasz w bawelne nie wiadomo po co ;-) zauwazylem ze obaj z muhadem posiadacie taka ceche.
  • 0

#101

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie najbardziej interesuje ten przekaz miłości. Nie potrafię kompletnie tego zrozumieć.
Nasza historia jest pełna śmierci i cierpienia. Starożytni niczym się nie różnili od późniejszych ludów. Istniały tortury, wojny, rytualne zabójstwa.
Kultury Mezoameryki-Olmekowie, Majowie a później i Aztekowie oni wszystcy składali ofiary z ludzi, z dzieci. Wczesnodynastyczny Egipt-cała służba była mordowana i pochowana w grobowcu, razem z faraonem. Sumerowie-ciągłe walki z plemionami elamickimi, lulubejami, gutejami.
Kultura kreteńska-składanie ludzi w ofierze. Kartagińczycy-palenie małych dzieci w ofierze.
Jeśli tak miały wyglądać starożtne kultury miłujące pokój i chcące nam przekazać przesłanie miłości to ja dziekuję...
  • 1

#102

Coralus.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Saladyn, podjales bardzo ciekawy temat. Gratuluje.

Od razu widac, ze przeslania P. Lucynki i PCH sa przeslaniami nowoczesnymi, wymyslonymi teraz, a nie tysiace lat temu. Wtedy nikt nie zwracal uwagi na milosc, jak zreszta sam napisales - swiat byl jeszcze gorszy niz teraz, a jesli nie, to przynajmniej niczym sie od niego nie roznil.
  • 0

#103

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zgadzam sie, tamte czasy to byla istna mordownia, a wszyscy sobie wyobrazaja kolorowe czasy, pelne czystosci, milosci itd. A prawda jest taka ze tam ucinali lby na srodku miasta dla zabawy.
  • 0

#104

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Saladyn, zwrociłeś uwagę na interesującą rzecz. Zastanawiam się teraz jak się ma ten boski przekaz miłości, do tego co wiemy na temat przeszłości. Jakoś mi to nie pasuje do odwiecznych zwyczajów np. w Ameryce prekolumbijskiej. Indanie w czasie kulminacji świąt ku czci swoich bogów, potrafili dziennie ukatrupić w ofierze "miłości" tysiące więźniów i jeńców wojennych. Jeśli już mamy mówić o miłości, to raczej była to obsesja zabijania.
  • 1



#105 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A skad Wy wiecie jakie realia panowaly np. 6000 lat temu? Dobre :smile:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych