Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jeleni Las Nocą "Nawiedzony Zagracony"

las krzyż duchy nawiedzony demony tabliczka ouija noc strach sam

3 odpowiedzi w tym temacie

Nawiedzony Zagracony.
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, chciałem podzielić się swoimi przygodami na tym forum miłego oglądania i zapraszam na mój kanał na YT link do filmu na dole, pozdrawiam.

• 2

Zuzełka.
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podoba mi się. Zwłaszcza, że jest akurat taka pora roku - idealna na tego typu tematykę. 

• 0

Nawiedzony Zagracony.
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podoba mi się. Zwłaszcza, że jest akurat taka pora roku - idealna na tego typu tematykę. 

Dzięki wielkie doceniam ;)

• 0

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Tematów: 61
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No dokładnie z tymi opowieściami to gruba przesada jest czasem, pamiętam jak miałem ok. 8 lat i babcia mówiła żebym nie podchodził do studni, bo są tam "topielce" w dodatku, później przypadkiem obejrzałem jakąś scenkę z "the ring" na vhs i to mnie kompletnie zraziło do zbliżania się mimo tego, że była zamknięta. Takie opowieści z jednej strony przerażają, a z drugiej właśnie ostrzegają przed czymś, np. Czerwony kapturek ostrzegał przed samotną wędrówką do lasu dziewczęta, które mogłyby zostać tam pobite czy nawet zgwałcone przez jakiegoś wilka "świra" i wiele jest podobnych historii w tym stylu. W każdym bądź razie podziwiam za chęci, doceniam poświęcony czas na zrealizowanie materiału i przygotowanie.

• 0

Dodaj odpowiedź

Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: las, krzyż, duchy, nawiedzony, demony, tabliczka, ouija, noc, strach, sam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u