Skocz do zawartości


Zdjęcie

Największa tajemnica wszechczasów ...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#46

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o skład coca-coli to gdzieś czytałem że recepturę znają tylko dwie osoby, a raczej połowę jeden i połowę drugi koleś. robią koncentrat w jednym miejscu a reszta fabryk go tylko rozciencza.. (goście ubrani jakby uran w rękach mieli, ludzie to piją, a ja nie raz używałem tego zamiast odrdzewiacza :-D). mało tego ci goście mają zakaz podróżowania jednocześnie tym samym środkiem transportu.. płacą im pewnie od groma i już - po co to komu wyciekać ;-) robote by stracili jakby się pojawiła chińska koala-kola..

Powiedz szczerze - naprawdę sądzisz, że produkcja czegokolwiek na skalę przemysłową może w ten sposób działać?

to coca cola ubrała św. Mikołaja na czerwono :D na serio! wykorzystali postać świętego i ubrali go w czerwony strój na potrzeby reklamy :lol i tak zostało :victory: wiele jej zawdzięczamy :lol :lol

To długo powtarzane kłamstwo... Sprawdź źródła podane na http://www.snopes.co...elore/santa.asp
  • 0

#47

mariuszm.
  • Postów: 566
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeglądając dzisiaj stronę z kulinariami natrafiłem na bardzo ciekawy wątek i ambitną wypowiedź jednego z inetrnautów:
"Mnie tylko korci jedna rzecz...
Zauważmy... Z najlepiej chronionych oddzialów Microsoftu, wypływają systemy operacyjne wiele miesięcy przed premierą. Z naszego rządu lista Wielsteina. Ze Scotlandyardu tajemnice narodowe, które rozpropagowywuje sie w internecie... A jeszcze nikt nie wykradł przepisu na panierkę KFC...
Może złóżmy się jakieś kilka tys. ;p Złoty i sciągniemy jakiegoś kucharza na złą drogę... No niech ktoś puści teen przepis w obieg!
To wynalazek którym ludzkość powinna sie dzielić!
A może oni czekają na Nobla?"
Ciekawe spostrzeżenie nieprawdaż? Czyżby panierka była tajemnicą pilniej strzeżoną niż fakt istnienia UFO? :gicior:


Słabo kolega szuka. Był ;-) swego czasu na necie pdf z kilkudziesiecioma przepisami McDonadl i KFC - panierka tez była.

I tak tworzą się legendy (wręcz Urban legends) - poprzez niewiedzę, brak pracowitości w szukaniu......

:-)
  • 0

#48

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Heh, nawet rozprowadzałem ten przepis wśród userów :)
  • 0

#49

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powiem ci tyle michciu ze panierka z kfc to najgorsze gówno jakie jadlem i wiedz ze jestm szczesliwszy nieznajac przepisu i mam nadzieje ze nigdy go nie poznam..SAMA CHEMIA
  • 0

#50

Uwolniony.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli wszystko jest w necie to odpowiedzcie mi na pare pytan:

- skąd MacDonald ma takie frytki? jadlem moze powiedziec wszedzie a mimo to MD ma najelpsze (stary tluszcz)??

- skądoni maja takie bulki na hamburgery? (ufO?)

no wlasnie... jezeli mi odpowiecie to bede oszczedzal tygodniowo ze 120 zl.
  • 0

#51

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na allegro kiedys kupiłem tą panierke z KFC... Koleś pracowal tam ale go wylali wiec zaczoł sprzedawać tą panierke na aukcji. Nie wiem czy jest jeszcze ale naprawde dobra jest.
  • 0

#52

Frost.
  • Postów: 104
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://allegro.pl/item164877413_super_pani..._najtaniej.html"]http://allegro.pl/item164877413_super_pani..._najtaniej.html[/url]

o to i sama panierka ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych