Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicze/dziwne kanały Youtube


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Czyli to już rozwiązane, to troll. 

 

https://www.youtube....fArf-xr37krQhFw

 

Teraz tym trzeba się zająć. 


  • 0

#62

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Omg. Znalazłam coś, czego nic już chyba nie przebije

Straszne


  • 0

#63 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

To już było. Według mnie ta babka jest świrnięta a ktoś to wykorzystał i nagrywa ją.


  • 0

#64

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sama się nagrywa. Jest na coś chora ale dużo z tego co mówi jest prawdą. W sensie że ludzie żyją w matriksie, w świecie, który właściwie jest stworzony przez nas samych, w systemie. Jedyną drogą jest być ze sobą samym szczerym i pozbyć się obaw co do tego jak się przed kimś wypadnie, czy strachu. Jedyny problem w tym, że ta kobieta mówi ciągle to samo i w dodatku w taki sposób, że przeraża... Wpadła w skrajność.
  • 0

#65 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Skoro jest chora to by nie umiała obsługiwać YouTube, ktoś ją nagrywa i nic co gada nie jest prawdą tylko urojeniem.


  • -1

#66

Shae.

    🔺

  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro jest chora to by nie umiała obsługiwać YouTube


Ludzie psychicznie chorzy niezawsze się ślinią, uderzają głową o ściany itp. To niekiedy bardzo inteligentne osoby. Bez przesady, że nie umiałaby obsługiwać Youtube.
  • 0

#67 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Skoro chory psychicznie to nie może być inteligentny chyba? Tak w ogóle to prowadzę śledztwo teraz co do tego kanału: https://www.youtube....fArf-xr37krQhFw


Użytkownik MrTank edytował ten post 04.02.2015 - 16:17

  • -1

#68

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Choroba psychiczna zaburza tok rozumowania, nie upośledza zdolności poznawczych. Schizofrenicy często są bardzo inteligentnymi ludźmi, który potrafią bardzo ładną argumentacją tłumaczyć dlaczego ich zdaniem wszyscy przeciwko niemu spiskują i dlaczego ten głos w ich głowie to nic groźnego. Jedyny problem to mylenie urojeń z rzeczywistością. Tak że ta pani owszem może mieć jakieś problemy i za bardzo wierzyć w swoje urojenia, ale skoro filmy kręcą i wstawiają dzieci z podstawówki, to czemu nie ona?

 

Za bardzo lubisz uogólniać Mr Tank.


  • 1



#69

NenufarKoult.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Wyjaśnienie kanału, który Mr. Tank tak forsuje: ktoś się bawi w naśladownictwo tej słynnej KG. Widać wyraźną inspirację ich stylem kreacji filmików.


  • 0

#70

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nie wydaje Wam się, że te wszystkie filmiki to ściema albo zwykła zabawa autorów? Naprawdę myślicie, że mają one drugie dno albo ukryty sens? Bo ja mam wrażenie, że to jakieś przypadkowe nagrania, nie mające żadnego sensu. Mnóstwo takich filmów krąży po internetach i ja bym tego nie analizował pod kątem jakichkolwiek przesłań czy tajemnic. Ot ktoś coś nakręcił, wrzucił na YT i tyle. 


  • 0



#71 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Niektóre na 100% mają ukryty sens. To nie są przypadkowe nagranie, nie są.

 

 

Mr. Tank

 

Mojego nicku nie pisze się z kropką ! 


Użytkownik MrTank edytował ten post 04.02.2015 - 17:43

  • -2

#72

Shae.

    🔺

  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro chory psychicznie to nie może być inteligentny chyba?

Mówisz o stereotypach, zwykle ukazywanych w filmach. Są setki jak nie tysiące prawdziwych wydarzeń publikowanych w mediach oznajmujących, że "dotąd nie znaleziono takiej i takiej zbiegłej osoby", "czy taka i taka osoba została odnaleziona po 10 latach?". Można to usłyszeć niemal codziennie. Ludzie chorzy psychicznie są poszukiwani niekiedy przez wiele lat, jak nie całe ich życie. A trzeba mieć już trochę rozumu, aby mieć taktykę jak się przemieszczać niepostrzeżenie, jak, gdzie i kiedy zaatakować, prawda? Wiele psychopatów usuwało ofiarom organy, skórowało itp., a żeby tego dokonać trzeba mieć chociaż jakieś minimalne pojęcie o medycynie. Nie wiem, czy to dobry przykład, aby go podawać, ale w filmie "Milczenie Owiec" jest bardzo inteligentny psychopata Hannibal Lecter. Chociaż to tylko film, to jednak ludzie prawie takiego pokroju istnieją. I odnośnie filmu, jest tam również przedstawiona postać Buffalo Billa o ile dobrze pamiętam, który skórował swoje ofiary.



@up'y
Na pewno wiele z nich tworzą znudzone dzieciaki, które wierzą, że przyniesie im to sławę lub pięniądze.

A odnośnie Samobójstwa Skalmara to jak sądzicie, twórcy stworzyli ten odcinek czy jakiś fan? Jeśli gdzieś już jest napisane to wybaczcie, ale nie doszukiwałam się.

Użytkownik Shae edytował ten post 04.02.2015 - 20:20

  • 0

#73 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie to nie są dzieciaki, dzieciaki nie tworzą psychodelicznych filmików bo się nie znają na tym, one robią inne filmiki. Połowa, POŁOWA tych filmików tutaj ma podprogowe wiadomości albo ukryty sens, może jeden z kanałów należy do jakiegoś psychopaty/szatanisty/sekciarza?

Dziwi mnie fakt że Barbara Santana tak płynie umie mówić po szwedzku...

 

Co do Samobójstwa Skalmara, twórcy serialu nigdy by czegoś takiego nie zrobili. Ten filmik zrobił jakiś morderca i pedofil podobno.


Użytkownik MrTank edytował ten post 04.02.2015 - 20:31

  • 0

#74

Shae.

    🔺

  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie to nie są dzieciaki, dzieciaki nie tworzą psychodelicznych filmików bo się nie znają na tym, one robią inne filmiki.

A dlaczego nie? Ja się do ów dzieci jeszcze zaliczam i jak dla mnie nie byłoby problemem stworzenie takiego filmiku.
Myślę, że kanały, które publikowały owe filmy parę lat temu, miały na celu coś przekazać. Może jakieś sekty, sataniści, a nawet psychopaci, kto wie. Niestety, teraz jest masa takich filmów w internecie, przez które moja wiarygodność co do ich przekazu spada.

Użytkownik Shae edytował ten post 04.02.2015 - 20:40

  • 0

#75 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Shae, dzieci są do 13 roku życia. Jak masz już 13 lat, to jesteś nastolatkiem, młodzież.

 

A o które konkretnie kanały które robiły kilka lat temu ci chodzi?


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych