Skocz do zawartości


Zdjęcie

Momo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cześć! tym razem zadam pytanie: czy słyszeliście już o "Momo" - nowej gwieździe internetu? :D
  • 0

#2

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Internet już wyjaśnił sprawę. Szkoda dzwonić, poczekajmy na kierunkowy +48 bo połączenia do Japonii drogie ;)


Użytkownik wiktor_44 edytował ten post 31.07.2018 - 12:00

  • 0



#3 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Ta kukła ma tyle sensu, ile teoria płaskiej Ziemi. Jedna wielka ściema i szum o byle co.


  • 0

#4

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

Cześć! tym razem zadam pytanie: czy słyszeliście już o "Momo" - nowej gwieździe internetu?

 

Skoro zakladasz nowy temat, to zamiast napisać tylko 1 zdanie pytajace, moglbys opisac sprawe tej Momo. Bo ja np. nie wiedzialem o co chodzi. Znalem tylko gracza RTCW multiplayer o nicku: Momo Palestine.


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

info o tym momo http://buzz.gazeta.p...-tajemnice.html

Dla tych co im się nie chce tego czytać: momo to takie netowe strachy dla dzieci.


  • 0



#6

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lalka ponoc sama odsyla smsy ze zdjeciami, ciekawe ciekawe. Tak czy siak "nowopasta" jak dla mnie dosyc kiepska, nie jest ani straszna ani oryginalna chociaz sam wyglad wyglada naprawde calkiem spoko. ( chodzi o sama figurke )


  • 0

#7

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niezły bait na zebranie bazy numerów, ktoś sobie zarobi.


  • 1



#8

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

SMS ze zdjęciami?

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/SMS

Może chodziło Ci o MMS?

https://pl.m.wikiped...ssaging_Service

Co do MOMO, mi się podobają ich sprzęty :


https://inter-rally....-30-74871_1.jpg

Użytkownik Tiga edytował ten post 01.08.2018 - 06:33

  • 0

#9

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O masz... To ja już chyba wolałam pana Slendermana.  :facepalm:


  • 0

#10

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skoro zakladasz nowy temat, to zamiast napisać tylko 1 zdanie pytajace, moglbys opisac sprawe tej Momo. Bo ja np. nie wiedzialem o co chodzi. Znalem tylko gracza RTCW multiplayer o nicku: Momo Palestine.

Masz rację, mogłem opisać o co chodzi, ale nie zrobiłem tego, bo nie podchodzę do tematu zbyt poważnie. Moim zdaniem to czysty biznes, a czytając komentarze innych użytkowników i tak się dowiesz o co chodzi.

Niezły bait na zebranie bazy numerów, ktoś sobie zarobi.

Ogólnie baitem jest jeszcze poszukiwanie w google tej frazy jak stwierdził Mike Shinoda po śmierci Chestera Beningtona: "Czytasz coś i myślisz sobie: „Och, jestem tego bardzo ciekaw, kliknę w to”. Klikając, możesz zyskać informację szybciej. Ta informacja opowie ci historię Anthony’ego Bourdaina, Kate Spade, Chestera, Chrisa Cornella, Kurta Cobaina, Lil Peepa, wszystkich tych ludzi.

Wciąż i wciąż przez to przechodzimy. Nie wchodź w to, człowieku. Twoja uwaga jest towarem. Jest jak pieniądz i musisz być tego świadomy. Chcę, żebyście byli świadomi, gdzie ją wydajecie." I myślę, że coś w tym jest.

Użytkownik ๖ۣۜKhan edytował ten post 01.08.2018 - 11:45

  • 0

#11

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Momo terroryzuje nastolatków przez telefon. Nowa medialna paranoja"

źródło

 

Sezon ogórkowy w pełni, pismaki już porównują Momo z Niebieskim Fejkorybem. Najbardziej podoba mi się fragment: "a większość YouTube'owych wideo na ten temat to pozbawione konkretnej i merytorycznej treści próby wbicia się na falę rosnącej histerii" - jakby ten artykuł był czymkolwiek innym.

No ale o czymś trzeba pisać, a to, że numer Momo jest od prawie miesiąca nieaktywny na WA, i pewnie już nie będzie, nie musi przecież w tym przeszkadzać.


  • 1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych