Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zbrodnie nazistowskich lekarzy.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 replies to this topic

#16

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po co burzyli?? niewiem na moje to powinni zamurowac całóe niemcy zrobic im tamm jedno wielkie getto i dobre

Ja to z miłą checią całe Niemcy wysłał po norymberdze[zakończeniu wojny] do Rosji na kaukaz żeby wydobywali rope naftową ha... przecież to znakomita szlachetna rasa aryjska wszystko wytrzyma! mróz śnieg!
  • 0

#17

Fender.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli juz to "w ogole"
:roll:
  • 0

#18

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli juz to "w ogole"
:roll:

Czepiasz sie szczgółów, diabeł tkwi w szczegółach jakbys nie wiedział :mad:
  • 0

#19

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wy potraficie tylko pokazać, że jesteście tacy sami jak oni... :-/
Ilu Niemców znasz osobiście, znając życie to pewnie żadnego... :-|
  • 0

#20

Henoch.
  • Postów: 62
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jak by sie czuli gdyby to na nich stosowano takie eksperymenty
  • 0

#21

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przesadzajmy... Wojna już dawno się skończyła, poza tym Polacy też nie byli tacy święci i sami często prowokowali wojny z Cesarstwem Niemieckim.
Nie czuję do Niemców awersji, sporo im zawdzięczamy:)
  • 0

#22

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wy potraficie tylko pokazać, że jesteście tacy sami jak oni... :-/
Ilu Niemców znasz osobiście, znając życie to pewnie żadnego... :-|

Znam 2 albo 3 i wszyscy są pedantami :-/

Nie przesadzajmy... Wojna już dawno się skończyła, poza tym Polacy też nie byli tacy święci i sami często prowokowali wojny z Cesarstwem Niemieckim.
Nie czuję do Niemców awersji, sporo im zawdzięczamy:)

Zawdzięczamy to im tylko złło i komercje ! Typu tokio hotel :-/ Tak jasne prowokowaliśmy to według ciebie to niemcy to są silnym narodem ? :surprised: wiesz co to sie przeprowadz do niemiec i zmien swoją narodowsc i kraj tak bedzie lepiej :surprised: jak mozna lubic tych smieci... przegrali I wojnę Swiatową którą rozpoczeli ! PRzegrali II wojne swiatową jako rewanż i co? Są słabi. Takie jest moje zdanie na ich temat i go nie zmienie!
  • 0

#23

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znam 2 albo 3 i wszyscy są pedantami :-/

I za to należy nienawidzić ich naród? Po prostu brak mi słow... :surprised:
  • 0

#24

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Choćby przez Niemcy przechodziły do Polski wszystkie nowinki techniczne, w sztuce. Dzięki nim w niektórych miastach po wojnie była elektryczność, kanalizacja. Przede wszystkim zawdzięczamy im choćby rozwój miast, handlu (słynne prawo magdeburskie, które w nieco zmienionej formie obowiązywało w Polsce).
Mógłbym tak wymieniać i wymieniać...
I wojna światowa była pewna, długo przed nią państwa zaczęły tworzyć przymierza. Wszystko przez wielkie imperia kolonialne.
Niemcy nie rozpoczęły I wojny światowej...
W czasie II wojny nie wszyscy Niemcy byli nazistami, istniały grupy, które starały się zwalczać politykę Hitlera, które pomagały ludności żydowskiej itp.

Co do pytania... Tak, Niemcy byli i są silnym narodem, który z niewielkimi wyjątkami długo był europejskim hegemonem.

Giertych może i chciałby nauczać patriotyzmu, wybielając historię naszego kraju, jednak dla mnie jest to tylko jej fałszowanie. Prawda jest taka, że w czasie rozbiorów jedynie szlachta miała świadomość narodową. Romantyczne wizje roztaczane choćby przez Mickiewicza to bujda...

Świat bardzo dużo zawdzięcza Niemcom, choćby wielu wybitnych filozofów:)


Co do tematu, to za Nałkowską "Ludzie ludziom zgotowali ten los". Wszystko przez chore fantazje zakompleksionego człowieczka... Wszystkie pseudomedyczne eksperymenty, bzdury o idealnej rasie (u Niemców wcześnie pojawia się prąd, który wywodzi ich od Teutonów i mówi, ze mają oni rządzić Europą, jako jedyni spadkobiercy Imperium Romanum).
Lekarze nazistowscy powinni bardziej cierpieć przed śmiercią...
Właśnie takie wydarzenia to idealny przykład co powodują mutacje, pozornie dobrych ideologii jak nacjonalizm czy w ZSRR komunizm...
  • 0

#25

Łukanio.
  • Postów: 52
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co to tylko niemcy tak robili w historii ??? A ruscy to lepsi?
Czytaliście książkę ,,Inny świat ''Grudzińskiego? Też kopara opada, a Medaliony tez czytałem i do tej pory pamietam te okropności a mineło juz ładnych pare latek..

A słyszeliście jakim torturom poddawali jeńców Chińczycy??? i Koreańczycy po wietnamie???

To dopiero masakra!!! Myśle ze zapoznani w temacie zgodzą sie ze mna ze najokrutniejsze tortury stosowali Chińczycy...
  • 0

#26

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Japończycy też torturowali jeńców, Polacy torturowali... Jak już pisałem, nie ma idealnego narodu, każdy ma czarne karty w swojej historii.
Mnie przeraziło swego czasu to co robili Ukraińcy z Polakami, straszne...
Według mnie, oni byli mistrzami w zadawaniu bólu i cierpienia.

Wymienię kilka, które najbardziej zapadły mi w pamięć:

-przecinanie tułowia na pół piłą
-obcinanie kobietom piersi sierpem
-rozcinanie brzucha ciężarnej kobiecie, wkładanie tam żywego kota i zaszywanie brzucha
-rozcinanie brzucha i wlewanie tam wrzątku
-wkładanie do pochwy rozżarzonego żelaza
-rozcinanie brzucha, wsypywanie do środka karmy dla swiń, które miały ją wyjadać rozrywając wnętrzności
-przybijanie nożem do stołu języka małego dziecka
-krajanie nożem małych dzieci i rozrzucanie części ich ciała po wiosce
-wieszanie dziecka za genitalia na klamce od drzwi
-wbijanie kołków między żebra
-przybijanie dzieci dookoła drzewa (wianuszek)
-obdzieranie ludzi ze skóry i posypywanie solą

Nie pamiętam dokładnie strony, na której o tym czytałem, było tam wymienionych ponad 100 rodzajów tortur...
  • 0

#27

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polacy tez byli niczego sobie w torturowaniu to fakt!!

ale niemców nienawidze za to ze torturowali moich rodaków!!
  • 0

#28

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I za to należy nienawidzić ich naród? Po prostu brak mi słow... :surprised:

Nie wliczając hitlera i tokio hotel jeszcze.. i innych smieci narodu typu marks engels który wymyslił socjalizm który przerodził sie w komunizm... niemcy to same zło i tyle...

[ Dodano: 2006-11-14, 19:31 ]

Niemcy nie rozpoczęły I wojny światowej...

Rozpoczeły ddziałania wojenne najezdzając na Francje,elcz podbicie Paryża sie nie udało iw tym samym czasie na Rosję... i wtedy działania Niemiec były prowadzone na 2 frontach... więc rozpoczeły I Wojnę Światową jako 1 panstwo zaczęło akcję zbrojną! i nie zmieniaj faktów!
  • 0

#29

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niemcy pierwsze wypowiedziały wojnę? :)
O Austro-Węgrach i Serbii pan słyszał?

Za I wojnę światową ponoszą winę wszystkie państwa. Agresywna polityka kolonialna, próby dominacji poza granicami własnego państwa, to o to chodziło w I wojnie światowej.

Socjalizm był zły? To, że zmutował w tą groteskową wersję w ZSRR nie znaczy, ze jego założenia były złe.
Słyszałeś o I, II międzynarodówce, sytuacji proletariatu?
Liberalizm nic nie mógł poradzić na głód i biedę tej warstwy ludności.
Znienawidzeni przez ciebie twórcy socjalizmu walczyli o polepszenie losu prostego robotnika.

Proponuję przeczytać kilka prac Marksa, Engelsa a dopiero potem wygłaszać opinie...
  • 0

#30

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Liberalizm nic nie mógł poradzić na głód i biedę tej warstwy ludności.
Znienawidzeni przez ciebie twórcy socjalizmu walczyli o polepszenie losu prostego robotnika.

Bo oni zawsze proboją zmienic swiat, ale im to nie wychodzi... więc lepiej już niech tego swiata nie ratują! :]

Niemcy pierwsze wypowiedziały wojnę? :)

Chodziło mi o działania wojenne... przecież Niemcy wczesniej zaczęły działania wojenne niż Astro-Węgry...

Niemcy pierwsze wypowiedziały wojnę? :)
O Austro-Węgrach i Serbii pan słyszał?

To jest wliczane jako w wojne bałkanską panie historyku ;] . Był zamach w Sarajewie dlatego ze Asturo-Węgry chciały bodajze dopuscic aneksji Bosni i Chercegowiny? Ogólnie rzecz biorąc kocioł bałkanski był przyczyną wybuchu I Wojny Światowej, ale działania wojenne i ruchy wojsk rozpoczęli Niemcy ! ;] i to wiem z historii! bo mielismy to nie dawno na historii i jakos ze spr. dostałem 5 ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych