Skocz do zawartości


Zdjęcie

Smartphony zabijaja ludzkosc. Wojskowe dokumenty ujawnione.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja się zastanawiam co jest powodem zainteresowania na siłę innych ludzi swoimi herezjami wynikającymi najwyraźniej z niedoinformowania lub ignorancji.

To też ciekawy temat, po co i dlaczego? W wielu przypadkach tacy ludzie posuwają się do manipulacji, tylko po to by przekonać innych ludzi, przekabacić ich na swoją chorą ideologicznie stronę... eh. Jeszcze jakakolwiek próba merytorycznej polemiki z takimi ludźmi jest niezmiernie ciężka.

 

Co chwilę odbywam rozmowę na temat szkodliwości któregoś z produktów spożywczych, ostatnio było o mleku i procesowi UHT (największym syfie według rozmówcy). Jednak zapytana osoba o rozwinięcie skrótu i pobieżne wyjaśnienie, uciekała od tematu.

 

Przepraszam za offtop ale myślę, że problem leży bardzo blisko zwolenników teorii o śmiertelnej szkodliwości fal radiowych.


  • 0

#17

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja się zastanawiam co jest powodem zainteresowania na siłę innych ludzi swoimi herezjami wynikającymi najwyraźniej z niedoinformowania lub ignorancji.

To też ciekawy temat, po co i dlaczego? W wielu przypadkach tacy ludzie posuwają się do manipulacji, tylko po to by przekonać innych ludzi, przekabacić ich na swoją chorą ideologicznie stronę... eh. Jeszcze jakakolwiek próba merytorycznej polemiki z takimi ludźmi jest niezmiernie ciężka.

 

Co chwilę odbywam rozmowę na temat szkodliwości któregoś z produktów spożywczych, ostatnio było o mleku i procesowi UHT (największym syfie według rozmówcy). Jednak zapytana osoba o rozwinięcie skrótu i pobieżne wyjaśnienie, uciekała od tematu.

 

Przepraszam za offtop ale myślę, że problem leży bardzo blisko zwolenników teorii o śmiertelnej szkodliwości fal radiowych.

Poczucie rozwiązywania tajemnicy, poczucie wyjątkowości ( jam oświecony nauczam tłumy owieczek, tylko ja sie kapnąłem w spisku reszta ludzi "spi" itp ), wygodna wymówka na którą mozna zwalić wszystko co jest nie tak w twoim zyciu, względy ideologiczne ( zydzi to zydzi tamto, spisek szatanistów itp ), nuda zyciowa i multum innych powodów. 


  • 1



#18

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Zaloze sie, ze nikt nie przeczytal 14 stron ujawnionych dokumentów wojskowych.

 

Mr. Barrie Tower.


  • -1

#19

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że ty przeczytałes, tak samo jak najświeższe badania naukowe na ten temat?
  • 0

#20

Arya.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie, gość w innym wątku twierdzi, że ma chip wczepiony od 30 lat i jest kontrolowany.

To chyba rozjaśnia sytuację.
  • 2

#21

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

A masz link do tych ujawnionych przez wojsko dokumentów? Skoro je ujawniono, to gdzieś są dostępne. Nie wierzę z góry autorom filmików, twierdzących że mają jakieś super dokumenty, tylko nie podadzą skąd je mają.

Zalaczylem dokumenty w poprzednim poscie.

 

To nie zaznaczenie ani udowodnienie ani nie podanie informacji tylko linku bez opisu.


  • 0

#22

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzie i tak żyją dużej niż kiedyś. Są zdrowsi, rzadko chorują. Nie wiem po co generalnie nakręcać takie teorie spiskowe. Nawet jeżeli 10% jej to prawda to i tak nic z tym nie zostanie zrobione. To już jest część życia w społeczeństwie. Próba udowodnienia szkodliwości na zdrowie człowieka poprzez mówienie, że telefony i WiFi są złe to jak próba wmówienia ludziom, że od dzisiaj mają konsumować swoje odchody bo to przedłuża życie. Tak samo jak w przypadku tej teorii spiskowej ktoś będzie ją propagował.


  • 0

#23

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja się zastanawiam co jest powodem zainteresowania na siłę innych ludzi swoimi herezjami wynikającymi najwyraźniej z niedoinformowania lub ignorancji.

To też ciekawy temat, po co i dlaczego? W wielu przypadkach tacy ludzie posuwają się do manipulacji, tylko po to by przekonać innych ludzi, przekabacić ich na swoją chorą ideologicznie stronę... eh. Jeszcze jakakolwiek próba merytorycznej polemiki z takimi ludźmi jest niezmiernie ciężka.

Trollowanie, czyli czerpanie radochy z Twojego zainteresowania kupą shitu. Trolling, to jeden z powodów. Inny, to niedouczenie, niski poziom inteligencji, niska samoocena i próba podbudowania swojego ego, poklask wśród innych półgłówków równych sobie itd... Przykładów mogą być setki.





#24

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Zadnego trollowania z mojej strony. Zadnej teorii spiskowej w tym watku, mimo ze temat zalozylem w takim dziale. Zadnej ideologii. Nie zamierzam zmieniac swiata. Zalaczylem dokumenty. Prawdziwe dokumenty i wywiad z Barrie Tower. 

Nie podoba sie watek. Nie czytaj dokumentów i nie ogladaj wywiadu. Krytykowanie bez zapoznania sie z trescia materialów, które zamiescilem jest trollowaniem.  


Użytkownik AlienMIND edytował ten post 12.08.2018 - 21:19

  • 0

#25

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dokument, który linkowałeś, to nie jest ujawnienie żadnych nieznanych informacji. To po prostu spis treści przeglądu badań na temat wpływu mikrofal na substancje biologiczne. Badań, co warto podkreślić, opublikowanych już do tego czasu (1971) w czasopismach naukowych, czyli jawnych.

Dokument w linku ma 14 stron z 95 i obejmuje sam tylko spis treści z podaną numeracją stron. Nie ma tam ani jednego zacytowanego badania. Nie ma tam ani jednego słowa, które potwierdza insynuacje autora tamtego filmu. Jeśli dla ciebie dowodem na spisek jest opis tego w jaki sposób w przeglądzie zapisano tytuły, która liczba oznacza rok wydania a która wolumin, to albo nie wiesz jak wygląda praca naukowa albo zwyczajnie nie zapoznałeś się z treścią dokumentu.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 13.08.2018 - 00:57

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych