Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co o tym myslicie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dawido222.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,jakieś 2 miesiące temu moja dziewczyną zginęła w wypadku, od tego czasu dzieją się dziwne rzeczy, np spadające rzeczy w pokoju, w nocy dziwne hałasy na strychu a raz to słyszałem tam jej głos, już nie wiem czy mi odbija czy jest coś na rzeczy, co o tym myślicie?
  • 0

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tęsknisz za nią i przez to jesteś przewrażliwiony. Spróbuj porozmawiać z jej krewnymi o tym co czujesz.


  • 1



#3

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogromnie Ci współczuję. Spotkała Cię wielka tragedia, a takie wydarzenia nie przechodzą bez echa i na pewno nie w dwa miesiące. Rozmowa - koniecznie. Ale czy z krewnymi czy może jednak z terapeutą..?

A co do tych dziwnych rzeczy - czy faktyczne sądzisz, że ukochana Cię... straszy? Czy raczej zwracasz uwagę na wydarzenia, których normalnie byś nie zauważył i nadajesz im zupełnie niezasłużoną rangę?

 

Przepraszam, może nie to chciałeś usłyszeć, ale wydaje mi się, że duchy na strychu to ostatnia rzecz jakiej teraz potrzebujesz. Nie rób sobie tego.


  • 0



#4

Dawido222.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też jestem zdania że wmawiam to sobie ale może warto jednak z kimś nawet popisać o tym a co do rozmowy z bliskimi to nic nie dalo , a terapeutę to muszę przemyśleć bo nie pierwszy mi to mówisz a samemu ciężko z tego wyjść.
  • 2

#5

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wg mnie najlepszy lek to znalezc nowa dziewczyne. Jak jestes przystojny, interesujacy i bogaty to problemu nie powinienes miec.

Użytkownik Color Coelestinus edytował ten post 24.08.2018 - 21:26

  • 1

#6

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet nie tyle wmawiasz, co po prostu... samo ci się robi, jeśli rozumiesz, co chcę powiedzieć. Jakby poza Tobą, mimowolnie.

A wyjść z takiego stanu może faktycznie być ciężko, fakt. Pomoc czasem się przydaje.


  • 1



#7

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak jestes przystojny, interesujacy i bogaty to problemu nie powinienes miec.

 

Czemu kobiety patrzą na zawartośc portfela... :/ Nie rozumiem tego.

Co do tematu dobrze tak sie wygadać obcym osobom w internecie, to pomaga.


  • 0



#8

Dawido222.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet nie tyle wmawiasz, co po prostu... samo ci się robi, jeśli rozumiesz, co chcę powiedzieć. Jakby poza Tobą, mimowolnie.
A wyjść z takiego stanu może faktycznie być ciężko, fakt. Pomoc czasem się przydaje.


Rozumiem o co ci chodzi.

Wg mnie najlepszy lek to znalezc nowa dziewczyne. Jak jestes przystojny, interesujacy i bogaty to problemu nie powinienes miec.


  • 0

#9

Captaii.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Pomódl się za nią. Być może to pomoże, bo czytałem kiedyś o podobnych przypadkach i tam pomogło. Straszenie znikło.


  • 0

#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja słyszałem, że na straszenie pomaga założenie worka na głowę. Nie pamiętam tylko, czy wtedy przestaje straszyć, czy samemu się straszy innych... Ale to chyba nie jest takie ważne.





#11

luk3Z.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,jakieś 2 miesiące temu moja dziewczyną zginęła w wypadku, od tego czasu dzieją się dziwne rzeczy, np spadające rzeczy w pokoju, w nocy dziwne hałasy na strychu a raz to słyszałem tam jej głos, już nie wiem czy mi odbija czy jest coś na rzeczy, co o tym myślicie?

 

To jest poltergeist.

Być może pomoże modlitwa i prośba o odejście.

Widzę, że zjawisko poltergeistów się "nasiliło", gdyż coraz więcej jest ludzi na ziemi w świecie materialnym.

Mój kolega medium opisuje to tak - gdy człowiek umiera to pozostaje po nim tylko energia. Dusze ludzi mają postać świecących kul.

Czasami zostają (z jakichś powdów) wśród żywych ludzi i się błąkają. Niektóre dusze nie widzą, że już nie żyją i są "zapętlone".

 

Poltergeist nie bierze się z nikąd. Ktoś umiera, a później przychodzi do miejsc w których był za życia (choć nie zawsze przychodzi).
Ważna jest też historia domu w którym mieszkamy, bo może mieszkamy z byłymi właścicielami, których już nie widać w świecie materialnym.

A jeśli chodzi o szyby i lustra - możemy w nich dużo zobaczyć jako odbicie, choć normalnie tego nie widać.
Pamiętajmy, że gdy ktoś umrze przysłaniamy lustra (gdzieniegdzie jeszcze robią tak ludzie na wsi).


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych