Skocz do zawartości


Zdjęcie

Smartphony zabijaja ludzkosc. Wojskowe dokumenty ujawnione.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ujawnione dokumenty przez wojsko po dokonanych badaniach i testach, jakie wplyw na ludzi maja mikrofale i promieniowanie czestotliwosci radiowych. Dokumenty pochodza z 1979 roku i zostaly ujawnione nie dawno.

 


  • 0

#2

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że w 1979 roku jeszcze nie było smartphonów, ale mogę sie mylić...
  • 0

#3

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że w 1979 roku jeszcze nie było smartphonów, ale mogę sie mylić...

http://safeschool.ca...ve_Brief_1_.pdf


  • -1

#4

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A masz link do tych ujawnionych przez wojsko dokumentów? Skoro je ujawniono, to gdzieś są dostępne. Nie wierzę z góry autorom filmików, twierdzących że mają jakieś super dokumenty, tylko nie podadzą skąd je mają.


  • 1



#5

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A masz link do tych ujawnionych przez wojsko dokumentów? Skoro je ujawniono, to gdzieś są dostępne. Nie wierzę z góry autorom filmików, twierdzących że mają jakieś super dokumenty, tylko nie podadzą skąd je mają.

Zalaczylem dokumenty w poprzednim poscie.


Użytkownik AlienMIND edytował ten post 06.08.2018 - 12:09

  • 0

#6

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla mniej spostrzegawczych wklejam link do głównej strony na serwerach której znajduje się wspomniany .pdf

Stronka w swoim wydźwięku przypomina antyszczepionkowców, tyle, że tutaj mamy do czynienia z krucjatą przeciwko wifi :D

 

Autorowi chciałbym tylko przypomniać, że w internecie niestety każdy ma prawo założyć sobie stronę intenetową i wypisywać na niej bzdury jakie mu tylko przyjdą do głowy. Tylko od czytelnika zależy czy pokieruje się zdrowym rozsądkiem czy łyknie jak , mówiąc kolokwialnie, pelikan każdą podaną mu bzdurę.

Jak takie strony (dla oszołomów) to jest dla ciebie źródło rzetelnej informacji to ja nie mam żadnych pytań... 

 

edit: postanowiłem pogrzebać jeszcze chwilę i dowiedzieć się czegoś o autorze / autorach strony ale po kliknięciu w odnośnik "About Us" okazało się, że link prowadzi do nikąd… w sumie nic dziwnego, też bym się nie podpisał pod bzdurami wypisanymi na stronie stworzonej w kreatorze z templatki w 5 minut ;)


Użytkownik fussy edytował ten post 06.08.2018 - 13:04

  • 0

#7

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dokument ma 95 stron a link zawiera kilka stron z spisem treści. Z dokumentu nic nie wynika.


  • 0



#8

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że w 1979 roku jeszcze nie było smartphonów, ale mogę sie mylić...

http://safeschool.ca...ve_Brief_1_.pdf
Myślałem, że to wina mojego SMARTFONA, że pdf zawiera 11 stron z około 100.
Otóż smartfony pojawiły się około roku 2005.

Badań na temat radiacji mikrofalowej jest sporo i to dużo swieższych, niż te z poprzedniego wieku.

Jest jeszcze sprawa dawki takiego promieniowania, a jak wiadomo z chemii, to dawka czyni truciznę.

Użytkownik Tiga edytował ten post 06.08.2018 - 13:56

  • 0

#9

Wusowski.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Promieniowania radiowe i mikrofalowe (wbrew mylącej nazwie) cechują się dość dużą długością fali. Proporcja zagrożenia dla zdrowia człowieka idzie jednak w drugą stronę, tzn. im krótsza fala, np. promieniowanie UV czy Rentgenowskie, tym więcej niesie ona za sobą negatywnych konsekwencji dla naszego zdrowia. Jednakże przy długotrwałym wystawieniu, wszystko może okazać się szkodliwe, tak jak to zauważył Tiga. Nie doszukiwałbym się w tym jednak owianych złą sławą spisków, mających na celu sianie zagłady. Po prostu, wraz ze wzrostem jakości technologii, a co za tym idzie wygody naszego życia, wzrasta jednocześnie ryzyko zachorowań.


  • 0

#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Proporcja zagrożenia dla zdrowia człowieka idzie jednak w drugą stronę, tzn. im krótsza fala, np. promieniowanie UV czy Rentgenowskie, tym więcej niesie ona za sobą negatywnych konsekwencji dla naszego zdrowia. 

Problem w tym, że brak podstawowej wiedzy u ludzi tworzących takie teorie nie pozwala im na ogarnięcie tematu. To klasyka typu chemtrails, płaska ziemia i reptilianie... Brak słów po prostu.

Rozumiem, że zagadnienie promieniowania radiowego to trochę grubszy temat, ale do ogarnięcia w podstawach. 

Tiga wspomina o dawkach, co jest podstawą do określenia szkodliwości. Równie szkodliwe jest promieniowanie elektromagnetyczne docierające do nas z różnych urządzeń. Zwiększenie dawki jednorazowej spowoduje ogromne spustoszenia w naszym organizmie, czego nie będzie przy standardowych dawkach serwowanych przez sto lat.

Taka to teoria...

 

Smartfony zabijajo, mikrofalówki zabijajo, a auta nie zabijajo.  :facepalm:





#11

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkodzi też promieniowanie kosmiczne, jakoś nikt o tym nie krzyczy :szczerb:


  • 0

#12

Wusowski.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobnie jak nikt z teoretyków spiskowych nie krzyczy, że lekarze spiskują robiąc nam zdjęcia Rentgenowskie ;) Dawka i czas ekspozycji są co prawda nieporównywalnie mniejsze, ale za to szkodliwość dużo większa niż w przypadku promieniowania pochodzącego z telefonów.


  • 0

#13

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Promieniowanie z telefonów nie szkodzi wcale, bo nie ma jak. To nie jest promieniowanie jonizujące, więc jedyne efekty przy tych częstotliwościach, jakie ono ma, to efekty termiczne. A każdy posiadacz mikrofalówki wie, ile potrzeba czasu i energii by mikrofalówka podgrzała jedzenie z zewnątrz pozostawiając środek zupełnie zimnym...

Jedyny negatywny efekt, jaki zaobserwowano w związku z telefonami komórkowymi to spadek żywotności i jakości plemników u kompulsywnych posiadaczy komórek w spodniach. Przy czym tych badań było tylko kilka, i bardziej sugerowały statystyczną korelację, a nie definitywny efekt zdrowotny...
  • 0



#14

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeviez to mutacja starego halunu. Zaczeło sie od mikrofalowek potem byly komputery a teraz smartphony...
Wielbiciele spiskow nawet nie potrafia wymyslec nic oryginalnego.
  • 0



#15

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dokładnie. Zawsze przyczyną wszelkiego zła ma być nowy środek techniczny. Czyli dziś będzie to smartfon, ale już nie zwykła komórka, bo do tego się przyzwyczajono. Jak wejdzie na rynek telefon z hologramem czy czymś takim, to spiskolubcy się przerzucą.


  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych