Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mind Control z wykorzystaniem zaawansowanej technologii

Mind Control Hive Mind Superkomputer Targeted Individual Gang Stalking CIA Kontrola umyslu

  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#61

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Podalem wam zródla. Dr Robert Duncan i Bryan Tew (kanal na youtubie). Zapraszam jeszcze raz na blog https://thoughtsnotmine.wordpress.com/ Zapoznajcie sie z trescia tego bloga oraz ze zjawiskiem TARGETED INDIVIDUAL i GANG STALKING. Zeby choc troche zrozumiec temat, który poruszylem nalezy najpierw jednak troche poczytac. Informacji jest mnóstwo na ten temat.  

Eksperyment z bykiem i malpami z 1965 roku. W przypadku malp nie byl potrzebny nawet implant. 


W Anglii od samego poczatku (2010) na moich plecach mialem MI5/MI6. Nic jednak o tym nie wiedzialem. Zylem normalnie. Pojawily sie jednak problemy w pracy. W 2015 roku dla MI5  stalem sie TARGETED INDIVIDUAL. Falszywe skargii na policje od ludzi z którymi mieszkalem. Zmienialem miejsca zamieszkania, ale skargi na policje nie zniknely. Dowiadywalem sie o nich od kolegow w pracy. Nastepnie pojawil sie GANG STALKING. I takim sladem doszedlem do watku Technologii Kontroli Umyslu. Postanowilem wrócic do Polski (pol roku temu). Wszystkie problemy wiazalem z Anglia i MI5. Jednak tutaj sytuacja sie nie zmienila. Ba! Dowiedzialem sie, ze od conajmniej 30 lat bylem ludzka swinka morska, na której byla testowana technologia kontroli umyslu. Niewiem jednak w jaki sposób zostal umieszczony implant w mojej glowie. Niewiem jakie byly mozliwosci w tamtym czasie. Staram sie nawiazac jednak kontakt z odwaznymi dziennikarzami i bylymi agentami, zeby dowiedziec sie wiecej o sposobach implantowania chipów w tamtym czasie. Nie bedzie jednak latwo o taki kontakt i wspolprace. Technologia jest prawdziwa i juz nie sa potrzebne zadne implanty. Obecnie wykorzystywana jest w tych celach NANOTECHNOLOGIA. Jeszcze raz polecam informacje udzielane przez dr Roberta Duncana. Gdy wyjechalem do Anglii, MI5/MI6 zostalo o tym poinformowane przez sluzby w Polsce.    


Niczego sobie nie wymyslilem. Nie jestem zainteresowany teoriami spiskowymi. Zawsze poszukuje prawdy. Gdyby nie moje doswiadczenia w Wielkiej Brytanii, to napewno niezainteresowalbym sie technologiczna kontrola umyslu. Prawdopodobnie wciaz kwalifkowalbym ja do teorii spiskowych, technologii przyszlosci. Jednak mam swoje doswiadczenia i wiem, ze taka technologia juz istnieje. Zrobilem swoje dochodzenie w tej sprawie. Mnie jednak mozecie nie wierzyc, dlatego odsylam was do dr Roberta Duncana.

 

Mapowanie mózgu. Czytanie mysli. Wysylanie syntetycznych mysli. Manipulowanie emocjami. Wysylanie glosów do czaszki (Voice2skull). Modulowanie snów. Ogladanie twoimi oczami itd. Dr Robert Duncan napisal na ten temat ksiazke. Bryan Tew opowiada o tej technologii na swoim kanale YT. Technologia i caly psychologiczny program jest szeroko zakrojony, gleboko rozwinieta i bardzo zaawansowana. Jesli nie wiesz z czym masz do czynienia, jest w stanie doprowadzic cie do szalenstwa. 


Autor blogu https://thoughtsnotmine.wordpress.com/ przechodzil przez podobne doswiadczenia do moich.


Użytkownik AlienMIND edytował ten post 13.08.2018 - 00:10

  • -2

#62

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

AlienMIND

Szczerze? Byleś po pomoc u jakiegoś specjalisty? Tu nie ma żadnych podsmiechujek. Tutaj widać już ostra schizofrenie paranoidalna. Idąc do lekarza przynajmniej zmniejszysz objawy.

 

nie cytuj całego posta. 

Wszystko


Użytkownik Wszystko edytował ten post 13.08.2018 - 20:12

  • 1

#63

JemPlacki.

    Król Benzenu

  • Postów: 28
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skąd wiesz o tak supertajnych informacjach? I ogólnie jeśli napisałeś o tym wszystkim na forum internetowym to możesz mieć pewne problemy. Informuj nas na bieżąco czy przypadkiem nie jesteś śledzony przez panów w czerni.


  • 0



#64

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Ja tak w kwestiach formalno-technicznych:
1. Grafenu się nie wydobywa, grafen się produkuje. Najprościej go można zrobić odklejając taśmę samoprzylepną 3M z kawałka grafitu. Piekielnie ciężko jednak jest wytworzyć jednolity kawałek grafenu, i w tym kierunku obecnie idą prace naukowców. Ten, komu pierwszemu się to uda, zbije majątek dla swojej uczelni/firmy.
2. Ze względu na powyższy punkt nikt nie produkuje niczego z grafenem w środku - zwyczajnie nie mają takich możliwości technicznych. Najlepsze laboratoria nie wyszły poza pojedyncze tranzystory i diody z grafenu. A pracują nad tym Google, IBM, Intel, Alibaba(tak, ta chińska korporacja sprzedająca hurtem i detalicznie chiński chłam; pracują też nad własnymi komputerami kwantowymi) i w praktyce każda większa firma i uczelnia zajmująca się półprzewodnikami.
3. Gdyby ktoś przyniósł grafenowy chip do którejś z wymienionych wyżej firm/uczelni, z miejsca stałby się milionerem tylko za samą możliwość jego zbadania przez naukowców i inżynierów.

Co do tematu, to z chęcią obejrzałbym sobie taki grafenowy implant/chip do kontroli umysłu. Ktoś coś?
  • 1



#65

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Na zniewolenie musimy się zgodzić my sami i nie ważne jest to jak wygląda chip zniewolenia, czy jest z grafenu czy biologiczny. W niewole wpadamy bardzo łatwo o wiele ciężej jest się z niej wydosać.

Jam jest Pan, Bóg twój, którym cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli.

Do wyzwolenia Izraelici potrzebowali pomocy Boga, który spuścił na Egipt dziesięć plag.
W Starym Testamenci wyraźnie widać, że naród wybrany nie był trzymany przez 400 lat w kajdanach, zniewolenie dotyczyło ich umysłów.


  • 0

#66

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oczywiście rzuciłem Grafen jako najlepszy przykład budulca do jednolitego układu tego typu chipa. Ponieważ za dużo tutaj jest wywodów o tym, że ów chip jest nie możliwy poprzez zasilanie, przewodniki itd. cała konstrukcja techniczna rzuca się w oczy. Szukałem szybkiego przykładu, że nie musi to być skomplikowany procesor z wielu surowców a w teorii być może tylko stworzony z jednego tworzywa.


  • 0

#67

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ci targetowi indywidualiści są tak pięknie kontrolowani chipami, że są najaktywniejszymi ujawniaczami tej "prawdy". Ot paradoks - ludzie uważający, że mają dowody na to, ze kontroluje się ich umysły, w żadnym swoim zachowaniu nie wykazują śladów sterowania, zamiast tego działają na szkodę tych, którzy rzekomo mają ich kontrolować.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 13.08.2018 - 20:13

  • 0



#68

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...
... z chęcią obejrzałbym sobie taki grafenowy implant/chip do kontroli umysłu. Ktoś coś?

Musisz poczekać, aż któryś forumowicz sobie taki wydłubie i da popatrzeć. Może autor?...





#69

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ot paradoks - ludzie uważający, że mają dowody na to, ze kontroluje się ich umysły, w żadnym swoim zachowaniu nie wykazują śladów sterowania, zamiast tego działają na szkodę tych, którzy rzekomo mają ich kontrolować.

 

Mam pytanie do Ciebie i innych ogarniętych ludzi.

Nie chcę tutaj uchodzić za zwolennika teorii. Jednak od dawna chodzi mi po głowie pewna hipoteza. Bardzo ciekawą taktyką wbrew temu, że uważasz to za paradoks ja widzę psychologiczną sztuczkę, która działa w masowej skali. Nie mniej jednak nie uważam tego co napiszę, iż działa to w przypadku każdym. Po prostu trend, który obrazuje pewnych ludzi zajmujących się rozkręcaniem teorii spiskowych został wykorzystany przez dane organizacje do siania pewnej dezinformacji. Ukierunkowana taktyka dla ludzi inteligentnych, którzy zamiast analizować samodzielnie pewne aspekty mają podany gotowy zestaw informacji przez różnych osobników. W przyszłości za każdym razem gdy usłyszysz o chipowaniu ludzi przypomnisz sobie ten temat i stwierdzisz, że to śmieszne.

 

Czy ktoś kiedykolwiek analizował takie zagadnienie z tej strony?

 

edit/

Klarowniej ujmując osoba, która racjonalnie podchodzi do danego zagadnienia. Tzw. sceptyk w rzeczywistości staje się ofiarą manipulacji. W mojej opinii i odczuciu najmądrzej by było gdyby sceptyk najpierw skupiał się na analizowaniu problemu pod względem takim, iż symuluje się jako postać zwolennika wyszukując wszelkie kreatywnie możliwości, iż pewne teoria spiskowa ma pewne realia bytu. A następnie ją obalać. Aktualny sposób działania jest prosty do ukierunkowania w działaniu. W rzeczywistości taka osoba pomaga zakryć całość w sposób odbierany jako informacje, które wg. czytelnika są racjonalnymi danymi do przyjęcia jako fakty. To jest dziura w całym.


Użytkownik asbiel edytował ten post 13.08.2018 - 20:37

  • 0

#70

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ asbiel

Czyli ci, którzy głoszą takie "prawdy" są sterowani do tego aby głosili fałsze, ale zarazem to, że głoszą oni te fałsze, dowodzi tego, że jest w tym jakaś prawda? Przy takim założeniu możemy znaleźć się w sytuacji, gdy dezinformacja staje się nieodróżnialna od informacji


  • 0



#71

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Chipy istnieją od bardzo dawna, kiedyś nazywano je demonami. Określenie chip nie było jeszcze wtedy znane choć wydaje się bardziej odpowiednie. Dokładniejsza wiedza co do konstrukcji i sposobów użycia jak dotychczas nie jest ogólnie dostępna.


Użytkownik ppp edytował ten post 13.08.2018 - 20:48

  • 0

#72

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czemu przyczepiliście się tak tych chipów? Rozumiem, że każdy może brać je pod wzgląd :D Ja również ich nie neguję, ale są bardziej eleganckie metody wpływania na mózg.  Taki chip  można wykryć. Ale jeśli coś jest tajne, to staramy się by było nie do wykrycia. Stymulacja elektryczna, magnetyczna czy ultradźwiękowa.  Takie coś nie jest widzialne, ale potrafi wpływać na struktury mózgu a tym samym na zachowania, upodobania, podejmowane decyzje etc.

A teraz wyobraźmy sobie, że ktoś z naszego mózgu zrobił sobie odbiornik, oddziałując nań falami radiowymi czy elektromagnetycznymi, wi fi etc. Chipy to fajne narzędzia i robią wrażenia we filmach. Ale co, jeśli ktoś dysponuje większą wiedzą i te chipy tworzy z materiałów organicznych, niemożliwych do wykrycia? 8)


  • 0



#73

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@ asbiel

Czyli ci, którzy głoszą takie "prawdy" są sterowani do tego aby głosili fałsze, ale zarazem to, że głoszą oni te fałsze, dowodzi tego, że jest w tym jakaś prawda? Przy takim założeniu możemy znaleźć się w sytuacji, gdy dezinformacja staje się nieodróżnialna od informacji

 

Logiczny wniosek prawda? CIA, FSB, MOSAD raczej nie zajmuje się skakaniem po dachach i rozpieprzaniem autostrad.

 

Ale.. to tylko moje fantazje.

Bo w sumie nie wiem jaki efekt pracy sobie wyobrażasz w takich przypadkach. Gdybym miał podrabiać 100-dolarówki chciałbym żebyś powiedział, że to moja jest prawdziwa a nie ta drukowana przez FED w USA.


  • 0

#74

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Tak mniej więcej wygląda człowiek, którego w to wplątano.

 

 

Częściowo przetłumaczyłem to co mówi:

 

Jestem na ulicy w Ameryce, bez butów, bez pieniędzy, bez niczego. Pomóżcie mi, proszę was pomóżcie mi… . Nie pozwalają mi z tąd odejść, pomóżcie mi. Ludzie bardzo wpływowi ale walczą z kimś kto jest od nich mocniejszy nazywa się Bóg i będzie mnie zawsze chronił. Amen.


Użytkownik ppp edytował ten post 17.08.2018 - 23:02

  • 0


 


Also tagged with one or more of these keywords: Mind Control, Hive Mind, Superkomputer, Targeted Individual, Gang Stalking, CIA, Kontrola umyslu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych