Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to mógł być duch? Moja paranormalna historia

duch paranormalne zjawa

  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#16

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może to być wasza wyobraźnia, siła autosugestii :) i wzajemne nakręcanie się jeszcze to potęguje, albo faktycznie coś się dzieje. Ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć. Sama założyłam tu konto x lat temu żeby uzyskać odpowiedzi na takie pytania, bo często doświadczam różnych rzeczy, jak to miialo miejsce kiedyś. I w sumie odpowiedz jest jedna: Jak się uprzesz to wszystko jesteś w stanie wytłumaczyć sobie racjonalnie, byleby tylko żyć spokojnie ( z zamysłem „Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz”), a jak będziesz chciał to wszystkie te zjawiska uznasz za paranormalne :) Ponieważ ciężko jest jednoznacznie udowodnić jedno jak i drugie :) Tłumacz to sobie jak chcesz. Ja na początku jak się bałam to sobie wszystko racjonalizowałam. Teraz z biegiem lat oswoiłam się z różnymi dziwnymi zjawiskami i lubię sobie myśleć ze coś paranormalnego się wokół mnie dzieje, wtedy życie staje się mniej przyziemne :) Nie ma się czego bać, nikt Ci niczego nie udowodni ani tez na upartego niczego nie zaneguje wiec możesz to skategoryzować wg uznania :)
  • 1




 


Also tagged with one or more of these keywords: duch, paranormalne, zjawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych