Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mind Control z wykorzystaniem zaawansowanej technologii

Mind Control Hive Mind Superkomputer Targeted Individual Gang Stalking CIA Kontrola umyslu

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#1

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To nie jest teoria konspiracyjna.

Zakladam topik na temat wysoce zaawansowanej technologii kontroli umyslu. 

 

Mam 36 lat. Prawie 30 lat temu (albo nawet od urodzenia) zostalem losowo wybrany do eksperymentów nad kontrola umyslu. Zostal mi wszczepiony chip albo nano implant w postaci szczepionki. Dowiedzialem sie o tym pol roku temu. Obecnie staram sie dowiedziec jak najwiecej o tajnych eksperymentach nad kontrola umyslu prowadzonych. Moj mozg zostal zhakowany, zmapowany i podlaczony do superkomputera (Brain/Computer interfejs) oraz do hive mind team. Zachecam od obejrzenia filmów:

 

Listening

 

 

Sense8

 

Control Factor


Użytkownik AlienMIND edytował ten post 04.08.2018 - 23:16

  • -2

#2

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Zostal mi wszczepiony chip albo nano implant w postaci szczepionki. Moj mozg zostal zhakowany, zmapowany i podlaczony do superkomputera (Brain/Computer interfejs) oraz do hive mind team

O, w mordę! I jak się z tym czujesz?


  • 0



#3

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Teraz sie czuje tak, jakbym dostal nowe zycie. Wyobraz sobie, ze przez niemal cale zycie, niejestes sam w swojej glowie i o tym nawet nie wiesz. Technologia jest bardzo dobrze zaawansowana. Wykorzystuja ludzi do eksperymentów i dalszego rozwoju technologii.  


Użytkownik AlienMIND edytował ten post 05.08.2018 - 08:26

  • -1

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I gidze masz ten implant, wiesz jak on wygląda? W jaki sposób go wykryłeś, jakimi badaniami? jakieś prześwietlenie rentgenowskie czy tomografia?


  • 0



#5

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Badan jeszcze nie robilem. Ale dowiedzialem sie o tym poprzez gang stalking. Targeted individual i gang stalking dzieje sie naprawde. Temat staje sie coraz bardziej powszechny w internecie i nie ma to zadnego zwiazku z teoriami konspiracyjnymi. Od 2010 do 2018 roku mieszkalem i pracowalem w Wielkiej Brytanii. Tam pojawily sie pierwsze problemy. Obecnie mam sluzby na plecach (wlasciwie to zawsze mialem), wiec musze byc ostrozny z badaniami. Beda chcieli zrobic ze mnie wariata i zamknac mnie dla psychicznie chorych. Albo sprowokowac do popelnienia przestepstwa, zeby cie kompletnie zdyskredytowac. Chca zmusic cie równiez do popelnienia samobojstwa. Moja rodzina i znajomi wiedza o tym, ale boja sie o tym mówic. CIA/NSA maja cale moje zycie na serwerach. TRUMAN SHOW. Mam niewidzialna kamere nad soba przez cale zycie. 


  • 0

#6

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie coś z definicji nie jest szczepionką. A 30 lat temu nie było technologii, żeby coś takiego stworzyć. Teraz zresztą też.


  • 0



#7

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

30 lat temu prawdopodobnie wciaz potrzebne byly implanty i chipy. Jesli w ten sposob takie cos znalazlo sie  w mojej glowie, to musieli mi to zrobic kilka dni po urodzeniu. Nie dawno przeczytalem, gdzies na forum o implantowaniu niemowleta czipami przez nos. Nie wiem, ile w tym prawdy. Obecnie nie potrzebuja juz czipów i implantów. Wykorzystuja nanotechnologie. Technologia kontroli umyslu istnieje juz bardzo dlugo i od zawsze byla ukrywana przez wojsko. Postaram sie umiescic tutaj jak najwiecej informacji. Poki co zainteresowanych odsylam na 

https://thoughtsnotmine.wordpress.com/

 

PS. To nie przypadek, ze hollywood produkuje filmy science-fiction z watkami kontroli umyslu. 

 

Wywiad z bylym generalem KGB na temat broni psychotronicznej:

http://www.nwoo.org/...ckych-zbranich/


Przedstawiam material z Dr Robertem Duncanem, który wczesniej pracowal m.in. dla CIA nad technologia kontroli umyslu.


https://www.learning-mind.com

Ile razy miałeś myśli, z którymi nigdy nie chciałeś się z nikim dzielić i ciągle martwiłeś się myślą, że ktoś dowie się o tych myślach? Wszyscy przeszliśmy przez ten proces, a nowe i ulepszone technologie rozwijane na całym świecie, rzekomo w celu zwalczania przestępczości i terroryzmu, i nieumyślnie wtrącają się w prywatność, powinny prawdopodobnie doprowadzić nas wszystkich na krawędź paranoi. Technologie te są finansowane przez rządy na najwyższym poziomie, a niektóre z zaangażowanych krajów to USA, Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy i Francja.

Niedawno osławiona Narodowa Agencja Bezpieczeństwa (NSA) Stanów Zjednoczonych opracowała bardzo skuteczną metodę kontrolowania ludzkiego mózgu. Technologia ta nazywa się Remote Neural Monitoring (RNM) i ma zrewolucjonizować wykrywanie przestępstw i śledztwo.

RNM działa zdalnie (zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego wszyscy jesteśmy nieustannie zmotywowani do systemów bezprzewodowych?), Aby kontrolować mózg w celu wykrycia jakiejkolwiek zbrodniczej myśli, która ma miejsce w umyśle potencjalnego winowajcy. Nieuniknione pytanie: jak możesz wyizolować myśl kryminalną, jeśli nie masz porównawczej miary myśli nie kryminalnych?

To zobowiązanie opiera się na dwóch zasadach:

Badania wykazały, że humanoidalny intelekt myśli z szybkością około 5 kilobitów na sekundę, a zatem nie ma możliwości konkurowania z superkomputerami działającymi poprzez satelity, implanty i biotelemetrię.
Ludzki mózg ma charakterystyczny zestaw bioelektrycznej struktury rezonansowej. Dzięki zastosowaniu superkomputerów, system RNM może na nim wejść i wysyłać wiadomości za pośrednictwem układu nerwowego osadzonego, aby wpłynąć na ich wydajność w preferowany sposób.
Cały system został opracowany po około 50 latach (!) Neuro-elektromagnetycznych eksperymentów na ludziach , twierdził, że jest mimowolny, ale nie ma dowodów na poparcie tego twierdzenia. Według wielu naukowców zaangażowanych w ten program (ich nazwy nie zostały ujawnione z oczywistych powodów), w ciągu kilku lat oczekuje się mikrochipów DNA, pod pozorem medycznych przełomów, które zostaną zaprezentowane, aby uruchomić proces leczenia chorób na szybkość i wydajność , zostanie wszczepiony w humanoidalne cereberum, co sprawi, że będzie z natury kontrolowany.RNM będzie wtedy miał zdolność czytania i kierowania emocjonalnymi procedurami mentalnymi osoby wraz z mimowolnymi i wizjami.

Obecnie na całym świecie superkomputery oglądają jednocześnie miliony ludzi z szybkością 20 terabitów na sekundę , szczególnie w takich krajach jak USA, Japonia, Izrael i wiele krajów europejskich.   Podobny program jest podobno w Rosji.

Jak działa RNM?   Zatrudnia zestaw programów działających na różnych poziomach, takich jak:

System inteligencji sygnałów, który stosuje częstotliwości elektromagnetyczne (EMF), aby pobudzić mózg dla systemu i elektronicznego łącza mózgowego (EBL).
System stymulacji mózgu, który został zaplanowany jako inteligencja emisji cząstek, co oznacza otrzymywanie informacji z niezamierzonych fal elektromagnetycznych w środowisku. Nie jest on jednak związany z radioaktywnością ani detonacją jądrową.
Urządzenia rejestrujące, które mają elektroniczny sprzęt do badania działania elektrycznego u ludzi z daleka. Ten wygenerowany komputerowo wykres mózgu może zawsze rejestrować wszystkie zdarzenia elektryczne w mózgu.
System pomocy przy nagrywaniu odszyfrowuje poszczególne mapy mózgu dla celów bezpieczeństwa.
Podkreślająca technologię tego układu bierze pod uwagę, że aktywność elektryczna w centrum mowy mózgu może być tłumaczona na mowę werbalną.  RNM może wysyłać zaszyfrowane sygnały do ​​kory słuchowej mózgu bezpośrednio omijając ucho. To kodowanie pomaga w wykrywaniu komunikacji audio. Może także wykonywać elektryczne mapowanie aktywności mózgu od centrum wzrokowego, co osiąga się przez unikanie oczu i nerwów wzrokowych, co powoduje projekcję obrazów z umysłu pacjenta na ekranie wideo. Dzięki tej pamięci wizualnej i dźwiękowej obie można wizualizować i analizować.

Zaangażowane maszyny mogą, zdalnie i nieinwazyjnie, wykrywać informacje poprzez cyfrowe dekodowanie wywoływanych potencjałów w 30-50 Hz, 5 MW emisje elektromagnetyczne z mózgu.  Wywołane potencjały nazywane są kolcami i wzorami stworzonymi przez nerwy, ponieważ wytwarzają zmienny wzór elektryczny z ciągle zmieniającą się niestabilnością magnetyczną, która następnie nakłada stałą ilość fal elektromagnetycznych. Ciekawą częścią jest to, że całe ćwiczenie odbywa się bez fizycznego kontaktu z obiektem.

Emisje elektromagnetyczne mogą być dekodowane na bieżące myśli i postrzeganie audiowizualne, w sferze umiejętności . Wysyła skomplikowane kwanty i sygnały impulsów elektromagnetycznych, aby aktywować potencjały wywołane w umyśle, w konsekwencji generując dźwiękowe i wizualne dane wejściowe w obwodach nerwowych. Dzięki macierzom komunikacji głosowej i wizualnej RNM pozwala na kompleksowe audiowizualne połączenie między umysłem a umysłem lub połączenie między umysłem a komputerem.

Mechanizm musi odszyfrować częstotliwość rezonansową każdej konkretnej witryny w celu modulowania danych wejściowych w tej konkretnej lokalizacji mózgu.

Co więcej, RNM może wykrywać dźwięk przez mikrofale i zapewnia transmisję precyzyjnych wskazówek do podświadomości, wywołując zaburzenia widzenia, iluzje i wkraplanie słów i liczb do mózgu poprzez fale radiacyjne.

Biorąc pod uwagę wszystkie deklarowane zwroty za śledzenie nielegalnych i zdradzieckich działań, wielu obrońców praw człowieka i naukowców zwraca uwagę na wiele alarmów i niebezpieczeństw . Agencje praw człowieka na całym świecie skrytykowały system jako afront wobec podstawowych praw człowieka, ponieważ naruszają one prywatność oraz godność rozważań i zdarzeń w życiu.

Kilka krajów sprzeciwiło się temu i określiło je jako przestępstwo w odniesieniu do ich praw człowieka i obywatela. Wraz z innymi problemami biologicznymi zgłaszanymi przez naukowców, RNM pozostaje kontrowersyjną technologią, która jest wykorzystywana w wielu krajach do utrzymania bezpieczeństwa i nadzoru.

Referencje:

Robert C. Gunn, PhD, Arbour, Michigan, psycholog kliniczny z NSA, obecnie oskarżony o naruszenie praw człowieka i konstytucyjnych kontroli umysłu. Fragmenty z fragmentu oświadczenia oskarżenia.
Odtajnione dokumenty NSA projektu MKULTRA
Patent RG Malech # 3951134  "Urządzenie i metoda zdalnego monitorowania i zmiany fal mózgowych" USPTO przyznane 4/20/76


Użytkownik AlienMIND edytował ten post 05.08.2018 - 11:51

  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bzdury wklejasz. Takie fale elektromagnetyczne można wykryć i nie można nimi sterować człowiekiem. Działanie mózgu jest zbyt złożone, żeby sterować jego dzialaniem przez jakieś pole.
  • 0



#9

Alex Hope.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kontrolują cię bez przerwy, a mimo to dopuścili do tego, że napisałeś o tym na forum demaskując ich. Ciekawe...


  • 2

#10

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Moja rada dla TI (ukierunkowanych osób) brzmi: "Nie wpadaj w panikę:" Panika i strach są tym, czym system się rozwija. I nie zakładaj, że wiesz, kto za tym stoi. Kontrola umysłu jest tak potężna, a ich technologia jest tak zaawansowana. I (trzecie) spojrzenie na prawny obraz. Idziesz do swojego stanu. Nawet jeśli mógłbyś wygrać proces w swoim stanie ... (ponieważ, na przykład) Michigan ma prawa przeciwko broni elektronicznej. (Ale) nie można ich egzekwować, ponieważ jest to coś większego. To jest federalne. Powiedzmy (twój pozew), że nawet trafi do Sądu Najwyższego. Ale to jest tajne. CIA od dawna, wraz z innymi agencjami, eksperymentowała z obywatelami. I to jest na całym świecie. Nie ma żadnej możliwości, aby jakakolwiek agencja lub rząd mógł przyznać się do takiego poziomu zabójstw i tortur bez całkowitego załamania. Więc wiedz, z czym masz do czynienia.

- Badacz i autor CIA, dr Robert Duncan Niewidzialna wojna: Cel XXI wieku

 

 

Mózg i jest polem elektromagnetycznym, takim samym jak telefon komórkowy czy smartphone. 

 

 

 


Użytkownik AlienMIND edytował ten post 05.08.2018 - 13:00

  • 0

#11

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

...na te implanty to jedynie Tworki mogą pomóc...


  • 0

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,,Mózg i jest polem elektromagnetycznym, takim samym jak telefon komórkowy czy smartphone. "

Że co? Nie masz żadnego implanu, tylko bujną wyoraźnię. A tak faktyczne widać co tu jest grane.
  • 0



#13

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Dr Robert Duncan

https://www.drrobert....com/index.html


Bryan Tew. Pracowal dla departamentu obrony Stanów Zjednoczonych.


  • 0

#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obejrzałem jeden wywiad z tym duncanem na youtube. To zwykły mitoman, ktoś w rodzaju boba lazara, wciska ciemnotę.
  • 0



#15

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby tak na prawdę cię kontrolowali, to nigdy nie dopuścili by do tego byś takie rzeczy wiedział. Staraliby się byś uwierzył, że to co dzieje się z tobą jest normalne. Ja też mogłabym myśleć, że ktoś mnie kontroluje, po tym jak usłyszałam we śnie wszechobecny głos, jakby z zewnątrz, coś jak głos Boga.  A po obudzeniu  czułam się zobowiązana by ten rozkaz wypełnić. Oczywiście nie była to komenda zabicia kogoś. He he  :D, ale czułam potrzebę wykonania tego ;)

Zapewne ludzie w Biblii mieli właśnie takie sny i uznawali to za głos Boga. Może kontrolują nas, ale nie CIA czy NSA, a byty spoza symulacji ( spoza naszego świata) - My :)


  • 1




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Mind Control, Hive Mind, Superkomputer, Targeted Individual, Gang Stalking, CIA, Kontrola umyslu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych