Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze/dziwne kanały Youtube


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#106 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

OK. 

A może mi ktoś wyjaśnić KTO zrobił ten filmik i O CO CHODZI w nim?


  • 0

#107

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

OK. 

A może mi ktoś wyjaśnić KTO zrobił ten filmik i O CO CHODZI w nim?

 

Człowieku, zrozum w końcu, że internet ma każdy, normalny, mniej normalny i ten zupełnie mało normalny. Każdy może nagrać, napisać, wybekać cokolwiek i na milion sposobów. NIE OZNACZA TO JEDNAK, ŻE MA JAKIEKOLWIEK PRZESŁANIE CZY SENS. Jak nie masz nic do roboty, to poczytaj sobie książkę, porób pompki czy obczaj fajną sąsiadkę, a nie chcesz się bawić w Sherlocka z krainy grzybków.


  • 0



#108 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

No ok ale wiesz jak TRUDNO zrobić taki film jak powyżej? 

 

PS a może dla mnie to ciekawe oglądanie psychodelicznych filmików? 


Użytkownik MrTank edytował ten post 15.03.2015 - 21:11

  • -1

#109

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na film o złych skutkach seksu przedmałżeńskiego - seks między niezamężnym mężczyzną i kobietą, podobnie jak między mężczyzną a mężczyzną, powoduje powstanie grzechu. Grzech roznosi się od człowieka do człowieka i ogarnia ludzi, sprawiając że stają się grzeszni. Następnie grzech przenika do ich dzieci, które zaczynają mieć zbrodnicze, bluźniercze i antykościelne myśli i prowadzi do ogólnego upadku moralnego, rozwoju narkomanii a w dalszej kolejności do kanibalizmu i satanizmu. Symbolem całkowitego upadku moralnego wynikającego z seksu przedmałżeńskiego, jest koza zjadająca twarz.

Prawdopodobnie jest to materiał służący do prania mózgów dzieci religijnych fundamentalistów, sądząc po stylu francuskich i brytyjskich.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 15.03.2015 - 21:42

  • 2



#110

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy było wcześniej, ale mnie nawet rozbawiło:

 

 


Użytkownik kmberserker edytował ten post 15.03.2015 - 21:52

  • 0

#111

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

OK. 

A może mi ktoś wyjaśnić KTO zrobił ten filmik i O CO CHODZI w nim?

 

Przecież masz to wszystko w opisie filmiku.


Użytkownik szatkus edytował ten post 15.03.2015 - 22:16

  • 0



#112

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ok ale wiesz jak TRUDNO zrobić taki film jak powyżej?

Nie powiedziałbym. Wszystkie materiały użyte w tym filmie można łatwo znaleźć w internecie. Wystarczyło umieścić je w programie do obróbki filmów, powycinać fragmenty i odpowiednio je połączyć, dodać kilka niezbyt skomplikowanych efektów, takich jak negatyw czy przyciemnienie, podłożyć muzykę i gotowe. Myślę, że można by się wyrobić w godzinę.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 17.03.2015 - 01:51

  • 0



#113

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, po kilku tygodniach śledzenia strony Barbary Santany na popularnym serwisie społecznościowym, stwierdzam, że jest to osoba chora psychicznie. Ona jest autorem każdego filmiku oraz teorii ("papież jest pod wpływem wibracji ego" doszczętnie mnie zniszczyło), a jeżeli wmieszałby się w to wnuczek, to zmieniłby niewiele. Oto niektóre jej arcydzieła. Przyznam, że tak natchnionej osoby już dawno nie widziałem.

 

https://www.facebook...?type=3

 

https://www.facebook...?type=3

 

I mój "michałek":

https://www.facebook...?type=3

 

Barbara dba też o edukację młodzieży. Prowadzi lekcje języka szwedzkiego.

https://www.facebook...?type=3


  • 0

#114 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Akurat fanpage Barbary to chyba nie przez nią prowadzony, tak mi się wydaje.


  • 0

#115

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Tanksonem, tam jest tyle contentu, że nie da się (moim zdaniem) pogodzić tego z nagrywaniem kolejnych filmików o wspaniałych wiadomościach i iluzji wibracji ego.

 

 

OK.

A może mi ktoś wyjaśnić KTO zrobił ten filmik i O CO CHODZI w nim?

To jest z filmu VD Attack Plan który podobno ma ustrzec młodych przed chorobami wenerycznymi, ale sądząc po motywach religijnych to nie jest "Myj się, zabezpieczaj i nie przesadź" tylko "rączki na kołdrę".


  • 0

#116

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

motywy religijne i te związane z przemocą są chyba wszystkie z Łonder Sołzena, przynajmniej Biblia uprawiająca seks z Koranem wpisują się  w konwencję łondersołzenową :P

 

edit: znalazłem:

 

+18, jakby co

 

o, tu jest fragment z modlacym się dzieciakiem.

 

Ostrzegam, jak ktoś ma uczucia religijne mogą zostac one bardzo mocno okaleczone :D


Użytkownik NTM edytował ten post 25.04.2015 - 13:31

  • 0

#117 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Wonder Showzen, i wszystko jasne. Kolejna tajemnica rozwiązana.
  • 0

#118

kawoszpiwosz.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry wieczór wszystkim, widzę, że nie jestem jedyny, który podejrzewa, że fanpage Barbary Santany prowadzi ktoś inny. Od czasu do czasu tam zaglądam i pewne rzeczy nie dodają mi się do siebie zbyt dobrze. Na przykład to, że niektóre obrazki i fotomontaże wyglądają, jakby się sama z siebie nabijała. Z drugiej strony, cóż, może ma do siebie dystans. ;) Miejscami jedzie po znanych ludziach i celebrytach (głównie polskich): to niby też nic nie oznacza, bo nadaje ze Szwecji, zatem ewentualny proces jest trochę utrudniony, choć gdyby komuś zależało, pewnie by to przeskoczył, ale ostatecznie kto by się przejmował internetowym trollem? Dobre opanowanie programów graficznych i publikowanie miejscami dosyć wulgarnego contentu też mi jakoś nie pasuje do profilu pani po 60-tce, nawet niestabilnej psychicznie. Ale z drugiej strony, dlaczego nie? To, że publikuje filmiki i umieszcza cały ten ładunek na FB nie niesie żadnej sprzeczności, bo tych filmów wcale aż tak dużo nie nagrywa, zresztą każdy trwa ledwie 20 minut i w sumie wszystkie są na jedno kopyto, więc raczej wielkich przygotowań pani Basia do nich nie czyni. Jakby nie patrzeć, niezła zagadka. Może kiedyś się dowiemy, jak jest naprawdę. Najbardziej właśnie interesuje mnie kwestia prowadzenia tego fanpage, sama zainteresowana nigdy nie zaprzeczyła, że to jej.

 

Nie wiem, czy było: Blank Room Soup. Też nieźle piłuje psychę :)

Natomiast jeżeli chodzi o dziwne kanały z polskiego youtube, to jest jeszcze to: https://www.youtube....pMfszeY5byHjpKg , dziwne i głupie strasznie, ale czasami nawet zabawne i przy tym bardzo wulgarne. :) Też ciekawe, kto za tym stoi, bo raczej nie jakieś gimnazjalistki, za dobrze to wszystko jest zrobione (jest też fanpage).


Użytkownik kawoszpiwosz edytował ten post 13.09.2016 - 20:45

  • 0

#119

Luctum.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o ten chory kanał ashley i pati, to możliwe iż zrobił to dzieciaki. Patrząc na początkowe filmiki to taki podstawówkowy humor. Wątpię by ktoś w wieku ponadgimnazjalnym, wpadł żeby stworzyć takie głupoty. Jak dla mnie jakieś dzieciaki, stwierdziły że pobawią się wszelkimi programami. Z tego co pamiętam na informatyce w podstawówce, trzeba tworzyć animacje w różnych programach graficznych. Było także tworzenie filmików. Jak dla mnie jest to głupiutka wulgarna zabawa jakichś dzieciaków, którym spodobała się zabawa programami, więc stworzyły dziwne filmiki w oparciu o stardoll czy co to tam wykorzystały. Kanał zrobiony z nudów i dla żartów :P 
_____________________________________________________________________________________________________________________________________
Żaden podany kanał i filmiki zawarte na nim...nie przeraziły mnie jak ten chory szajs. 

Mój mózg nie jest w stanie tego przetworzyć. Wątpię żeby było to prawdziwe, do tego ta jakość ziemniaka...Ale nie zmienia to faktu że chyba znalazłam w końcu filmik, po którym będę miała koszmary nocne. Może ktoś wie coś na ten temat?


  • 0

#120

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To stary film. Czytałem kiedyś, że to była jedna z atrakcji w czymś w stylu "domu strachów". Zwierzak był sztuczny, a z tyłu za klatką siedział gość w masce z głową przełożoną przez pręty. Ale do źródeł się nie dokopałem, tak czy siak film ma kilkanaście lat na pewno i wygląda strasznie fejkowo.


Użytkownik skittles edytował ten post 21.05.2017 - 19:01

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych