Skocz do zawartości


Zdjęcie

Największa tajemnica wszechczasów ...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#31

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie że ja nie widziałem i nie mam żadnych dowodów. Ale są tacy, którzy podobno dowody widzieli i są święcie przekonani o tym, że kosmici tam są.

I w związku z tym moje niewinne pytanie, dlaczego takie nieważne z punktu widzenia bezpieczeństwa narodowego pierdółkę jak skład CC dało sie utrzymać w tajemnicy, natomiast rzekomych dowodów na istnienie kosmitów w S51 wyciekło już tyle...
  • 0



#32

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rzekomych dowodów na istnienie kosmitów

No to jest b wazne słowo. Co prawda wiele jest tu analiz potwierdzających ich istnienie, mnóstwo zeznań świadków, ale niczego na 100% nie jesteśmy pewni, bynajmniej ja.
  • 0

#33

lukas227.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe a jak sie pozdielimy nagroda ??
  • 0

#34

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o skład coca-coli to gdzieś czytałem że recepturę znają tylko dwie osoby, a raczej połowę jeden i połowę drugi koleś. robią koncentrat w jednym miejscu a reszta fabryk go tylko rozciencza.. (goście ubrani jakby uran w rękach mieli, ludzie to piją, a ja nie raz używałem tego zamiast odrdzewiacza :-D). mało tego ci goście mają zakaz podróżowania jednocześnie tym samym środkiem transportu.. płacą im pewnie od groma i już - po co to komu wyciekać ;-) robote by stracili jakby się pojawiła chińska koala-kola..

a co do strefy 51 to w bazach siłą rzeczy więcej ludzi się kreci dookoła, od wysokich oficerów po szeregowców, którym g... płacą, i "JEŚLI" by zobaczyli np kosmitę lub coś niezwykłego mogli by się tym podzielić z rodziną, aby rozjaśnić im umysł uświadamiając że jest coś jeszcze fascunującego poza głupią robotą nie wiadomo po co.. lub też mogli by coś wypaplać przy wódce żeby było ciekawiej "..a wiesz ty co! u nas to normalnie takie kosmity łażą!" :P bo jest to niejako informacja zmieniająca światopogląd i racji tego wielu mogło by uznać że o tym nie można milczeć..
chociaż co do tej strefy to podchodzę z dużym dystansem..
  • 0

#35

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o skład coca-coli to gdzieś czytałem że recepturę znają tylko dwie osoby

Na pewno receptura jest też na jakiś nośnikach informacji (niech jeden z tej dwójki ma teraz wypadek), oraz receptura przecież jest znana tym co przyrządają ten napój - albo tym co robią to ręcznie albo tym, co projektowali i nadzorują maszyny. A wątpię, aby to ta dwójka ludzi produkowała tyle tego koncentratu (jeżeli rzeczywiście taki koncentrat się robi).

chińska koala-kola..


To już chyba bardziej australijska ;)

mogli by się tym podzielić z rodziną, aby rozjaśnić im umysł uświadamiając że jest coś jeszcze fascunującego poza głupią robotą nie wiadomo po co.. lub też mogli by coś wypaplać przy wódce żeby było ciekawiej

I dlatego istnieje potężne sito dla osób, którzy starają się o takie stanowisko. A szeregowcy... oni nigdy nie majądostępu do takich informacji. Niemożliwe jest, aby następowały przecieki. Wszelkie rzekome wycieki o kosmitach to bajeczka. Przyjmując, że komici tam są - to ich istnienie to byłąby najwyższa tajemnica państwowa. Po pierwsze - o jej istnieniu nie powiadamia się byle kogo, osób o wątpliwej sile psychicznej, a po drugie - jakikolwiek wyciek byłby wykrywany i brutalnie likwidowany. Jasne, USA to kraj demokratyczny, demokracja jakiej możemy pozazdrościć, ale zdradzenie tajemnicy państwowej najwyższej wagi to wyrok śmierci bez możliwości apelacji.

A kto jak kto, ale Jankesi nauczyli się dbać o swoje tajemnice. Dlatego istnienie takich plotek o kosmitach w strefie 51 jest wg mnie argumentem za tym, że ich tam... nie ma ;)
Bo jakby byli, to by takie plotki nie wyciekły tak samo jak nie wyciekają inne, mniej sensacyjne i na pewno teoretycznie słabiej strzeżone plotki :)
  • 0



#36

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skład Coca-Coli ...


A wiecie , że pierwszym kolorem jaki miała Coca-Cola był ... ZIELONY

a Dokaldnie kolor Motor Oil Ktory mienił sie Brązem i Zielonym :victory:
  • 0

#37

over_the_top.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na samym poczatku jednym ze skladników Coca coli byla kokaina, stąd nazwa :D Ciekawe jak wdety smakowała?
  • 0

#38

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zrobić analizę chemiczną panierki i powinno wyjść z czego jest.
  • 0

#39

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

analiza chemiczna pokaze ci związki a nie składniki kulinarne :D
  • 0

#40

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No jak po worku piachu geolodzy znaleźli miejsce w Japonii z którego wypuszczali balony to i z tym by dali rady.
  • 0

#41

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Największą tajemnicą wszechczasów jest to, że panierka nie istnieje :D
( dzisiaj na TVN - Matrix: Rewolucje ).
  • 0

#42

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zastosować telepatię na kucharzu i wszystko wiadome he he... dajcie mi czas do wakacji a dostaniecie przepis :mrgreen: .
  • 0

#43

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

panierka jest zajebista... do kurczaka dobrze zrobionego KOKA-cola i wszystko by bylo si... tradycyjna kuchnia amerykanska... poprostu
  • 0

#44

Luk2222.
  • Postów: 39
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coca cola to jest cos podbiła cały świat DAL CZEGO CO ONA MA TAKIEGO WSPANIAŁEGO???????????
Dołączona grafika
  • 0

#45

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to coca cola ubrała św. Mikołaja na czerwono :D na serio! wykorzystali postać świętego i ubrali go w czerwony strój na potrzeby reklamy :lol i tak zostało :victory: wiele jej zawdzięczamy :lol :lol
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych