Skocz do zawartości


Zdjęcie

NIEZWYKŁE UJĘCIA UFO WYKONANE PODCZAS LOTU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Te niezwykłe zdjęcia wykonane zostały 23 lutego 2006 roku za pomocą aparatu w telefonie komórkowym przez jednego z pasażerów samolotu lecącego z lotniska JFK w Nowym Yorku na Florydę.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Autor tych zadziwiających fotografii relacjonuje, iż siedział sobie wygodnie w fotelu i patrzył przez okno, nagle o godzinie 6.23 rano dostrzegł "coś" lecącego bardzo blisko samolotu. Zszokowany szybko spostrzegł, iż są to obiekty w kształcie dysku, po minucie w zasięgu jego wzroku pojawiły się dwa kolejne, identyczne dyski. NOL-e zaczęły układać się w formacie przypominającą literę "V", a po chwili świadek dostrzegł kolejny obiekt, który pojawił się nagle jakby znikąd. Mężczyzna był niezwykle wstrząśnięty tym co widzi, postanowił uwiecznić ten niecodzienny widok, zaczął więc fotografować UFO za pomocą swego telefonu komórkowego. Fotografował je przez 5 minut, aż do ich zniknięcia. W rezultacie udało mu się wykonać kilkanaście niezwykle wyraźnych zdjęć, rzadko stykamy się z materiałem na którym obiekty UFO są aż tak dobrze widoczne.

Więcej zdjęć:
http://www.hbccufo.o...rticle&sid=3955

_______________________________________
Źródło: Serwis NPN
_______________________________________
  • 0



#2

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe, że tak wiele przypadków UFO występuje w okolicy Florydy...
  • 0

#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy mogę prosić o pozwolenie na umieszczenie tej relacji w moim serwisie?
  • 0



#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy mogę prosić o pozwolenie na umieszczenie tej relacji w moim serwisie?


Jeśli pytanie jest do mnie :rotfl: ... to TAK :rotfl:
  • 0



#5

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy mogę prosić o pozwolenie na umieszczenie tej relacji w moim serwisie?



Ha!!!! Fajny news, więc warto go umieścić. (jeśli jest zgoda).

Zresztą odwiedzam Twoją stronę i uważam że jest ok&cool.
  • 0

#6

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to nie dziwne że zostało to zrobione komórką w samolocie? Ostatcznie jeśli tak to złamała ta osoba prawo narażając samolot na katastrofe.
  • 0

#7

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Istotnie, w czasie lotu wszyscy pasażerowie powinni mieć wyłączone telefony, gdyż sygnał z komórek zakłóca sygnał radiowy w kabinie pilotów.
  • 0



#8

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co nie oznacza że nie mozna go włączyć.
  • 0

#9

Zombii.
  • Postów: 76
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ale powinny byc wyłaczone.. pozatym jesli właczone to i tak działaja dosc kiepsko (ale aparaty chyba dobrze)

to może byc oszystwo a moze byc i autentyk :rotfl: mam mieszane uczucia c do tej foty...

wyglada jak NOL ale troche przypomina odblask na szybie.. (ah ta moja wyobraźnia ^^)
fakt że zrobione telefonem w samolocie to moze wskazywac na oszustwo bo jak wyzej ktos powiedział to łamanie prawa i narazanie samolotu na katastrofe..
ale to dosc ładne zdjęcie, ale watpie żeby zrobione w samolocie...
tyle :oops:
  • 0

#10

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

pomyslcie co byscie zrobili na miejscu tego gostka

siedzi sobie spokojnie i wygodnie na swoim siedzeniu, samolot leci a on patrzy przez okno i nagle zauwaza cos dziwnego, przypominajacego UFO, co byscie zrobili na miejscu goscia ??
ja bym wyciagnal aparat tak jak tamten gostek, nawet jakby byl w komorce
  • 0



#11

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja wiele razy latałem samlolotem i wiem z doswiadczenia ze zadnego problemu we włączeniu tel. a tym bardziej zrobieniu zdjecia by nie było
  • 0

#12 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Telefon wlaczylbym tym bardziej gdybym zauwazyl spodki z samolotu i niemamocni:) :D
  • 0

#13

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[center:ee72de5d25]UFO W POBLIŻU SAMOLOTU[/center:ee72de5d25]

To zdjęcie wykonane zostało z pokładu samolotu w dniu 18 kwietnia br. Jego autor był jednym z pasażerów lotu Gdańsk-Kolonia, a fotografia wykonana została prawdopodobnie w okolicach Kolonii.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Poniżej przytaczamy fragment relacji autora:

Przesyłam zdjęcie zrobione aparatem cyfrowym Sony Cybershot Dsc-F707 w dniu 18 kwietnia 2006 o 12:51:56 podczas lotu Gdańsk-Kolonia. Start z Gdańska był o godzinie 11.55, a lot trwał około 1h 20min. Zrobiłem kilka zdjęć w czasie lotu nad chmurami i tylko na tym jednym są widoczne te obiekty. Nie widziałem ich gołym okiem, odkryłem je podczas przeglądania zdjęć w domu. Zwróciłem na to uwagę, ponieważ tematyką UFO interesuję się od dawna. Muszę poszukać w archiwum zdjęcie Księżyca, gdyż na nim również udało mi się uchwycić jakiś dziwny obiekt.

Roman Kapturkiewicz z Gdyni.

Ktoś może powiedzieć, że są to jakieś odblaski światła od okna samolotu, jeżeli tak, dlaczego zatem obiekty pojawiły się tylko na jednym zdjęciu? Świadek wykonał ich przecież kilka. Zdjęcie zostanie poddane analizie przez naszego fotografa, niebawem do niego powrócimy.
______________________________
Opracowanie: Serwis NPN
23 Apr 2006 by NPN

______________________________
  • 0



#14

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjecie z trasy Gdansk-Kolonia wyglada ciekawie, ale mam watpliwosci czy to nie sa jednak jakies refleksy swietlne. Bo po dokladnym przyjrzeniu sie temu zdjeciu znalazlem kilka refleksow udajacych nol-e, tu przyklad:

Dołączona grafika

Tu widac ze to refleksy bo sa na tle chmur, ale gdyby znalazly sie na tle nieba to juz by pretendowaly do miana nol-i (kwestia perspektywy, ktora trudno uchwycic na niebie). Aczkolwiek zastanawiajaca jest duza jasnosc tych obiektow, troche zbyt mocne jak na refleksy, chyba ze w poblizu okna ktos wlaczyl lampke.

A co do zdjec wykonywanych komorka w samolocie:
Jest to mozliwe bez zlamania prawa, gdyz czesc telefonow (tych z wyzszej polki) ma opcje wylaczenia modulu gsm (dzialaja wszystkie funkcje telefonu oprocz mozliwosci wykonywania i odbierania polaczen) wtedy mozna miec ja wlaczona w samolocie (po co?- zeby sluchac mp3, bawic sie gierkami java lub fotografowac nol-e :P )
  • 0

#15 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ale to rozni sie o tych powyzej
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych