Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mind Control z wykorzystaniem zaawansowanej technologii

Mind Control Hive Mind Superkomputer Targeted Individual Gang Stalking CIA Kontrola umyslu

  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#46

Arya.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Płonące jaja Belzebuba mnie tu przywołały...

Techniki manipulacyjne są tak szeroko obecne, że większość ludzi nawet nie zwraca na nie uwagii- od przemysłu przez ludzi na rządach skończywszy.

Podam kilka przykładów.

Przemysł:
- niebieskie światło kojarzone jest z luksusem, a pomaraczowe z ciepłem domowym. Dlatego np.sklepy z elektroniką/zegarkami mają ekspozycję podświetlaną na niebiesko.
- karty menu w niektórych restauracjach są tak ułożone, by zawierały cenę pod nazwą dania, a nie obok aby klient nie porównywał cen
- wykorzystuje się słowa klucze: nowoczesny, chrupiący, soczysty etc w opisach produktu.

Ludzie:
- kobieta wie, że gdy się rozpłacze, społeczeństwo/człowiek instynktownie przerwie awanturę bo widzi słabość, a nad słabszym nie wypada się pastwić.
- żebrak często poprosi o jedzenie, a nie poeniądze, bo wie, że żadko komu będzie chciało się iść kupić jedzenie, a skoro prosi o jedzenie to "pewnie na to wyda" i ludzie dadzą pieniądze.

Rządy:
- manipulacja przez telewizję/media, które celowo pokazują tylko część prawdy
- ciche propagandy
- zabijanie nawt własnych obywateli, by udowodnić, że jakaś grupa (na którą zrzucą winę) jest zła.

ALE! To, że manipulacja istnieje, nie oznacza JEDNOCZEŚNIE, że ktoś posiadł moc kontroli umysłów.
Dla mnie to zwyczajny bullshit rozpowszechniany przez osoby nie mające bladego pojęcia i o technologii i o biologii, na psychologii skończywszy.
  • 0

#47

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@asbiel

W takim razie powiedz, co ma wpływ na twoją odpowiedź? Gdybym cię zapytała - Który kolor wybierasz? Czarny, czerwony czy niebieski? Wybrałbyś jeden z nich. Dlaczego? Albo podtrzymywałbyś że ten jest twoim ulubionym, albo jeśli nie masz, to powiedziałbyś, że tak tylko palnąłeś. Więc zapytam jeszcze raz... Co spowodowało, że palnąłeś akurat ten a nie inny kolor? Bo przecież odliczanki nie robiłeś, prawda? :D Coś zmusiło twój umysł do wyboru. To coś to podświadomość, coś co wpłynęło na twój mózg bez udziału świadomości, coś co miało powody by nakierować cię na ten a nie inny kolor :D Rozumiesz?

 

Na tym opiera się technologia mind control, wzbudzanie pewnych aktywności w mózgu, które wpłyną na odczucia a tym samym na zachowanie osoby na której się to stosuje.

 

Tak sądzę ;)

 

Twój tok rozumowania jest całkowicie prawidłowy. Masz rację, ale tylko względem osób, które nie dbają o takie szczegóły. Psychologia, która jest przez Ciebie argumentowana występuje u większości ludzi, którzy mają gdzieś takie detale. Jednak zapominasz o osobach z wiedzą o tych sztuczkach.

 

Przede wszystkim pytanie o jakim kolorze teraz myślę byłoby dla mnie pytaniem mobilnym. Odpowiedź zależna od warunków klimatycznych, sytuacyjnych, otoczenia i względem osoby, która stosuje do mnie to pytanie.

 

Spójrz na to od tej strony: https://pl.wikipedia...arwy_podstawowe

 

Jeżeli osoba pytająca mnie w słoneczny dzień na plaży w czerwonej koszulce oczekiwała na odpowiedź pomyślałbym o kolorze turkusowym. O ile osoba stosująca to pytanie zwróciła by swoją uwagę na moją koncentrację w tej chwili prawdopodobnie podejrzewałby wybór koloru żółtego bądź błękitnego. W przypadku pokerowej twarzy z mojej strony mógłbym dać mylącą odpowiedź szary (jako rewers otoczenia jaki widzę). Jednak moim wyborem będzie turkusowy bo sam zatrzyma się na kolorze blękitu maksymalnie ponieważ jesteśmy nad morzem. Kolor żółty i czerwony w moim przypadku będzie dla niego zbyt banalne.

 

Mam nadzieje, że rozumiesz co chce Ci przekazać. Mam umysł analityczny. Ciężko mnie podejść w takich sprawach. Równie dobrze mogę pójść do psychologa na badanie tego co widzę na kleksach. To, że odpowiadam za każdym razem "dupa" to nie znaczy, że mam problemy emocjonalnie-seksualne a to, że zwyczajnie robię sobie z tego kogoś jaja.


Użytkownik asbiel edytował ten post 11.08.2018 - 17:56

  • 0

#48

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@asbiel

Rozumiem Ciebie, ale  chodzi mi ogólnie o wpływanie na tych ludzi co kierują się tą nieanalityczną, lecz intuicyjną sferą umysłu, która zawsze uaktywnia się pierwsza. Dopiero po jej aktywacji włącza się myślenie analityczne. Niektórzy kończą na pierwszym a inni, tak jak ty, jeszcze się zastanawiają. Dlatego często słyszymy, że to była szybka decyzja.

 

@Arya

 

ALE! To, że manipulacja istnieje, nie oznacza JEDNOCZEŚNIE, że ktoś posiadł moc kontroli umysłów.
Dla mnie to zwyczajny bullshit rozpowszechniany przez osoby nie mające bladego pojęcia i o technologii i o biologii, na psychologii skończywszy.

Jeśli ktoś posiada empatię, to w pewnym sensie umie łączyć swoje lustrzane neurony z drugą osobą. Po części stajesz się nią i jesteś w stanie poczuć to co ona czuje, a nawet czytać z niej jak z kartki. W tym momencie możesz wpływać na nią tak by robiła dokładnie to co chcesz, bo wiesz jaka będzie jej reakcja, tak na 80%.  Ale to jest naturalne.

 

Uważam , że technologia kontroli umysłów istnieje, a z czasem może rozwijać się do takiego stopnia, że za pomocą technologi, będzie można czytać ludziom w myślach i wpływać na struktury w mózgu tak by poddany tej procedurze osobnik robił dokładnie to co zaplanujemy i nie mam na myśli hipnozy.


  • 0



#49

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zasadniczo to o jakim kolorze ktoś pomyśli, zależy od tego jakie pytanie mu zadamy i czy damy czas na zastanowienie. Pytania mogą brzmieć:
1. Wymień jakiś kolor, teraz.
W takiej sytuacji najczęściej wybierane kolory to czerwony, niebieski i zielony. Bo to są najpopularniejsze kolory
2. Pomyś sobie o jakimś kolorze, a ja spróbuję zgadnąć jaki to kolor.
Wtedy w myślach będziemy szukali jakiegoś mało znanego koloru.

Mogą być też inne pytania, gdzie odpowiedź zależy od kultury. Np. Wymień jakiegoś boga. Mieszkaniec egiptu raczej wymieni allaha, a mieszkaniec Polski powie jahwe.
  • 0



#50

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Można też np przy kupnie auta powiedzmy marki BMW i8, zastosować coś takiego.

Zapytać klienta jakiego ma być koloru czerwonego czy czarnego i pokazać mu dwa zdjęcia. Jedno zdjęcie przedstawiające kupowane auto w barwie czerwonej zadbane, połyskujące, bogato wykończone. Potem pokazać drugie zdjęcie w barwie czarnej ale mniej zadbane. Ciekawe czy to przekonało by klienta do kupna czerwonego auta? :D


Użytkownik Endinajla edytował ten post 11.08.2018 - 18:54

  • 0



#51

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To zależy od tego jaki kolor ktoś lubi i czy nie jest to dla niego bez znaczenia. Raczej wybierze czarne auto, bo bmw przeważnie są czarne.


  • 0



#52

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje, że zrozumieliście przesłanie. Odpowiedź 'na teraz' by była inna niż spodziewana. Umysł w kwestii takich pytań nastawiony jest na intrygę. To nie jest tak, że będę stał i myślał. Z góry to idzie. To jest wyćwiczone jak wyćwiczone są tricki na deskorolce. Jeżeli zjeżdżasz po schodowej poręczy to Twój mózg nie bierze pod uwagę, że upadniesz na gębę. 


  • 0

#53

Arya.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Endinajla:
"Jeśli ktoś posiada empatię, to w pewnym sensie umie łączyć swoje lustrzane neurony z drugą osobą. Po części stajesz się nią i jesteś w stanie poczuć to co ona czuje, a nawet czytać z niej jak z kartki. W tym momencie możesz wpływać na nią tak by robiła dokładnie to co chcesz, bo wiesz jaka będzie jej reakcja, tak na 80%. Ale to jest naturalne."

1.Empatia to zupełnie co innego niż manipulacja.
Empatia polega na "wczuciu" się w sytuację/odczucia drugiej osoby.
Manipulacja wykorzystałaby wiedzę, np. Że grupa "która przeszła sytuacją A" najczęściej zachowa się "B", więc znając grupę "A" i zachowanie "B" wystosuje działanie "C".
Empatia i manipulacja nie mają ze sobą nic wspólnego.

2. Neurony są połączone synapsami i według znanej mi wiedzy nie łączą się między ludźmi.
Odczucia to nie neurony. Tak samo jak środki percepcji.

Odbiegamy od wątku głównego :D
A i sam autor gdzieś zaginął.
Do autora wątku- nie wiesz, gdzie jest chip, jak działa ani jak wygląda, ale wiesz, że go masz?
1. Kto i w jaki sposób ładował chip przez 30 lat?
W tamtym okresie nie istniała technologia pozwalająca stworzyć biometrycznej baterii, zresztą- dalej nie ma takiej technologii.
2. Ten chip musiałby być dość mały i stale utwierdzony w ciele- aby nie został wydalony/nie odznaczył się na skórze/ nie został wykryty.
3. Znając materiały z dawnych lat i ich powszechną radiację/szkodliwość oraz fakt rozkładania się w roztworach/ciele- z czego niby jest zrobiony?
4. Zdajesz sobie sprawę, że do kontroli tłumów potrzebny jest ogromny zespół ludzi?
Kto finansuje agentów, obserwatorów, lokalizacje, łapówki, przejazdy etc?
I to przez xx lat na całym globie?
5. Dlaczego Ty?
Niczym się nie wyróżniasz, nie masz wartości finansowej/handlowej/politycznej. To czemu akurat Ty?
6. Czemu pozwolono "eksperymentowi" na egzystencję w warunkach niestsbilnych? O wiele łatwiej byłoby utrzymywać Cię w warunkach kontrolowanych.

Rozumiesz już jak głupie są Twoje wypociny?
  • 0

#54

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie jestem autorem, ale pozwolę się wtrącić.

 

1. Kto i w jaki sposób ładował chip przez 30 lat?

W tamtym okresie nie istniała technologia pozwalająca stworzyć biometrycznej baterii, zresztą- dalej nie ma takiej technologii.

 

Dlaczego zakładasz w tego typu technologii baterię? Chip bezpośrednio korzysta z pola elektromagnetycznego ciała człowieka. Działa stale, tak długo jak funkcjonuje organizm.

 

https://www.focus.pl...u-elektrycznego

 

2. Ten chip musiałby być dość mały i stale utwierdzony w ciele- aby nie został wydalony/nie odznaczył się na skórze/ nie został wykryty.

 

W chipie o jakim mowa nie jest układem scalonym. Bez źródła zasilania w postaci niezależnej baterii. Brak też odbiornika, przekaźnika i innych. Jest to zwyczajnie system impulsów, które wpływają na przepływ informacji pomiędzy neuronami w mózgu. Do tego wystarczy proste 0 i 1.

 

3. Znając materiały z dawnych lat i ich powszechną radiację/szkodliwość oraz fakt rozkładania się w roztworach/ciele- z czego niby jest zrobiony?

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Grafen

 

 

4. Zdajesz sobie sprawę, że do kontroli tłumów potrzebny jest ogromny zespół ludzi?

Kto finansuje agentów, obserwatorów, lokalizacje, łapówki, przejazdy etc?
I to przez xx lat na całym globie?

 

Autor opisuje kompletnie inna perspektywę. Twierdzi, że ma chip, ale nie twierdzi równocześnie, że czuje się elementem struktury zorganizowanej. Ów chip może być technologią niezależną bez kontroli ścisłej. Rosną i rozwijają się z nią jednostki niezależnie. Cel początkowy nie ustala tego co będzie efektem testów na wielu jednostkach w przyszłości.

 

5. Dlaczego Ty?
Niczym się nie wyróżniasz, nie masz wartości finansowej/handlowej/politycznej. To czemu akurat Ty?

 

Przy opisywaniu historii tego typu gość skupił się na fakcie, który jest istotą założenia tematu. Niby dlaczego Twoim zdaniem ma przyznać się do pełnienia ważnej funkcji społecznej czy posiadane majątku byś Ty i inni sceptycy zaatakowali pierw nieistotne czynniki w sprawie niż to co jest źródłem. Zresztą idąc wcześniejszymi odpowiedziami. Nie każdy lek wchodzi na rynek po jego wymyśleniu. Wszystko jest latami testowane, najpierw umrze pełno gryzoni i zdarzy się, że testy ostatecznie wywołają efekty uboczne. Stworzą jednostki, które pomimo predyspozycji fizyczno-psychologicznych nie wyniosły się zgodnie z założeniami projektu.

 

6. Czemu pozwolono "eksperymentowi" na egzystencję w warunkach niestsbilnych? O wiele łatwiej byłoby utrzymywać Cię w warunkach kontrolowanych.

 

Tutaj odpowiem Tobie twoim poprzednim argumentem:

 

4. Zdajesz sobie sprawę, że do kontroli tłumów potrzebny jest ogromny zespół ludzi?

Kto finansuje agentów, obserwatorów, lokalizacje, łapówki, przejazdy etc?
I to przez xx lat na całym globie?

 

Mam nadzieję, że też sobie zdajesz sprawę, że do ścisłej obserwacji jednostki trzeba sztab ludzi. Po co. 

Zresztą chip ma działać w jednostce, która ma zintegrować się z nieświadomym społeczeństwem.

 

Łatwo ogólnie śmiać się i bić pianę. Ale zastanowić się rzeczowo czy to ma sens to nie. Naśmiewanie się z takich rzeczy oznacza sukces takich teorii spiskowych. Można je celowo kreować by zakrywać działania za kurtyną. Brawo :)


Użytkownik asbiel edytował ten post 11.08.2018 - 22:56

  • 0

#55

Arya.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety, nie opanowałam jeszcze wklejania cytatów, więc po prostu się odwołam.

1. Grafen jest koszmarnie drogim materiałem, do niedawna był najdroższym materiałem na Ziemii.
Jego uzyskiwanie nie jest proste, a o dużych ilościach można pomarzyć poki co.
Teoretycznie odkryty w latach 50, praktycznie kupę lat później.
Teoretycznie można wynaleźć wszystko, ale potrzeba praktyki.

2. Prosty mini komputer wysyłający impulsy?
Serio? To nie zaprogramowany rozrusznik serca. To z założenia miało wpływać i KONTROLOWAĆ mózg. Więc jak bardzo prosty chciałbyś ten komputer?

3. Trudniej jest kontrolować jednostkę w tłumie niż w zamkniętym pomieszczeniu.
Dlatego izolacja byłaby prostsza i tańsza. Twój jest bez sensu.

4. Gość wspomina o pobycie w Anglii od wielu lat. Akurat o kraju do którego "za chlebem" migrowały w tamtym czasie rzesze ludzi.
Poza tym, styl jego wypowiedzi,charakter i emocje w nim zawarte nie wskazują na jednostkę wybitną.
Inna kwestia, że osoba ze środkami rozgłosiła by to lub znalazła inny sposób niż portal paranormal w internecie.

Nie zamierzam się kłócić w tej kwestii, tak właściwie opuszczam ten wątek.
Autor tematu w innym swoim temacie twierdzi, że telefony zabijają i też wkleja filmiki.
Nie będę szukać innych jego postów z kolejnymi teoriami spiskowymi.
Powodzenia.
A tu jest link do innego tematu tego samego autora:
http://www.paranorma...e/?fromsearch=1
Powodzenia.
  • 0

#56

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

1. Grafen jest koszmarnie drogim materiałem, do niedawna był najdroższym materiałem na Ziemii.
Jego uzyskiwanie nie jest proste, a o dużych ilościach można pomarzyć poki co.
Teoretycznie odkryty w latach 50, praktycznie kupę lat później.
Teoretycznie można wynaleźć wszystko, ale potrzeba praktyki.

 

Argument, który podajesz w sprawie kosztów i kwestii finansowych brzmi śmiesznie. Dobrze wiemy, że grupa naukowców, inżynierów, która zorganizowanie by pracowała nad tego typu technologią nie byłaby zbitką meneli z ulicy. Tylko działała by na zlecenie potężnych finansowo ludzi.

 

2. Prosty mini komputer wysyłający impulsy?
Serio? To nie zaprogramowany rozrusznik serca. To z założenia miało wpływać i KONTROLOWAĆ mózg. Więc jak bardzo prosty chciałbyś ten komputer?

 

Dla mnie aparat fotograficzny MANIPULUJE czasem, ponieważ może jego fragment zatrzymać w kadrze. Jakie Twoim zdaniem są widełki, które określasz kontrolowaniem mózgu? Ktoś ma trzymać pilota w ręku i naciskać "a teraz się wysraj".

 

3. Trudniej jest kontrolować jednostkę w tłumie niż w zamkniętym pomieszczeniu.

Dlatego izolacja byłaby prostsza i tańsza. Twój jest bez sensu.

 

Oni nic nie kontrolują. Chipowana mogłaby być masa ludzi. Załóżmy w programie wzięło udział 500 000 ludzi gdzie został podany chip. Te jednostki żyją samodzielnie przez lata. Wybitne i udane założenia projektowe są w przyszłości namierzane na podstawie różnych wydarzeń i sukcesów ich indywidualnych. Następnie obserwowane i kierowane na rzecz organizacji.

 

4. Gość wspomina o pobycie w Anglii od wielu lat. Akurat o kraju do którego "za chlebem" migrowały w tamtym czasie rzesze ludzi.

Poza tym, styl jego wypowiedzi,charakter i emocje w nim zawarte nie wskazują na jednostkę wybitną.
Inna kwestia, że osoba ze środkami rozgłosiła by to lub znalazła inny sposób niż portal paranormal w internecie.

 

Nie obchodzi mnie ten autor, co jadł i gdzie mieszka. Każdy kto wychodzi z takimi tekstami nie wiem "mam w głowie chip" to ludzie się skupiają na tym co kryją jego gacie.

 

Ja chciałem otwarcie i mądrze porozmawiać o tej idei bo twierdze, że jest możliwa. Tylko nie w takiej chorej formie jak ludzie sobie wyobrażają, że to jest super-duper technologia, która zamienia ludzi w zombie albo cyborgi. Za dużo ludzie mają w głowach nasrane od filmów sci-fi.


Użytkownik asbiel edytował ten post 12.08.2018 - 06:34

  • 0

#57

Arya.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Samo to co piszesz jest science fiction.
Ale od początku...

1. Tak, pieniądze mają ogromne znaczenie!
Świat od wielu lat jest skonstruowany tak, że zadanie jest podejmowane wtedy, gdy coś jest opłacalne.
Kilka faktów:
- w pododanym fizycznie nie posiadano grafenu
- nie było możliwe jego wydobywanie
- od wydobycia do złożenia użądzenia jest kolejny szmat czasu

Mam uwierzyć, że ludzie wydobyli materiał, który nie był wydobywany, stworzyli tajne urządzenie bez względu na koszty i technologia, która nawet obecnie nie istnieje i wszczepili potajemnie ludziom?

Polecam zapoznanie się z budowa aparatu. On nie zatrzymuje czasu tylko utrwala obraz na kliszy/cyfrowym formacie.


2. To zawsze gubi ludzi, bo skoro istnieje cośtam to musi istnieć cośtam innego.

Nie, nie musi. To, że umiem biegać, nie znaczy, że będę latać.
Pewne technologie, wynalazki to albo teorie albo fantazja. Wiele z nich nie powstanie jeszcze kupę lat o ile w ogóle powstanie.
Według Twoich słów chip miałby działać bardzo prosto i...i co właściwie?
Jeśli nie jest technologicznie zaawansowany aby wpływać na mózg, to musi gromadzić dane. Do tego potrzebuje albo nośnika danych wewnątrz albo ze wnątrz.
Przypominam, że "psrykniecie" impulsem mózgu nie wywołuje kontroli- a do tego odnosi się autor.
KAŻDE URZĄDZENIE ELEKTRYCZNE potrzebuje energii. Im więcej ma zadań wykonywać, tym więcej jej pobiera.
To awykonalne w postaci jaką przedstawia autor.

3. Tak, nawet 500tyś ludzi łatwiej byłoby kontrolować w stabilnych warunkach niż gdzieś w tłumie.
Poza tym, wydanie kupy kasy na eksperyment poza kontrolą mija się z celem.

4. To co twierdzi autor w innym poście rzutuje na jego osobę. Po prostu propaguje teorie spiskowe. Z nudów, potrzeby- nieważne. Robi to i to świadczy o nim.


Masz zamiar wierzyć w każdą durną teorię bez pokrycia- wierz.
Dla mnie nie ma tu miejsca do dyskusji, bo to zwyczajne science-fiction.

Pozdrawiam.
  • 0

#58

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

1. Tak, pieniądze mają ogromne znaczenie!
Świat od wielu lat jest skonstruowany tak, że zadanie jest podejmowane wtedy, gdy coś jest opłacalne.

 

 

Umówmy się zatem, że hipotetycznie technologia chipów o jakich JA wspominam. Jest niemożliwa do wyceny w obu przypadkach zwolennika i przeciwnika. Bezsensu jest mielić temat finansowy bo nie chcesz tego przyjąć do świadomości, iż rozmawiamy o projekcie w skali z perspektywy wielkiej władzy. Nie wiemy co dokładnie robią miliarderzy. Po co analizować sprawy, które nie mają znaczenia. Oboje możemy się zgodzić, że bogactwa dostępne na wolnym rynku i prywatnych majątków są wstanie pokryć nie jedno odkrycie i opracowanie technologii od zera do pełnego produktu. Czyt. Elon Musk, z systemu płatności Paypal, posiada dzisiaj pełnoprawną markę samochodów elektrycznych Tesla.

 

Mam uwierzyć, że ludzie wydobyli materiał, który nie był wydobywany, stworzyli tajne urządzenie bez względu na koszty i technologia, która nawet obecnie nie istnieje i wszczepili potajemnie ludziom?

 

 

Zobacz ile ludzi kultywuje wiarę w Boga a nigdy nic nie widziało na dowód. 

 

Polecam zapoznanie się z budowa aparatu. On nie zatrzymuje czasu tylko utrwala obraz na kliszy/cyfrowym formacie.

 

 

Polecam zrzucić zamknięte ramki ze światopoglądu. Nauczyć czytać się pomiędzy wierszami. Dla Ciebie chip to kontrola umysłów zza kokpitu. Dla mnie chip to urządzenie z pełną niezależnością. Nie rozumiesz pomimo moich dwóch postów na temat tego jak ja to widzę. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Wiem, że po tym co napisałem zaraz się dowiem, że ja jestem idiotą i znów zaczniesz opowiadanie o tym co autor napisał wcześniej. Napisałem, że mam to w dupie co on napisał.

 

Skup się na tym co ja wypisuje. A nie mi na koniec z dumą piszesz, że ja wierzę w teorię autora. Dołączyłem się do tematu ponieważ mam inne spojrzenie na ten 'spisek'. Widocznie jesteś za niski poziomem do takich dyskusji. Przeczytaj moje dwa wcześniejsze posty 8 razy i wróć do odpowiedzi. Nie chcę nić już słyszeć o autorze. Nie rozmawiam o nim.


  • 0

#59

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ostatnio od tych głosów otrzymałem przesłanie dotyczące przyszłości, mowa w  nim o powrocie ludzi do początków, zacytowali mi słowa z Gloria Patri, choć nie wiem co dokładnie chieli przez to powiedzieć.

 

„Jak było na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków.  Amen.”

 

Sama teoria mind control jest prawdziwa, natomiast różne są próby jej wykrycia, niektóre z nich porowadzą do niepotrzebnych czynów, wypowiedzi i głupich teorii.


Użytkownik ppp edytował ten post 12.08.2018 - 15:38

  • 0

#60

Arya.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Asbiel
Nie życzę sobie abyś mnie obrażał.
Czytam z pełnym zrozumieniem.
I napisałam już, że TO CO TY twierdzisz jest zupełną fantazją.
Podana przez Ciebie technologia jest niemożliwa do realizacji.

Co do miliarderów- oni również nie mają nieskonczonych źródeł pieniędzy.
Nie będą finansować czegoś co im się nie zwróci.
A Elon Musk zarabia też w inne sposoby, poza tym są akcjonariusze i prywatni sponsorzy.
Jednak sam majątek, giełda, kontrakty, system ekonomiczny- to zbyt rozległy temst by rozstrząsnąć go w jednym poście.

Teraz tak, z mojego punktu widzenia: przyjmujesz, że istnieje i działa jakaś technologia, nie wiesz jak, nie wiesz skąd- ale działa.

Na argumenty, że technologia i budżety maja ograniczenia reagujesz złością.
Dobrze, w takim razie ja twierdzę, że istnieją gadające kamienie i każdy ma jeden w kolanie.
Obal mi tę teorię, bo sensu ma tyle co i Twoje "hipotetyczne" dywagacje.

Albo są warunki i realne możliwości na istnienie czegoś albo nie ma i wiara nie ma NIC WSPÓLNEGO z technologią.

Pozdrawiam.
  • 0


 


Also tagged with one or more of these keywords: Mind Control, Hive Mind, Superkomputer, Targeted Individual, Gang Stalking, CIA, Kontrola umyslu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych