Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czas budowy Piramidy Cheopsa

piramidacheopsa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
607 odpowiedzi w tym temacie

#76

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za chwilę pozwolisz swojej podświadomości, żeby wybrała życie 4500 lat przed obecnym życiem.


Mam pytanie czy to tak można "cofnąć" każdego człowieka a jeżeli tak to skąd ma wiedzieć co tam się dzieje jak nie żyła w tych czasach a tu odrazy z "niczego" staje się pomocnikiem kapłana.
  • 0

#77

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam taką małą prośbę do osób zaznajomionych z PCH. Na forum była sesja gdzie owa pani omawiała budowe piramidy. Czy ktoś kto jest w temacie pani L. mógłby mi powiedzieć czy Lucyna mówi co było zastosowaniem owej piramidy i kto tam przebywał ?

Odpowiedź na moje pytanie pozwoli mi skonfrontować to co mówi pani Lucyna z zapisami w książkach Sitchina.

Dziękuję ...
  • 0



#78 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

=[dj_cinex]=,

poszukam takiej sesji, tylko napisz dokladnie co chcesz wiedziec, bo nie wiem czy dobrze zrozumialem. :smile:
  • 0

#79

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Odpowiedź na moje pytanie pozwoli mi skonfrontować to co mówi pani Lucyna z zapisami w książkach Sitchina.

Dziękuję ...


Jeśli pani Lucyna czytała Sitchina, to wielce prawdopodobne, że będzie dużo zbieżności. :-D
Nie ma za co ;-)
  • 0



#80

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli pani Lucyna czytała Sitchina

Zna z pewnością, przecież musi wiedzieć co mówić podczas sesji żeby przyciągnąć zwolenników :)
  • 1



#81

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do przyciągania zwolenników...

Jakieś 10-12 lat temu kusiło mnie, żeby zostać takim pseudobadaczem. Pamiętam, że połowa moich kumpli chodziło za mną jak za guru, kiedy opowiadałem im te wszystkie historie ze starozytnymi astronautami. Pożyczali ode mnie różne książki z tego gatunku, dwóch to nawet cała Biblię przeczytało. :mrgreen: Wszyscy nieźle mieliśmy poprane. :lol :

Teraz to mógłbym dopiero czarować teoriami. Po solidnej lekturze pseudonaukowej literatury i ubraniu tego wszystkiego w ścisły fizyczno-astronomiczny język mógłbym pokusić się o coś na miarę channellingów a la fizyka A.D. 20000. Taki pseudonaukowy bełkot sprawiający wrażenie retikuliańskiej Teorii Wszystkiego, czyli pomieszania z poplątaniem wszystkiego, co na tym forum mozna znaleźć. TO BYŁOBY TO!!!

Niestety, już daaawno w te pierdoły nie wierzę :drink: , a kitów pociskać nie będę. :smile:

A wracajac do tematu: ok. 2570 p.n.e. - czas budowy piramidy Cheopsa.
  • 0



#82

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niestety, już daaawno w te pierdoły nie wierzę :drink: , a kitów pociskać nie będę.

W pierdoły nie wierzysz ale i tak pozostajesz GURU bo przecie jesteś fizyk i matematyk, ktory zarowno ma umysł scisły jak i pozosale,
dla ktorego 2x2 zawsze wyjdzie 4, a przecie kazdy wie że nie zawsze tak jest...
Taka mała aluzja ;)
Pozdrawiam
  • 0

#83

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaintrygowałeś mnie...

Kiedy 2 + 2 ≠ 4 ??? :surprised:
  • 0



#84

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mariush, a widzisz wyższa szkoła jazdy :lol :
  • 0

#85

foxsys.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

>>legalize

mnie rowniez baaardzo zainteresowala twoja teoria wyniku 2x2 :surprised:

napisz cos wiecej, nie daj sie prosic
  • 0

#86 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

foxsys, a co wdzisz dziwnego w prostym mnozeniu 2x2 = 4??

mariush, cos mi mowi ,ze bardzo lubisz nabijac sie z innych ktorzy zaglebiaja sie w sprawy ufo itp. Pamietaj, to ze skonczyles fizyke i matematyke, nie robi z Ciebie niewiadomo kogo.Mozesz byc fizykiem ale dochodze ze jestes troche zamkniety w swojej dziedzinie.
Wiem,ze jestes czlowiekiem na poziomie(przynajmniej za takiego CIe uwazam) i prosze Cie zebys troche stonowal w wypowiedzi, bo Twoj poprzedni post nie byl przyjemny.Dziwie sie, ze ktos taki jak Ty pisze w ten sposob.
  • 0

#87

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... tylko napisz dokladnie co chcesz wiedziec, bo nie wiem czy dobrze zrozumialem...


Co pani Lucyna mówiła o budowniczych ?
Kiedy według niej (data) powstała piramida ?
Kto ją budował (nazwa boga - Sumeryjskiego itd. - jeśli taką podaje) ?
Jakie miała przeznaczenie (bo grobowcem nie była) ?
Czy wydarzyło się coś ... w czym owa konstrukcja miała wielkie znaczenie ?
  • 0



#88

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

muhad, może i mój powyższy post był nazbyt ironiczny, ale...

Pamiętaj, ja nigdy nie prowadzę ataków "ad hominem".
Nigdy nie atakuję LUDZI, ale ich ARGUMENTY. Nie przypominam sobie abym na tym forum robił inaczej. A więc co najwyżej nabijam się tylko z tych różnistych teorii. Przyznam, że mogłbym wypowiedzieć sie w tamtym poście bardziej rzeczowo, ale przecież nie wszystkie moje posty muszą być jakimiś poważnymi elaboratami. Trochę emocji w wypowiedzi od czasu do czasu to chyba nic złego?

Nie uważam się także za osobę zamkniętą w kręgu swoich zawodowych zainteresowań. Interesuję się także innymi dziedzinami (niektórymi nawet bardzo jak na amatora) i i jeśli mogę, staram się i w tej kwestii wypowiadać. Choć na pewno robię to rzadziej.

A z siebie nie mam zamiaru robić niewiadomo kogo. Szanuję każdego człowieka jako osobę, ale nie musze zgadzać się z jego poglądami. Z moimi też nikt nie musi się zgadzać. A jesli komuś one przeszkadzają, zawsze zostaje przycisk IGNORUJ i sprawa jest załatwiona.

Pozdrawiam :>

Legalize, co z tym 2 + 2 ? ;-)
  • 0



#89

foxsys.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

>>muhad

masz jakies ograniczenia umyslowe dotyczace czytania ??

przeczytaj jeszcze raz spokojnie co napisal legalize to dowiesz sie co ja widze w tym dziwnego !
  • 0

#90

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote name='!Legalize!'][quote
dla ktorego 2x2 zawsze wyjdzie 4, a przecie kazdy wie że nie zawsze tak jest...[/quote]

moze chodzi o to ze 2x2 na kartce to 4, ale jezeli pomnozyc 2 jablka z 2 bananami to nie wyjda 4 banany lub 4 jabłka, nie wyjda tez 4 jablkowe banany :P liczba jest liczba, NWO...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych